חמשושים יקרים...

LEONA

New member
../images/Emo124.gifחמשושים יקרים...

בשעה זאת משודרת תכנית מיוחדת, בערוץ 2, שמה "לתת" ומטרתה לאסוף מזון כדי לאפשר ל-150000 איש ארוחת חג בראש השנה ! אולי נוכל גם אנחנו להשלב במיזם זה,ולתרום כל אחד כיכולתו ונעביר זאת כתרומה של "פורום חמישים +" ??? אולי במקום מפגש אחד...ניפגש לב אל לב לקראת ראש השנה ונושיט יד לנזקקים??? אנחנו נמצא את הדרך להעביר זאת לארגון "לתת"!!! (אני מוכנה דרך כרטיס האשראי שלי...בשם הפורום ,וסומכת עליכם שתעבירו את תרומתכם עליה אתם מתחייבים )או כל דרך אחרת שתציעו! אנא...מי שמוכן...תשרשרו כאן! אולי זאת הדרך ,הקטנה שלנו,לעשות משהו כ"פורום " !!! תודה

LEONA

New member
כבר -6 ../images/Emo70.gif בואו נשמח משפחה...

ברוכת ילדים ! תודה נאווה, שילה ,פורפור... סודית...ממונה על העידוד!!! והיום נשנה ססמתנו ל-לתת באהבה!

Sודית

New member
מכירה את העמותה הזו

בזמנו כאשר ההורים שלי ז"ל נפטרו, התקשרנו לעמותת "לתת" והצענו את רוב התכולה לתרומה, אירגנו טנדר מסחרי, נהג ועוד שני חברה והעברנו אליהם הכל.... אני חושבת שזו מצווה גדולה לתרום חמקום הזה. סודית מצדיעה לכל התורמים.

LEONA

New member
5 ארוחות מטעם החמשושים../images/Emo51.gif../images/Emo45.gif

שילה1

New member
אצלינו-השכונה כמרקחה.במוקד מסוים

עשרות נערות ונערים,חברי כל תנועות הנוער,עוסקים באריזה. המבוגרים,עוסקים שהעברה על פי רשימה שהוכנה מראש. אז לחבריי וידידיי העוסקים במלאכה,ויעסקו בה עד השעות הקטנות של הלילה-כל הכבוד!

בנתיים חומר למחשבה

מיוחד ל-MSN: אתם בחרתם את קווי האופי של הישראלי מודל 56 שנות קיום למדינה. זה מה שאתם חושבים עליו, ומה שהוא חושב עליכם...יום העצמאות הוא חגם של הישראלים. לא חג דתי, לשם שינוי, אלא חג לאומי. הזדמנות מצויינת לתהות על קנקנו של הישראלי המצוי, המורכב ממגוון רחב של עדות ומוצאים, שלא לדבר על תכונות האופי הייחודיות שלו. אז מיהו ישראלי? במהלך השבועות האחרונים ביקשנו מכם להצביע על קווים לדמותו. וכמו אצל ישראלים, על כל שניים – ישנן שלוש דעות. לאחר שהתרשמנו מהמאמצים שלכם, הצלחנו להרכיב רשימת מאפיינים, ובה 56 קווים לדמותו של הישראלי, כמניין שנותיה של מדינת ישראל. זה מה שאתם חשבתם עליו... זה מה שהוא חושב עליכם. אז מה היה לנו שם? לפניכם הרשימה המלאה: הישראלי הוא... 1. לוחם יומיומי בין אהבתו למולדת והרצון להישאר בחיים 2. צועק: חרא מדינה, אבל נשאר לגור פה 3. רוצה לרדת מהארץ, ומנחה תכנית מרכזית לכבוד יום הולדת למדינה 4. כשהוא בחו"ל הוא אומר ש"אין כמו בארץ", כשהוא בארץ הוא אומר כמה היה שם יותר מהנה ושווה... 5. מוחא כפיים בנחיתה בנתב"ג 6. טוען שהוא "לא ממש ישראלי", כי הוא בכלל נולד בחו"ל 7. מעדיף מוצרים עם שמות אמריקאים 8. יש לו מלא כרטיסי מועדון 9. מצביע על העגלה שלך בסופר ואומר "את זה קנית?" 10. קונה 50 מוצרים בסופר כדי לקבל הנחה על מוצר אחד 11. אוכל פלאפל בעמידה והפיתה נוזלת לו מכל הפינות 12. מפחד לנסוע באוטובוסים, אבל נוסע לרמאללה לאכול חומוס טוב 13. על הדרך, הוא גם יתקן שם את האוטו 14. למרות זאת, הוא גזען לא קטן – ובמיוחד שונא ערבים 15. בודק רכב לפני קניה על ידי בעיטה בגלגל הקדמי 16. שונא שבאים אליו אורחים, אבל תמיד שמח לארח 17. חולה על האוכל הפולני של אימא, אבל ג'חנון וקובה תמיד יתקבלו אצלו בברכה 18. מנפנף מנגל עם "חריץ מציץ" 19. מחפש כל שנה הגדרה לישראליות ולא מוצא אותה 20. אוהב לדבר על תכונות רעות של ישראלים ובטוח שהוא יוצא מן הכלל 21. יש לו את הקללות הכי מוזרות 22. נוהג בצד שמאל של הכביש 23. מצפצף לך עוד לפני שהרמזור ירוק 24. יחסום כניסות לבניינים ו/או יחנה בחניה כפולה, רק כדי להיות קרוב ככל האפשר למעוז חפצו 25. תמיד רוצה שישמרו לו תור (מי אחרון? אני אחריך) 26. עוקף בתור בלי בושה 27. מדבר עם הידיים – "למה מי אתה?" 28. יש לו רינגטון בסלולארי – "אני לא זמין" 29. לא משלם בכניסה למועדונים 30. מבקש לחשב עלויות בלי מע"מ 31. פותר כל בעיה ב"סמוך עליי" 32. כולם אחים שלו - "מה נשמע אחי?" 33. כולם שומעים את השיחות הפרטיות שלו בסלולארי 34. אוהב לטייל בארץ, בייחוד בשבילים לא סלולים 35. לא גומר את המשכנתא 36. אוהב לנקר עיניים ברכב חדש ובגדים נוצצים גם אם הוא לא מרוויח מי יודע כמה 37. יש לו מינוס בבנק 38. סיכוי טוב שהוא מובטל 39. חי במדינת עולם שלישי, אבל משוכנע שהוא חי במערב 40. נוסע לטייל בעולם, אבל מסתובב רק עם ישראלים בטיול 41. הכי סחבק, אבל גם הכי קוטר 42. מתלונן על נציגיו בכנסת, אבל בוחר בהם שוב 43. כועס על החרדים שמוציאים פטור משירות, אך כשמגיע תורו להתגייס למילואים הוא מוצא 1001 סיבות להתחמק 44. בעבודה הוא סופר כמה ימים נותרו עד החג הבא 45. מקלל את המאמן של הקבוצה שלו גם היא זוכה באליפות 46. משוכנע שמכבי תל אביב בכדורסל זה הדבר הכי פטריוטי שיש, למרות שאין לה אף ישראלי בחמישייה 47. מאמין למה שכתוב בעיתון 48. יש לו אח בשב"כ וגיס במוסד 49. אחות של הבן דוד של החברה שלו היא סנדי בר 50. מכיר לפחות שיר אחד של נעמי שמר 51. נצבט כל פעם מחדש כשהוא שומע את "התקווה" 52. מכור ל"כוכב נולד" ול"אקדמיה לצחוק" – אבל לא יודע מי זה שר התיירות 53. אלוף העולם בזיפזופי טלוויזיה 54. פרופסור לשש-בש 55. מצטט סרטי בורקס 56. בנוכחותו כאן מוכיח שהוא אמיץ שלא בידיעתו

שילה1

New member
מחשב בדולרים ומשלם בשקלים.

מתלונן כל הזמן,אבל מאושר כאן. חי ממילואים למילואים. קונה הכל ומכל הבא ליד,ואחרי כן חושב מה ואיך יעשה עם זה. ממציא סלנג חדש מדי יום כמעט. יוהו ועוד המון.....תיבת פנדורה פתחת לי פורפי!

למעלה