ח ב ר ´ ה
סקר חדש.......

קרלוצה

New member
../images/Emo124.gifח ב ר ´ ה../images/Emo74.gifסקר חדש.......

[URL='http://'] איזה שיר פתיחה אתם הכי הכי אוהבים?[/URL]
או אהבתם עד היום? אני מצפה להמון תגובות!!!
ואגב שיר פתיחה, מה אתם אומרים על שיר הפתיחה החדש של היורש???? (כתבתי בהודעה אחרת על זה, אבל לא נורא שיהיה
)
בקיצור סקר נעים
!

Moranus

New member
אמ... לא יודעת

בדרך כלל כל השירי פתיחה יפים אבל השיר פתיחה שתפס הכי הרבה פה וגם בעלם זה איך לא בובה פראית(נו.. טוב נטליה שרה את זה) והשיר פתחה של היורש אהבתי שיר יפה יש ימים שהוא נתפס לי בזימזום ואז אני מזמזמת לי אותו.

נטע 17

New member
תשובה...

קודם כל לא הבנתי למה שינו את שיר הפתיחה של היורש, הוא היה מאוד יפה, ועכשיו הוא בדיוק הההיפך... והשיר פתיחה שאני הכי אהבתי היה של צ´איין בפיתוי!!!

1גילגולה

New member
שיר הפתיחה הכי יפה בעיני הוא...

של הפיתוי בביצועו של הזמר המדהים ציאן וגם השיר של היורש יפה בעיני.

cHiKiNoNo

New member
ואוו!!! אין לי מושג ../images/Emo4.gif

אני כמעט לא רואה טלנובלות עכשיו.. עד לפני כמה זמן ראיתי הרבה יותר.. אבל של "היורש" היה נחמד {אבל החליפו אותו לא
?} כי הוא היה סלסי כזהה {עם אני לא טועההה.....} ו.. ארממ.. אני מתה על השיר של זינגרה {אני לא רואה, אבל לפעמים מציצה..} - זה שיר כזה מעאפן, מעצבן וגרוע, אבל הוא פשוט קליט שכל הזמן אני מזמזמת אותווו
, חיחחי...

cHiKiNoNo

New member
יווווו, עכשיו נזכרתי!!! "המורדים"!!

REBELDEWAY!! ללא ספק!! שול-טטט!! זה אמנם לא הגיע עוד לארץ
, אבל אני רואה את זה בשידור ישיר מארגנטינה באינטרנט לפעמים {ב-2:00 בלילה
, וכמוני עוד רבים..} ואם זאת אני אעשה פירסומת -- "המורדים", 19:00 בערב, בימי א´-ה´ בערוץ "פוקס קידס" מה-22.9!! אתם חייבים לראות, הסדרה הזאת הולכת להיות פשוט היסטריה בארץ {לפי כל העיתונים והאתרים!!}

yuli c

New member
יש הרבה שירים יפים...

משזכור לי כרגע זה השיר של "הזכות לאהוב" ממש ממש שיר יפה... אגב אני מחפשת דיסק שיש בו תשיר זה מישהו יודע אולי איפה אפשר למצוא בארץ?? אהבתי גם תשיר של "האלמנה" זה לא שאני רואה תסידרה הזאת... אגב אני גם מחפשת תשיר בדיסק וגם... השיר של "הפיתוי" מאוד נחמד... בטח יש עוד אבל... זה מה שעולה לי כרגע בראש...

יש את זה באחד האוספיפ של ויוה...

השני אני חושב, גם אני הכי אהבתי את שיר הפתיחה של הזכות לאהוב, אהבתי גם את זה של בובה פראית כמובן ושל לחיי האהבה...

ורד16s

New member
לדעתי....

רוב השירים הם יפים!!!! ואני אהבתי במיוחד את של בובה פראית. ורד

קרלוצה

New member
../images/Emo124.gifהמשך סקר../images/Emo124.gif.............

[URL='http://'] מה השיר שאתם הכי הכי שונאים?[/URL]
מצפה לתגובות

cHiKiNoNo

New member
זה קשה ../images/Emo4.gif

כי אני לא בדיוק זוכרת שירים של טלנובלות

השיר שאני שונאת....

השיר שאני הכי שונאת הוא השיר של לגעת באושר אני פשוט לא מסוגלת לשמוע את השיר הזה!!!

ויקי16

New member
הממממ...

אני באמת לא זוכרת כל כך שירי טלנובלות... אבל ל"יאגו" היה שיר מגעיל!!! וגם השיר של "כמוך וכמוני" (או איך שקראו לזה) בכלל לא משהו.....

למעלה