התפקדות אוקטובר

../images/Emo124.gifהתפקדות אוקטובר../images/Emo42.gif

שם: גיל: מיקום: שיר החודש של דיימונדז: שיר החודש לא של דיימונדז: דבר טוב שקרה בחודש האחרון: דבר רע שקרה בחודש האחרון: תמונה: יצירת קשר:

../images/Emo3.gif

שם: קורל גיל: \: מיקום: א"י
שיר החודש של דיימונדז: שיהיה לי את הכוח? שיר החודש לא של דיימונדז: when you'r gone דבר טוב שקרה בחודש האחרון: ראש השנה דבר רע שקרה בחודש האחרון: סוכות! תמונה: P: יצירת קשר: נו לכולם כבר יש

MoRaN SeM

New member
[=

שם:מורן גיל:עוד מעט 16.. מיקום:בת-ים שיר החודש של דיימונדז:שיהיה לי את הכוח? שיר החודש לא של דיימונדז:אביב גפן-גם החטאים, רן דנקר-בואי נעזוב ועוד הרבה.. דבר טוב שקרה בחודש האחרון:אמ, לא יודעת:| דבר רע שקרה בחודש האחרון:^^ תמונה:לא יצירת קשר:עזבו אתכם. סיכום חודשי- בקרוב..?

../images/Emo210.gif

שם
רעות גיל
15 מיקום
מרכז שיר החודש של דיימונדז
שיהיה לי את הכוח (זה הצלצול שלי אז אני שומעת אותו איזה 4-5 פעמים ביום חח) שיר החודש לא של דיימונדז
אמ.. השירים מהסרט הייסקול מיוזיקל דבר טוב שקרה בחודש האחרון
לא זוכרת.. דבר רע שקרה בחודש האחרון
^^ תמונה
---- יצירת קשר
באמת נראלי שיש לכולם. למי שלא ורוצה-שיבקש.

../images/Emo60.gif

שם:מעין גיל:18[מוזר לי לרשום
] אפילו כתבתי לרגע 17 ומחקתי! מיקום:מרכז שיר החודש של דיימונדז:שיהיה לי את הכוח שיר החודש לא של דיימונדז:משא ומתן-מוש בן ארי דבר טוב שקרה בחודש האחרון:יומהולדת... דבר רע שקרה בחודש האחרון:הרבה תמונה:[תתחילו לשים פה תמונות שלכם ימעצבנים!] הנה אני שמה לראשונה בפורום הזה
יצירת קשר: מסן- [email protected] אייסי-346114834

../images/Emo210.gifא-אני לא מעריצה אותם, רק נורא אוהבת את

השירים... ב-אני לא פקאצה, ואני רחוקה מאוד מלהיות כזאת. ג-יש מצב שזה נשמע כאילו התעצבנתי, אז לא התעצבנתי, אני יודעת שהכל בהומור

../images/Emo214.gifעונה../images/Emo25.gif

שם:שיר גיל:17 מיקום:ראשל"צ שיר החודש של דיימונדז:שיהיה לי את הכוח שיר החודש לא של דיימונדז:אממ...הראל מויאל-אינדיה,לא מכירים אותך. דבר טוב שקרה בחודש האחרון:פגשתי את חבר שלי מלא מלא דבר רע שקרה בחודש האחרון:אחותי הקטנה אושפזה בבית חולים תמונה:פחחחחחחחחח....נראלכם?? יצירת קשר:לכולם פהה יש ולמי שלא שיבקש

duduz18

New member
עונה.. :)

שם: דודו גיל: 20 מיקום: בבית שיר החודש של דיימונדז: בוא נזרום? Duduz Remix !! שיר החודש לא של דיימונדז: מאיה אברהם - למה דבר טוב שקרה בחודש האחרון: היה חופש פסח דבר רע שקרה בחודש האחרון: חזרנו לצבא תמונה:
יצירת קשר: הודעה פרטית? :)

למעלה