טו טרו אה... הנה זה בא.

איריסג

New member
הרשי לי לחזור לרגע אל השורשים המרוקאים שלי...

קולולולולולולולולולולולולולוווווווווווווווווווווווווו !!! כיפאק הי.

זהבה נ

New member
בהצלחה ל ../images/Emo82.gif החדש ו../images/Emo57.gif ../images/Emo8.gif

יהיה בסדר אל תדאגי ואל תשכחי לעמוד בכל הזדמנות עם מצלמה צלמי את הרחוב ואת כל המתקנים של השכנים הצמודים למגרש בטרם יתחילו לעלות לקרקע שלך בכדי למנוע דרישות של רשות מקומית או תביעות של שכנים גובלים לנזקים שנגרמו עקב הבניה בכדי שיהיה לך מצולם מה המצב הראשוני לתיעוד, זה תמיד טוב. כמובן שרק לאחר המדידות וקביעת גובה ה- 0 יחליט הקבלן אם וכמה הוא צריך לחפור או למלא כי רק המודד מוסמךך לקבוע את הגבולות והגבהים, אם יש לך אפשרות לבקש בסימונים עוד "בטוחות" על קירות בנוסף לכל הסימונים של היתדות מה טוב זה תמיד יוכל לסייע לך אם רשום על קירות הגשר של השכן כמה בדיוק צריך להרחק בכדי להגיע לקו בנין שלך וכך גם לגובה ולגבולות, אצלי בגלל שהחלו בעבודות הפיתוח לא נשמרו כל הבטוחות והאדריכלית ביקשה שנקרא שוב למודד וזה הוסיף לסעיף בלתי צפוי מראש עלויות נוספות שלא תוכננו והייתי חייבת להזמינו שוב. בכל חשוב כל פעם לשים לב ולשאול אם יש לך נושאים לא ברורים את הקבלן שבדרך כלל גם עונה בשמחה רבה על כל שאלת הבהרה בקשר לתהליכים. אל תשכחי את המטבעות ליציקות היסודות ואימא שלי שתחיה הגיע לברך ברכת אבן הפינה לבית ואני אבקש לצלם את הפיסקא שהיא ביקשה ממני לקרוא מספר ברכות מיוחד שאפילו לא ידעתי שיש לה כזה, מפתיע האימא שלי והיה ממש נחמד לראותה מברכת. אז לא נותר לי אלא לברכך בברכת הצלחה וסיום מוצלח והנאה לאורך הבניה ולקחת הכל בקלות כי יש עליות ומורדות כמו בכל תהליך, אל תשכחי הראשונה שתסיים הקפה עליה, סיכמנו.

efratcn

New member
מזל טוב יקירתי ../images/Emo13.gif

שיהיה המון בהצלחה ושתעברי את כל התהליך בקלות, בנעימים ובשמחה

happy

New member
וווא קליה בשעה טובה

שיהיה בקלות ובלי הרבה בלתמים ובלי לחצים וקריזות. איזה כיף. מחכה לראות תמונות של הבית כבר

למעלה