התחקיר של מיכל

../images/Emo124.gifהתחקיר של מיכל../images/Emo70.gif../images/Emo54.gif

והרי לקט שאלות ממני אליך
1. מה את עושה בחג המולד?
2. עם מי היית רוצה לעמוד מתחת לשיח הדבקון?!
3. מה היית מבקשת מסנטה?
4. כמה סופגניות את אוכלת בחנוכה בממוצע?
5. את ילדת קיץ
או חורף
? 6. נכון שאת אוהבת את "היהודים"? 7. נכון שאת אוהבת אותי?
שיהיה בכיף

גמני../images/Emo24.gif../images/Emo15.gif

מיכליייי
בואי נתחיל מבצפר: איזה שיעור את יותר אוהבת- אנגלית או מתמטיקה
לשון או ספורט
מורה- אירית או אורית
מורה-אבינועם או יוסי
יום ראשון או יום רביעי
יום שני או יום חמישי
מה את מעדיפה שהיום יתחיל משעת 0 וייגמר מוקדם או שיתחיל רגיל ויגמר מאוחר
איך את מסתדרת עם המורים ל- לשון
אנגלית
מתמטיקה
של"ח
ביולוגיה
ספורט
אסידו
ועכשיו נעזוב את נושא הבצפר
... מה את אוהבת לעשות אחרה"צ כשאין לך משהו חשוב
איך את מתכוננת למבחן קשה
את ילדה שנלחצת או אחת שלוקחת הכל באיזי
סטלה בדשא או ריקודים מטורפים במועדון
פיצה או קוראסון
את אוהבת אותי
מה את רוצה ליומולדת(חוצמעברי)
דו יו וויש מי אה מרי קריסמס
חחח זייהו להיום תהני

t h u m p e r

New member
שני טורים אמצעיים אחורה../images/Emo70.gif

איזה שיעור את יותר אוהבת- אנגלית או מתמטיקה? אנגלית
. לשון או ספורט? ספורט. מורה- אירית או אורית? הנושא אומר הכל. מורה-אבינועם או יוסי? שיקוווו. יום ראשון או יום רביעי? רביעי. יום שני או יום חמישי? שני. מה את מעדיפה שהיום יתחיל משעת 0 וייגמר מוקדם או שיתחיל רגיל ויגמר מאוחר? יגמר מאוחר בלילה... שאני אתכרבל עם אבינועם תחת גבותיו השקסיות
. איך את מסתדרת עם המורים ל- לשון? חרא. אנגלית? חרא. מתמטיקה? חרא (בנוסחה שלישית
). של"ח? חרא. ביולוגיה? חרא. ספורט? חרא. אסידו? חרא. מה את אוהבת לעשות אחרה"צ כשאין לך משהו חשוב? לישון
. איך את מתכוננת למבחן קשה? סיכומיישן. את ילדה שנלחצת או אחת שלוקחת הכל באיזי? "לחץ, תנו לו לצאת"- היי פייב משהו...
סטלה בדשא או ריקודים מטורפים במועדון? ריקודים מטורפים בדשא?!
פיצה או קוראסון? קוראסון. את אוהבת אותי? יס אינדיד
. מה את רוצה ליומולדת(חוצמעברי)? אותך
דו יו וויש מי אה מרי קריסמס? NOT, אי וויש מייסלף הפי ברטדי
.

פליז גוו אוור ט'ה ניו וורדס...../images/Emo15.gif

וויל איים צ'קינג ט'ה אטנדנס...
מיכל מה זה זה: מה את מעדיפה שהיום יתחיל משעת 0 וייגמר מוקדם או שיתחיל רגיל ויגמר מאוחר? יגמר מאוחר בלילה... שאני אתכרבל עם אבינועם תחת גבותיו השקסיות מה נסגר
עוד לא הבנת את העניין שהוא תפוס

t h u m p e r

New member
תפוס?!../images/Emo12.gif

בואי נבהיר את הנקודה... מה דעתך על התכרבלות יחדיו: אני את ואבינועם?
נשמע לי פנאאאן

פנאןןןןןןןןןןן../images/Emo15.gif

אז שיעור פיסיקה ביום חמישי נפעיל את קסמינו החבויים
LOL

t h u m p e r

New member
עונה../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

1. מה את עושה בחג המולד? חוגגת יום הולדת
. 2. עם מי היית רוצה לעמוד מתחת לשיח הדבקון?! עם עברי או אבינועם.. 3. מה היית מבקשת מסנטה? יש לי רק בקשה אחת: את התלתל האמצעי מהגבה (היחידה) של אבינועם
. 4. כמה סופגניות את אוכלת בחנוכה בממוצע? שנה שעברה אפילו לא אחת
. 5. את ילדת קיץ או חורף? חורף
. 6. נכון שאת אוהבת את "היהודים"? לא ממש. 7. נכון שאת אוהבת אותי? אחרי שאלון כזה, איך אפשר שלא?!
.

*יאי..^^ הנה בשבילך סקר ארוך ארוך

את מי את מעדיפה
פליפ אוו
ארתור שיעשה לךמשו
פאני סמאג'ה אוו מיכל פחמימה
מורה לתנך: אמירה או אורית(גאזזזז
)לאה
דבורה טובה או רעיה
פגע אלוהים(נו זאתי..אממ המזכירה מכיתה ח')אוו דליה(פאק מי אסידו
)
שיקו או יובל
איזה שם היית מוסיף או מחליף לך.<? מה הכי כיף בחורף? קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..] האם בלעת אי פעם חרק? מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? מה מפחיד אותך? מה מביך אותך? מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך?< מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? הפרי שאתה הכי שונא: הכי אוהב: האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ? אתם אוהבים ילדים קטנים? אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]? איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי] מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] הריח האהוב עליכם? מר חמוץ מלוח או מתוק? איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? הספורט המועדף עליכם[אם בכלל] מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? כלבים או חתולים?שחור או לבן? בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]? תפוז או קלמנטינה? מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?] הזמר\ת האהוב עליך? האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו] האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? מה אתה חושב של מוערך מספיק? היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין? ושאלה אחרונה : את יודעת מה אני קניתי לך ליום הולדת
*אהמחולצה בדיוק בשבילךאהמ*
לאבבבב יו

חחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo15.gif

פגע אלוהים(נו זאתי..אממ המזכירה מכיתה ח')אוו דליה(פאק מי אסידו
XDDDDDDDDDDDDDDD נטע אני שמחה לציין שהצלחת להצחיק אותי

יאיי נזכרתי..

אפרת קוראים לה אפרת... מממ עדי זוכרת שבהתחלה שדליה הגיעה... ואת אמרת הנה הוא הביא אותה כדי להזדיין איתה על השולחן\כיסא\מחשב\ארון... חחחחח

t h u m p e r

New member
../images/Emo9.gifייאי ^^

את מי את מעדיפה פליפ אווארתור שיעשה לךמשו? ארתור
פאני סמאג'ה אוו מיכל פחמימה? סמאג'ה לשלטון
מורה לתנך: אמירה או אורית(גאזזזז)לאה? אורית! דבורה טובה או רעיה? דבורה. פגע אלוהים(נו זאתי..אממ המזכירה מכיתה ח')אוו דליה(פאק מי אסידו)? חחחחח... דליה. שיקו או יובל? יובל. איזה שם היית מוסיף או מחליף לך.<? נעמה. מה הכי כיף בחורף? קר בחוץ
. קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? כן. גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..] קוטג'. האם בלעת אי פעם חרק? לא שזכור לי
. מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? את העיניים. מה מפחיד אותך? ג'וקים
. מה מביך אותך? כשמחמיאים לי. מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך?< שאני לא כזו קרה...
מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? לתת למישהו נבוט בראש
. במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: לא רוצה. מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? הקיא של אורחי
. הפרי שאתה הכי שונא: גוייבה. הכי אוהב: תפוח/ תפוז. האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? כן. מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור? לעולם לא זורקת אותה... כאלו דה
. אתם אוהבים ילדים קטנים? not! אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]? לא זה ולא זה. איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? שבי
. מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי]? סבתות שלי. מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח]? הפרח הלבן הזה.. ברח לי השם. הריח האהוב עליכם? פירות הדר. מר חמוץ מלוח או מתוק? מתוק. איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? החדש של עברי... בפעם הראשונה
. הספורט המועדף עליכם[אם בכלל]? שינה
. מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? שאני סקסית.. סופר סקסית, משהו בן זונה
. הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? אין לי שמץ. האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? קשורה יותר לאמא. כלבים או חתולים? כלבים
. שחור או לבן? שחור. בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]?
תפוז או קלמנטינה? תפוז. מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? שאני לא אגיע לתעודת בגרות. יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?] את עברי
. הזמר\ת האהוב עליך? עברי
. האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? אה-הא. האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו]? כן. האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? רובם. מה אתה חושב של מוערך מספיק? מה ניסית לשאול? היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין? כל מי שיעמוד בדרכי...
ושאלה אחרונה : את יודעת מה אני קניתי לך ליום הולדת*אהמחולצה בדיוק בשבילךאהמ*? לצערי ידוע לי
. אי לאאאאב יו טו
.

גמני שואלת../images/Emo13.gif

שבייייייי*סטייל אבינועם*
אוקי,מה עלה בראשך כשכמעט שרפנו את הבית של דודה שלך
איזה שיר את הכי אוהבת
איך היה הסרט הצילו אני דג
מה דעתך על אבינועם במיטה
האם דיברת כבר עם רענני המאמי(חסוי)..
האם שן הזהב של שיקו יפה בענייך
את יודעת להכין פופקורן

t h u m p e r

New member
../images/Emo12.gifעונה בשובי דובי דו

מה עלה בראשך כשכמעט שרפנו את הבית של דודה שלך? סופי קרב
... איזה שיר את הכי אוהבת? יש עכשיו ב-24 את שובניסט, אז נגיד שאת זה. איך היה הסרט הצילו אני דג? היה נחמט
. מה דעתך על אבינועם במיטה? אסור לי לחשוב כאלו מחשבות, הוא של עדי
. האם דיברת כבר עם רענני המאמי(חסוי)..? לצערי לא. האם שן הזהב של שיקו יפה בענייך? חחחחחח... כן
את יודעת להכין פופקורן? מסתבר שלא
.

למעלה