התחדשות בפורום

../images/Emo124.gif התחדשות בפורום ../images/Emo42.gif

אחרי יותר מ3 שנים כמנהל הפורום המקסים הזה, אני עוזב ויוצא לדרך חדשה, לטיול ארוך בחו"ל.
המון תודה לעדי המנהל הנשאר, אלעד מנהל אשכול
, המנהלים הקודמים של הפורום וכמובן - לכם הגולשים.
בשבילי התקופה פה הייתה חוויה. ולחדשות הטובות: אביאל הצטרף לצוות הניהול. אין לי ספק שהוא האדם המתאים ביותר שאני מכיר להוביל את הפורום בדרך החדשה, ולטפח את הפורום כדי שימשיך להיות
גם למתלבטים וגם למי שסגור על עצמו. שלכם
יוני

marik

New member
../images/Emo7.gif בצער רב מהול בשמחה עזה

אני מאחל לך המון המון הנאה והצלחה בהמשך הדרך. תבלה ותהנה בחו"ל, כמו שאני נהנה עכשיו, תחזור בריא ושלם והכי חשוב - אני מתחנן - אל תעלם. תמשיך לכתוב כאן, ואנחנו עוד נפגש במועדונים ונדבר בטלפון והכל כרגיל, רק בשחור ולא כחול. היית מקסים כמנהל, קיבלת אותי כאן, בזרועות פתוחות, צעדנו יחד ועשינו המון ביחד. זה הזמן וזה המקום להודות לך, כי לבד לא הייתי מצליח. אביאל - ברוך הבא לפורום. היית גולש רגיל ועכשיו אתה מנהל. אני מקווה שתהנה כאן, וביחד נמשיך לבנות ולהקים ולפתח. אני שמח שהצטרפת ומאחל לך המון הצלחה ורק טוב. אני תמיד פה בשבילך ובשביל כולם.
ונשיקה.

bios

New member
בהצלחה!

ליוני בטיול ולאביאל בניהול הפורום! יוני, אני מקווה שאתה זוכר שכל אדם שאנחנו עוזרים לו כאן זה המון, אז תודה לך ותעשה חיים בטיול.

פקאנים

New member
שיהיה לך טיול מקסים

אני לא טוב במילות פרידה :) אבל כשאתה חוזר - תביא תמונות . בעצם אתה יכול גם במהלך התמונות לעשות לנו יומן מסע . חיבוק ממני פקאנים

למעלה