יום התחב"צ מתקרב והולך

מצב
הנושא נעול.

hai001

New member
אושרי ממלא אם היה מתקן

יובל אל תגזים אני לא בעד שיעלו
קטנוע או אופנוע אבל אופניים אני בעד שיאפשרו לעלותם אבל לא למיניבוסים או מידיבוסים
אושרי ממלא אם היה מתקן
מיוחד לאופנים בתוך האוטובוסים אז היה אולי לא היה מפריע לנוסעים.

oshri5917

New member
התכוונתי שיעשו ארונות מיוחדים

אושרי ממלא אם היה מתקן
מיוחד לאופנים בתוך האוטובוסים אז היה אולי לא היה מפריע לנוסעים.
התכוונתי שיעשו ארונות מיוחדים
לאופניים ותאמין או לא זה לא רעיון שלי

oshri5917

New member
דרקוניסט למה הכוונה שהרעיונות שלי

הרעיונות שלך הרבה יותר מהפכנים
הרבה יותר מהפכנים ואגב זסה לא רעיון שלי לעשות ארון מיוחד לאופניים (2) אם יתנו לאנשים לעלות זה עוד עידוד לתחבורה הציבורית שהולכת ונעלמת עם השנים

hai001

New member
איזה ארון איפה הוא יהיה בכלל

הרבה יותר מהפכנים ואגב זסה לא רעיון שלי לעשות ארון מיוחד לאופניים (2) אם יתנו לאנשים לעלות זה עוד עידוד לתחבורה הציבורית שהולכת ונעלמת עם השנים
על הגג של האוטובוס. נו באמת. זה לא הרעיון שלך הבנתי. אושרי לדעתך אוטובוס זה רק לנוסעים בלבד ולא לאופנים ולא כיסאות, ולא שולחנות. כל אלה חפצים מיותרים לנסיעה באוטובוס.

לפחות זה נותן עוד לגיטימציה לרמפה

על הגג של האוטובוס. נו באמת. זה לא הרעיון שלך הבנתי. אושרי לדעתך אוטובוס זה רק לנוסעים בלבד ולא לאופנים ולא כיסאות, ולא שולחנות. כל אלה חפצים מיותרים לנסיעה באוטובוס.
לפחות זה נותן עוד לגיטימציה לרמפה

oshri5917

New member
צריך להוריד את הכיסאות מאחור

ולעשות שם ארון לאופניים אני נגד לעלות כלי רכב עם מנוע לאוטובוס כולל אופםנועים וקטנועים גם אם יגידו לי כך אם תהיה בעד להחזיר אופנועים נחזיר את קו 33

hai001

New member
אושרי יש לך רעיונות ממש מוזרים

ולעשות שם ארון לאופניים אני נגד לעלות כלי רכב עם מנוע לאוטובוס כולל אופםנועים וקטנועים גם אם יגידו לי כך אם תהיה בעד להחזיר אופנועים נחזיר את קו 33
אושרי יש לך רעיונות ממש מוזרים
וגם טיפשים. להוריד את הכיסאות מאחור כדי לשים מתקן לאופנים צחקת אותי ואת הפורום נו מה יהיה זה הנושא החדש שלך כדי לבלבל לנו את המוח לא מספיק שבלבלת לנו עם הקו 33 להאריך את קו 32 לרכבת שדים מסוף 3000, או לרכבת הרים מסוף 4000 סליחה לרכבת מרכז מסוף 2000. מה יהיה הרעיון הבא אושרי? לסגדר את נתיבי איילון, לסגור את שדה תעופה נתב"ג 2000 ולפתוח את נמל התעופה הישן.

mucool2

New member
האופניים לא חייבים להיות בתוך האוטו

אופנים לאוטובוס אושרי
נהגי אוטובוס לא מכניסים אנשים עם אופנים. למה כי זה יפריע לנוסעים בזמן הנסיעה. דוגמא: נסעתי לפני איזה חצי שנה בקו 27 של דן מתחנה מרכזית חדשה, שהאוטובוס הגיע לדרך מנחם בגין לתחנה מול בית מעריב, עלה בנאדם שהיה לו אופנים, הנהג לא רצה לתת לו עלות עם אופנים , הצעיר התחנן וגם לא עזר לו.
בוס. בארה"ב ה"פרימיטיבית" יש בכל האוטובוסים הציבוריים םמתקן מיוחד לתליית אופניים. זה אולי לא הכי אסתטי, אבל שימושי וחשוב. יש לנו עוד מה ללמוד.

hai001

New member
כמו שיש באירופה בארצות הברית

בוס. בארה"ב ה"פרימיטיבית" יש בכל האוטובוסים הציבוריים םמתקן מיוחד לתליית אופניים. זה אולי לא הכי אסתטי, אבל שימושי וחשוב. יש לנו עוד מה ללמוד.
שבילים מיוחדים לרוכבי אופנים כולל רמזורים מיוחדים. פה אין לנו שבילים מיוחדים לאופנים. רוב רוכבי האופנים בארץ נוסעים לרוב על הכביש ונצמדים למדרכה, והם בסכנת חיים וכך הסיכון גבוה שרוכבי האופנים יפגעו מכלי רכב חולף. אפשר למנוע את זה.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif אם יהיו שבילים, גם הרכיבה תהיה

שבילים מיוחדים לרוכבי אופנים כולל רמזורים מיוחדים. פה אין לנו שבילים מיוחדים לאופנים. רוב רוכבי האופנים בארץ נוסעים לרוב על הכביש ונצמדים למדרכה, והם בסכנת חיים וכך הסיכון גבוה שרוכבי האופנים יפגעו מכלי רכב חולף. אפשר למנוע את זה.
אם יהיו שבילים, גם הרכיבה תהיה
מהירה יותר וגם בטוחה יותר. יש שבילים לאופנים בשדרות בן גוריון בתל אביב ובשיכון ל' בתל אביב. אבל, זה ממש לא מספיק. צריך שיהיו שבילים לאורך הערים הגדולות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה