חדשות והודעות כלליות

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
../images/Emo70.gif גלריה ראשונה באוויר

חדשות והודעות כלליות
גלריה ראשונה באוויר
בהוקרה לתרומתו של איציק קראוס לפורום. בקרוב יעלו גם גלריות תמונות של אבייתר, תחבורתי, ארז, עומרי וכל החברים שהעלו תמונות וקבצים לפורום. שימו לב, לחלקכם נשלח מסר אישי בבקשה לשליחת הקבצים באימייל היות והם לא הועלו לפורום עם שם חוקי ולכן אין באפשרותי להציג אותם בגלריה. שבוע טוב ושקט
נ.ב. אתם מוזמנים לעבור על הגלריות ולשלוח אלי במסר אישי תיקונים לגבי המידע שכתוב מתחת לתמונות - מדובר בכמות גדולה של קבצים. תודה

Weird Eyal

New member
קו חדש בחיפה

חדשות והודעות כלליות
קו חדש בחיפה
אני לא יודע אם דיברתם על ה כי לא בדקתי אבל היום נפל לידי דף מעניין ואני מצטט כי אין לי סורק: לכבוד: משפחת השוכרים שלום רב, הנדון:קו 125 מרכזית המפרץ-גראנד קניון 1. לאחר בקשות רבות של הנהלת הגרנד קניון לחברת אגד, החל מיום א' 30.03.03 יופעל קו 125 ממרכזית המפרץ לגרנד קניון לתקופת ניסיון 2. מצ"ב לו"ז נסיעות 3. נא העבירו המידע לעובדים וללקוחות בברכה ניצן אריאל סמנכ"ל מסלול הקו: מרכזית המפרץ, דרך בר יהודה, דרך יד לבנים, רח' ניסימבויים, הגליל, טרומפלדור, חניתה, שמחה גולן, גרנד קניון מספר הקו:125 לוח זמנים ממרכזית המפרץ ימים א'-ה': 8:30 9:30 10:35 11:35 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:35 18:30 יום שישי: 8:25 9:25 10:25 11:25 לו"ז מהגרנד קניון אל מרכזית המפרץ ימים א'-ה': 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 יום שישי: 12:15 13:15 14:15 מקווה שלא סתם כתבתי את כל זה אבל יאללה

doronsaar

New member
אתר מודיעין תחבורה ציבורית ארצי

חדשות והודעות כלליות
לידיעתכם, האתר www.otobusim.com (אוטובוסים.קום) מכיל מסלולים ולוחות זמנים של מרבית קווי התחבורה הציבורית בישראל ומשלב נתונים ממקורות שונים. מומלץ!

Brendan

New member
ערפאת הגיש בקשה לביטול פס"ד

חדשות והודעות כלליות
ערפאת הגיש בקשה לביטול פס"ד
ערפאת הגיש בקשה לביטול פס"ד המחייבו לשלם לאגד 52 מיליון שקל זאת, בנימוק כי כתב התביעה לא נמסר לידיו אלא לידי עו"ד ג. אבו טועמה, אשר אינו מייצגו ולא היה מוסמך לקבל עבורו את כתב התביעה כתבה: יצחק דנון מקור: כל זכויות שמורות לגלובס 2001

krause

New member
אורן תודה.אני מקווה שירבו הגלריות

גלריה ראשונה באוויר
בהוקרה לתרומתו של איציק קראוס לפורום. בקרוב יעלו גם גלריות תמונות של אבייתר, תחבורתי, ארז, עומרי וכל החברים שהעלו תמונות וקבצים לפורום. שימו לב, לחלקכם נשלח מסר אישי בבקשה לשליחת הקבצים באימייל היות והם לא הועלו לפורום עם שם חוקי ולכן אין באפשרותי להציג אותם בגלריה. שבוע טוב ושקט
נ.ב. אתם מוזמנים לעבור על הגלריות ולשלוח אלי במסר אישי תיקונים לגבי המידע שכתוב מתחת לתמונות - מדובר בכמות גדולה של קבצים. תודה
אורן תודה.אני מקווה שירבו הגלריות
האיכותיות שיש בפורום הזה.אני חושב שלא יהיה ניתן למצוא בשום ספר על תחבורה ציבורית או אפילו על ההיסטוריה של התחבורה הציבורית, כל כך הרבה ידע,נסיון, וחומר אשר מתנקז לפורום מכיוונים שונים.אין ספק שבזכות ניווט נכון שלך את הפורום נגיע לאיכויות. תודה.איציק.

mister K

New member
7295

קו 16
קו 16 קיבל 2 אטובוסים חדשים הצבועים בצבע של קו 5 7333 ו7335
7295
גם האוטובוס הזה צבוע בצבעי קו 5 ועובד בקו 16. האם יש עוד אוטובוסים בקו 16 שצבועים בצבעי התוכי (הצביעה הכי יפה של דן לדעתי) חוץ מ-7295, 7333 ו-7335? ולמה מכניסים לקו 16 אוטובוסים של קו 5 אם הכוונה הייתה שקו 5 יהיה ייחודי?

אלי91

New member
7295

7295
גם האוטובוס הזה צבוע בצבעי קו 5 ועובד בקו 16. האם יש עוד אוטובוסים בקו 16 שצבועים בצבעי התוכי (הצביעה הכי יפה של דן לדעתי) חוץ מ-7295, 7333 ו-7335? ולמה מכניסים לקו 16 אוטובוסים של קו 5 אם הכוונה הייתה שקו 5 יהיה ייחודי?
7295
פשוט מאוד לכל הסידורים בקו 5 חילקו אוטובוסים וכשכולם קיבלו נשארו אוטובוסים מיותרים ואז העבירו אותם לקו 16 כי קו 16 הוא הבא בתור לחלוקת אוטובוסים חדשים

ה דרומי

New member
גם לחברת מטרופולין יש אוטובוס

קו 16
קו 16 קיבל 2 אטובוסים חדשים הצבועים בצבע של קו 5 7333 ו7335
גם לחברת מטרופולין יש אוטובוס
מ.א.ן לניסיון בצבע לבן בפנים מוטות צהובות הנהגים קוראים לאוטובוס הנ"ל אמבולנס. נ.ב לחב מטרופולין יש שתי נהגות אחת מהן עשתה היום את קו 370 לת.א יפו

mister K

New member
אתר המודיעין

לידיעתכם, האתר www.otobusim.com (אוטובוסים.קום) מכיל מסלולים ולוחות זמנים של מרבית קווי התחבורה הציבורית בישראל ומשלב נתונים ממקורות שונים. מומלץ!
אתר המודיעין
כרגע כולל האתר רק את קווי אגד הבינעירוניים ואת קווי מטרופולין. קיימות כמה טעויות בתחנות המוצא של קווים מסוימים, אך בסך הכל האתר הזה הוא יוזמה מבורכת ואני מקווה שעם הזמן הוא יכלול את כל קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, כולל את קווי נתיב אקספרס וסופרבוס שלצערינו אי אפשר למצוא בשום אתר אחר (מה שמראה על רמת השירות של שתי החברות הללו שאין להן אתר כלל).

אני חושב שהגלריה הבאה

גלריה ראשונה באוויר
אני חושב שהגלריה הבאה
צריכה להיות של אלי 91. פשוט לא יאומן אילו אוצרות הוא מביא.

oren*

New member
../images/Emo124.gif חדשות והודעות כלליות

חדשות והודעות כלליות

Brendan

New member
הרכבת הקלה בתל אביב

חדשות והודעות כלליות
הרכבת הקלה בתל אביב
בחודש הבא יפורסמו הקבוצות שעלו לשלב הסופי למכרז הרכבת הקלה בתל אביב ועדת המכרזים הבינמשרדית, בראשות סגן החשב הכללי באוצר, דוד גרשונוביץ צפוייה לפרסם בחודש הבא את הקבוצות שעלו לשלב הסופי במכרז הבינלאומי להקמה ותפעול של הקו הראשון (הקו האדום) של הרכבת הקלה במטרופולין תל אביב. ארבע קבוצות בינלאומיות מתמודדות במכרז למיון המוקדם (P.Q) של הפרוייקט. הקבוצה הראשונה כוללת את סימנס מגרמניה, אייקון הקנדית, HTM מהולנד, אפריקה ישראל ואגד. הקבוצה השניה כוללת את בומברדיה הקנדית, בויג ו- RATP מצרפת, נכסים ובניין וחברת דן. הקבוצה השלישית כוללת את אלסטום וקונקס מצרפת, אשטרום, שיכון ובינוי ופולאר השקעות. והקבוצה הרביעית כוללת את CAF הספרדית, דייהו אינטרנשיונל מקוריאה, BBG מגרמניה, שפיר הנדסה, אוסיף, גרנית הכרמל ובייטמן הנדסה. הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב שאורכו כ- 22 קילומטר יתחיל בתחנה המרכזית בפתח תקווה ויעבור בסמוך לבית החולים בלינסון, לאורך רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק וברמת גן, דרך תחנת הרכבת בארלוזורוב, דרך פתח תקווה, ליד מרכז עזריאלי, הקריה, עד מנשיה ומשם דרך שדרות ירושלים ביפו ועד לדרום בת ים. עלות הפרוייקט נאמדת בכ- 5 מיליארד שקל. שר התחבורה, אביגדור ליברמן נפגש היום בלשכתו עם ראשי נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים) המתכננת ומפקחת על פרוייקט הרכבת הקלה בתל אביב. יו"ר מועצת המנהלים של נת"ע, יוסי קוצ'ק ומנכ"ל החברה, ישי דותן הציגו בפני ליברמן את הפרוייקט ואת קווי הרכבת הנוספים המתוכננים בעתיד במטרופולין תל אביב. שר התחבורה הדגיש כי יש לשלב בין כל מערכות ההסעה ההמונית במטרופולין תל אביב וליצור אינטגרציה שתאפשר שימוש מהיר ויעיל בין כל אמצעי התחבורה ובהם: האוטובוסים, רכבת ישראל והרכבת הקלה. מקור: אבנר עובדיה, דובר משרד התחבורה

oren*

New member
האם למומחים כאן בפורום יש איזו שהיא

הרכבת הקלה בתל אביב
בחודש הבא יפורסמו הקבוצות שעלו לשלב הסופי למכרז הרכבת הקלה בתל אביב ועדת המכרזים הבינמשרדית, בראשות סגן החשב הכללי באוצר, דוד גרשונוביץ צפוייה לפרסם בחודש הבא את הקבוצות שעלו לשלב הסופי במכרז הבינלאומי להקמה ותפעול של הקו הראשון (הקו האדום) של הרכבת הקלה במטרופולין תל אביב. ארבע קבוצות בינלאומיות מתמודדות במכרז למיון המוקדם (P.Q) של הפרוייקט. הקבוצה הראשונה כוללת את סימנס מגרמניה, אייקון הקנדית, HTM מהולנד, אפריקה ישראל ואגד. הקבוצה השניה כוללת את בומברדיה הקנדית, בויג ו- RATP מצרפת, נכסים ובניין וחברת דן. הקבוצה השלישית כוללת את אלסטום וקונקס מצרפת, אשטרום, שיכון ובינוי ופולאר השקעות. והקבוצה הרביעית כוללת את CAF הספרדית, דייהו אינטרנשיונל מקוריאה, BBG מגרמניה, שפיר הנדסה, אוסיף, גרנית הכרמל ובייטמן הנדסה. הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב שאורכו כ- 22 קילומטר יתחיל בתחנה המרכזית בפתח תקווה ויעבור בסמוך לבית החולים בלינסון, לאורך רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק וברמת גן, דרך תחנת הרכבת בארלוזורוב, דרך פתח תקווה, ליד מרכז עזריאלי, הקריה, עד מנשיה ומשם דרך שדרות ירושלים ביפו ועד לדרום בת ים. עלות הפרוייקט נאמדת בכ- 5 מיליארד שקל. שר התחבורה, אביגדור ליברמן נפגש היום בלשכתו עם ראשי נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים) המתכננת ומפקחת על פרוייקט הרכבת הקלה בתל אביב. יו"ר מועצת המנהלים של נת"ע, יוסי קוצ'ק ומנכ"ל החברה, ישי דותן הציגו בפני ליברמן את הפרוייקט ואת קווי הרכבת הנוספים המתוכננים בעתיד במטרופולין תל אביב. שר התחבורה הדגיש כי יש לשלב בין כל מערכות ההסעה ההמונית במטרופולין תל אביב וליצור אינטגרציה שתאפשר שימוש מהיר ויעיל בין כל אמצעי התחבורה ובהם: האוטובוסים, רכבת ישראל והרכבת הקלה. מקור: אבנר עובדיה, דובר משרד התחבורה
קבוצה מועדפת? האם אפשר לדעת כבר עכשיו איזה סוג של רכבת מביאה איתה כל קבוצה?

הרכבת הקלה בת"א

קבוצה מועדפת? האם אפשר לדעת כבר עכשיו איזה סוג של רכבת מביאה איתה כל קבוצה?
הרכבת הקלה בת"א
ראשית אבהיר שאין לי 'פייבוריטית' מבין הקבוצות - גם מפני שאיני מכיר מספיק טוב את פועלן של המשתתפות עד היום וגם מפני שאין לי שום פרטים אודות הצעותיהן. לגבי הרכבות אותן יציעו גם כן אין לי מידע, אולם יש להניח שמדובר בדגמים מתוך (או מבוססים על) ה-'קטלוג' הקיים של כל אחת מחברות הציוד הנייד המשתתפות, והן - Siemens, Bombardier, Alstom ו-CAF (אם כי גם Daewoo מייצרת ציוד נייד, אז אני לא בטוח מה קורה שם). פרטים אודות התוצרת הקיימת של חברות אלו ניתן למצוא באתרי האינטרנט שלהם.

oren*

New member
תודה רבה חן, בחלק מהאתרים כבר

הרכבת הקלה בת"א
ראשית אבהיר שאין לי 'פייבוריטית' מבין הקבוצות - גם מפני שאיני מכיר מספיק טוב את פועלן של המשתתפות עד היום וגם מפני שאין לי שום פרטים אודות הצעותיהן. לגבי הרכבות אותן יציעו גם כן אין לי מידע, אולם יש להניח שמדובר בדגמים מתוך (או מבוססים על) ה-'קטלוג' הקיים של כל אחת מחברות הציוד הנייד המשתתפות, והן - Siemens, Bombardier, Alstom ו-CAF (אם כי גם Daewoo מייצרת ציוד נייד, אז אני לא בטוח מה קורה שם). פרטים אודות התוצרת הקיימת של חברות אלו ניתן למצוא באתרי האינטרנט שלהם.
תודה רבה חן, בחלק מהאתרים כבר
ביקרתי והתרשמתי מההיצע (אם זכור לך גם הצגנו בפורום תמונות של חלק מהרכבות הללו בעיצובים העתידניים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה