טובים גבירותיי! טובים!

אהבת M

New member
שוקו. עשי טובה. תשרשרי לכאן

הודעה שבתוכן שלה רשום את המילה הזו. אני אומרת לך - שלושה רענונים וזה נעלם...

פייייייייייייייייייייייייייייי, איזה קטע גדול

אני בשוק!!! אז תגידי, אם המילה בכותרת הם לא מוחקים?? מרתק ממש מה דעתך לפנות לפורום משוב, ולקשר לפה את התשובה. יהיו קטעים ורק כדי לדפוק את המערכת (זכויות שמורות לM) - מ-ת-נ-ח-ב-ל-י-ם

אהבת M

New member
את חושבת? שלפחות נראה ת'תשובה שלהם?

אני אגיד להם שהם עשו ממני מסטולה...אשכרה תחשבי כמה זמן לקח לי לקלוט את זה. טוב, מחר אני אשאל. בלינדר.

אמאבולי

New member
מנסה שוב (התגובה הקודמת נעלמה../images/Emo12.gif)

מה עם סתם "מחבלים"? בלי המ ת נ ח ל המצורף, גם יתאדה?

עמליה75

New member
נו, טוב!

הבעל עכשיו בתקופה של לחץ (בעצם מתי הוא לא???) של אימונים ובלאגן, וכמעט לא יוצא לאפטרים. אבל בתוך כל זה, הייתה שבת של החטיבה בנווה אילן. אז היינו יחד חמשוש, שזה יותר ביחד מאשר חמשוש בבית. הילדים ממש נהנו. פגשנו חברים ישנים וחדשים והיה ממש נחמד. הפינוקים, לא היו ממש מדהימים. כאילו, מה אני יעשה עכשיו עם 3 שמיכות פוך חדשות??? איפה אני אשים אותם??? ביום שישי הסיעו את כולם למוזיאון המדע, אלא שרק הייתי בו עם הילדים בסוכות, וחצי ממנו סגור לרגל החלפת תצוגה לקראת חנוכה. בכל אופן, היה מהנה, נחנו הרבה והיינו יחד. וזהו. שבוע בלי אפטרים לפנינו ושבת הבאה הבעל סוגר בצבא. טרם החלטתי אם לארוז את הבית והילדים ולנסוע אליו.

candy can do it

New member
וואי.. כמה קשה...

אוף. איך אני לא מתגעגעת לתקופות כאלה... בשבוע הבא נגמר לאיש הקורס וזהו... בחזרה לים... אוף
אבל יופי שנהנתם לכם בחמשו"ש! נשמע חוויתי משהו...

איזה כיף של חמשוש!!!

דוקא אני התלהבתי מהשמיכות, בדיוק לפני שבועיים דיברנו על קניה, כי אין לי יותר מדי עודפים לאירוח. אני הייתי מחליטה אם ליסוע או לא- לפי מזג האויר. אם יהיה יפה -אז למה לא??? שבת ביחד, בלי חשש להקפצות ובלי בישולים. תבלו (רעיון- תשאירי את השמיכות החדשות בגדוד שיהיה לך לשבתות חורף)

עמליה75

New member
יש לנו בבית מספיק שמיכות

אנחנו לא כאלו "חברותיים" אז אין לנו יותר מדי אורחים, מלבד חברים של הילדים לעיתים רחוקות. אורחים שבאים אלינו, בד"כ לא נשארים לישון. לגבי שבת, באמת נראה. כל 3 דקות אני משנה את דעתי. ואגב, בקושי נכנסו ה-3 שמיכות באוטו הקטן של הצבא. מעניין מה עשה מי שזכה בבינגו בטלוויזיה ''50?

אמאבולי

New member
זה לא שיש לי מקום מיותר בבית

אבל אם תבקשי ממש יפה אני אהיה מוכנה לשמור על על הפוכים החדשים
מה זה המתנות השוות האלה?? (האמת שאנחנו קיבלנו אוהל משפחתי ומחצלת, לא מתלוננת.) איזה כיף כיף שנהנתם, נשמע מושקע.

א ו ח

New member
בדיוק פטפטו להם בטלפון הבעלים שלנו

שמחה שהייתה לכם שבת כיפית ביחד! חייך כאשת מג"ד גורמים לי לדיכאון קל אני מודה... מצטערת שהוא בתקופה עמוסה, מקווה שזה ישתפר בקרוב לאיזה מלון הזמנתם ביממלח?

עמליה75

New member
מצטערת שאני משביתת שמחות

בדיוק דיברנו עליכם השבוע, שבשנה הבאה ניפגש בכל האירועים של החטיבה... הזמנו למרידיאן (הייאט לשעבר). לאן אתם?

א ו ח

New member
ח' עדיין סקפטי

עד שזה לא סגור, זה לא סגור והאמת שהוא צודק, בצה"ל הכל יכול לקרות הלוואי ולפחות נהיה באותה סירה אוף, לא הזמנו לשם אלא לישרוטל, לא נורא נערוך ביקורים הדדיים
אה ואת חלילה לא משביתת שמחות- יותר מנחיתה על הקרקע וזה ממש אבל ממש לא יזיק לי!

למעלה