חדשות יומיות

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
אלעד זה לא ישוב ממש קטן?

הפעלת תחבורה ציבורית באלעד
ליברמן: שש קבוצות מתמודדות על הפעלת תחבורה ציבורית באלעד שש קבוצות של מפעילי תחבורה ציבורית מתמודדות על המכרז להפעלת קווי שירות של אוטובוסיים באלעד, במסגרת הרפורמה שמבצע משרד התחבורה בתחבורה הציבורית. המכרז שפורסם כולל אשכול של קווים בינעירוניים ועירוניים בחמישה מסלולים: אלעד – ראש העין – פתח תקוה, אלעד – בני ברק, אלעד – בני ברק – פתח תקווה, אלעד – ירושלים וקו פנימי נוסף שיפעל בתוך הישוב. הקבוצות שמתמודדות על המכרזים הן: קבוצה הכוללת את חברת המכוניות "מאיר" וחברת האוטובוסים "הורן את ליבוביץ". קבוצה הכוללת את "נהור – נתיבי תחבורה" (חברת בת של "דן"), "תור בוס", "מכשירי תנועה" ו"אתגל אחזקות". קבוצה נוספת היא חברת "אגד תחבורה ציבורית"(חברת בת של אגד), קבוצת "סופרבוס", קבוצת "מסיעי שאשא" וחברת "מרגלית" וכן קבוצה הכוללת את חברת "ז'ק יולזארי". קווי התחבורה הציבורית באלעד, מופעלים כיום על ידי חברת האוטובוסים "הורן את ליבוביץ" המפעילה תחבורה ציבורית בישוב ביתר עלית. בשבוע שעבר החלה "הורן את ליבוביץ" להפעיל קווי אוטובוסים גם באזור בקעת אונו בגוש דן. משרד התחבורה יפרסם את החברה הזוכה במכרז ב- 1 באוקטובר 2003. על פי ההערכה החברה הזוכה תתחיל להפעיל את הקווים במחצית הראשונה של שנת 2004. ממשרד התחבורה נמסר כי צפוי ביקוש רב לנוסעים בקווים אלה מאחר ומדובר בישוב חרדי שרוב תושביו משתמשים בתחבורה הציבורית. כיום מתגוררים באלעד כ- 20 אלף תושבים ובתוך שנים ספורות צפוי הישוב להכפיל את מספר תושביו. שר התחבורה, אביגדור ליברמן ציין כי משרד התחבורה ימשיך לקדם את הרפורמה בתחבורה הציבורית בכל הארץ. לדבריו, במהלך החודש הבא צפוי להתפרסם המכרז להפעלת קווי תחבורה עירוניים בבאר שבע ולאחר מכן יתפרסמו מכרזים נוספים להפעלת תחבורה ציבורית גם בעפולה, בית שאן ונצרת. מקור: אבנר עובדיה, דובר משרד התחבורה
אלעד זה לא ישוב ממש קטן?
למה צריך כל כך הרבה קווים בישוב כזה קטן? או שבנו בו הרבה שכונות חדשות והגדילו אותו פי 5?

oren*

New member
למיטב הבנתי במכרז יש רק קו פנימי

אלעד זה לא ישוב ממש קטן?
למה צריך כל כך הרבה קווים בישוב כזה קטן? או שבנו בו הרבה שכונות חדשות והגדילו אותו פי 5?
אחד, שאר הקווים הם בינעירוניים (גם יישוב קטן צריך איזה שהוא קשר עם העולם החיצוני
).

איליה.

New member
בדרך כלל ישוב של 1000-2000 תושבים

אחד, שאר הקווים הם בינעירוניים (גם יישוב קטן צריך איזה שהוא קשר עם העולם החיצוני
).
לא צריך כל כך הרבה קווים להרבה ערים שונות, וגם לא צריך קו פנימי. אני מסתכל למשל על הישובים באיזור חיפה והצפון: כל ישוב קטן שתיקח, יש ממנו קו רק לעיר מרכזית אחת. וקווים פנימיים יש רק בערים או בישובים מעל 10000 תושבים. בעפולה תחתית למשל אין אף קו פנימי, וגם לא בטירת כרמל. את תפקיד הקווים הפנימיים בטירת כרמל ממלאים הקווים שמגיעים מחיפה. אז אם אלעד צריך כל כך הרבה קווים וגם קו פנימי, כנראה שהוא די גדול.

ארזS

New member
אולי אתם לא יודעים

לא צריך כל כך הרבה קווים להרבה ערים שונות, וגם לא צריך קו פנימי. אני מסתכל למשל על הישובים באיזור חיפה והצפון: כל ישוב קטן שתיקח, יש ממנו קו רק לעיר מרכזית אחת. וקווים פנימיים יש רק בערים או בישובים מעל 10000 תושבים. בעפולה תחתית למשל אין אף קו פנימי, וגם לא בטירת כרמל. את תפקיד הקווים הפנימיים בטירת כרמל ממלאים הקווים שמגיעים מחיפה. אז אם אלעד צריך כל כך הרבה קווים וגם קו פנימי, כנראה שהוא די גדול.
אולי אתם לא יודעים
אבל אלעד זאת כבר ממש עיר !!!

raminec

New member
אם תקרא את הידיעה מברנדן

אם תקרא את הידיעה מברנדן
תראה שכתוב שם שאלעד היא עיר שמונה כ- 20000 תושבים. ממספר תושבים כזה ישוב נחשב לעיר. Raminec

איליה.

New member
לפי אתר המרכז לשטלון מקומי

וואו!
מדהים. היא גדלה ממש מהר.
אלעד היא מועצה מקומית ויש בה 12000 תושבים, כאשר האוכלוסיה המתוכננת היא 60,000. זה ישוב חרדי, ראש המועצה הוא רב.

האם אתה חושב מר איליה

אלעד היא מועצה מקומית ויש בה 12000 תושבים, כאשר האוכלוסיה המתוכננת היא 60,000. זה ישוב חרדי, ראש המועצה הוא רב.
האם אתה חושב מר איליה
שחרדים אינם בני אדם ? לידיעתך הם בני אדם בדיוק כמוך. ומה הקשר שראש העיר שם הוא רב ? אני לא בטוח שהבנתי נכון את הטון של כתיבתך אבל נראה לי שאתה נגד הציבור הזה. אם טעיתי אני מבקש ממך סליחה ואם לא טעיתי אז רק שתדע שהאנשים האלה הם האנשים שאוספים את הפירורים שנשארים מבני אדם אחרי פיגועים. אני לא מסוגל לעשות את מה שהם עושים. אתה מסוגל ? ושוב אם טעיתי בכוונתך אז סליחה.

צחקן

New member
מסכים 100 % .

האם אתה חושב מר איליה
שחרדים אינם בני אדם ? לידיעתך הם בני אדם בדיוק כמוך. ומה הקשר שראש העיר שם הוא רב ? אני לא בטוח שהבנתי נכון את הטון של כתיבתך אבל נראה לי שאתה נגד הציבור הזה. אם טעיתי אני מבקש ממך סליחה ואם לא טעיתי אז רק שתדע שהאנשים האלה הם האנשים שאוספים את הפירורים שנשארים מבני אדם אחרי פיגועים. אני לא מסוגל לעשות את מה שהם עושים. אתה מסוגל ? ושוב אם טעיתי בכוונתך אז סליחה.
מסכים 100 % .
ב"ה חרדים הם גם בני אדם. ואני מעריך אותם לא פחות מהאנשים שפה בפורום (לאשאני מזלזל בפורום). ואם יש ראש עיר חרדי אז צריך לעשות מזה ענין ? מה הקשר עם הבן אדם עם כיפה או בלי כיפה ? הם שנהם נוסעיםבדיוק באותו וולבו ומקבלים את אותה המשכורת. רני מבקשלשמורעל רמת הפורום (לא התכוונתי להעליב מישהוא )

איליה.

New member
חרדים הם בני אדם.

האם אתה חושב מר איליה
חרדים הם בני אדם.
אם מההודעה שלי השתמע אחרת, אני מצטער. אני לא אוסף שאריות של בני אדם, אני רק נותן 6 שנים מהחיים שלי לצבא. אבל זה לא הנושא.

איליה.

New member
אגב, גם אם הייתי אומר שראש העיר הוא

חרדים הם בני אדם.
אם מההודעה שלי השתמע אחרת, אני מצטער. אני לא אוסף שאריות של בני אדם, אני רק נותן 6 שנים מהחיים שלי לצבא. אבל זה לא הנושא.
רוסי, היית עושה מזה עניין ומאשים אותי בכך שאני אומר שרוסים הם לא בני אדם?

איליה.

New member
אני מבקש שנעביר את הדיון הזה למסרים

רוסי, היית עושה מזה עניין ומאשים אותי בכך שאני אומר שרוסים הם לא בני אדם?
כי חבל להמשיך אותו בפורום. בוא נעשה טובה לאורן שעושה עבודה כל כך טובה בפורום הזה, ולא ננהל פה דיונים בנושאים חברתיים. זה לא המקום. אורן, אני מתנצל.

איליה.

New member
ורק להבהיר, חזרה לנושא של אלעד,

כי חבל להמשיך אותו בפורום. בוא נעשה טובה לאורן שעושה עבודה כל כך טובה בפורום הזה, ולא ננהל פה דיונים בנושאים חברתיים. זה לא המקום. אורן, אני מתנצל.
ורק להבהיר, חזרה לנושא של אלעד,
ההערה שלי בנוגע להרכב אוכלוסייתו של היישוב אלעד לא היתה מגמתית. פשוט נכנסתי לאתר של מרכז השלטון המקומי, נכנסתי לדף של אלעד וראיתי שראש העיר הוא רב, אז כתבתי את זה, כי לדעתי הרכב האוכלוסיה של היישוב הוא נושא רלוונטי לדיון על התחבורה הציבורית. לא היתה לי שום כוונה להגיד מלה רעה נגד ציבור זה או אחר. לדעתי הדברים שלי נוסחו כהלכה ולא היתה בהם שום מגמתיות, ואני מצטער שהם לא הובנו כראוי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה