ה30/12 מתקרב והשמחה רבה

7יעלה

New member
../images/Emo124.gif ה30/12 מתקרב והשמחה רבה

בוקר טוב לכולן , אני מקבלת מסרים ושאלות לגבי המפגש , ולכן פתחתי בשרשור תזכורת והבהרות . המפגש יתקיים ב30/12 בשעה 12:00 אצל פרנקו קרן . כל מי שצריכה הוראות הגעה מוזמנת לשגר אלי מסר מייד ארשום פירוט של מה מביאה כל אחת .כל מי שעדיין לא רשמה מוזמנת לרשום מה היא מביאה . ודבר נוסף - טרמפים ! שלא יקרה שמישהי רוצה להגיע ולא מגיעה כי אין לה רכב ! בבקשה כל מי שרוצה לבוא אבל אין לה איך שתפרסם פה בשרשור מהיכן היא מגיעה ונארגן לה עגלון עם כרכרה ו2 סוסים !!!!!!

7יעלה

New member
בקשה מהבננות

מנוע החיפוש לא עובד לי ואני גם צריכה לצאת , בבקשה סמנו מי מגיעה ומה מביאה . אתי אם תוכלי בבקשה לנעוץ אשמח . אם לא , הקפיצו בבקשה .

7יעלה

New member
../images/Emo73.gif כל מי שצריכה טרמפ

דסדס צריכה טרמפ מאיזור בר אילן . מי שיכולה לעזור בבקשה לכתוב לנו .

להלן עוגי:

אוטו שיוצא מנתניה
הממ.. מה בא לכן? סלט? פשטידה? עוגה? שתיה/כלים חד פעמיים? לחם טוב וחמאה מעולה.. מה? מה? רק תגידו?..

miziluly

New member
מתפקדת ובתפריט: לזניה

יוצאת מרופין יש מקום לשניים.

7יעלה

New member
שכחתי משהו - האם גם החצי בא ??

לבקשת הרבה בנות שרוצות להביאו אך חוששות שיהייה לבדו ... הליימך מאוד יישמח לעוד חברה גברית !

miziluly

New member
הרי ברור שהם צריכים לבוא

הם צריכים להקים מועדון "ננטשי פורום" כי הם כל כך סובלים מכל ההתמכרות שלנו לפורום ולעניין החתונה אז שתהיה להם את האפשרות לקטר יחדיו.

d s d s

New member
ואוכל...

אז מרק בצל לבקשת הבנות ולאיזור הקינוחים אני מכינה צ'אי הודי טעים.

franko74

New member
אם מגיע מרק....

נא להוסיף קערות חד פעמיות למרק... לפי צפי המגיעים, אין בכל הבית כולו מספיק כלים ולכן יש ביקוש לחד-פעמי. מחכה בקוצר רוח אוהבת קרן (והליימך המצפה)

d s d s

New member
לא להאמין אבל

שיכנע את גיא "בחורות יפות ואוכל טוב" אז אולי הוא יבוא אבל אני עדיין צריכה טרמפ... תודה

וויייהא../images/Emo70.gif גיא מגיע../images/Emo70.gif

רגע, עוד לא אמרתם לי מה להביא, אז אולי גיא יחליט?.. (האמת, רצוי שיהיה אוכל לבנים, עם כל הסלטים והפשטידות האלו..)

d s d s

New member
חחח גיא צמחוני.. כל מה שהוא לא

בשר הולך טוב.. איזה חמודה...

למעלה