השרשור השבועי יוצא לדרך

שבוע 33+6

מחר מסיימת 34 שבועות מלאים, נקודת המפנה בעיני הרופאים. מרגע זה ואילך, אם מתפתחת לידה, they couldn't care less. לי, אגב, כן אכפת והשאיפה היא לסחוב עוד 3 שבועות לפחות. סוגרת כבר 5 שבועות של שמירה, אחד מהם בבית חולים ו-4 בבית. השבוע אהיה באיכילוב בהיי ריסק להתחיל להתעניין בכיוון הלידה, קיסרי, רגילה וכו', אם כי בימים האחרונים חזר לי הרצון ללדת בתל השומר ולא באיכילוב. שיהיה שבוע טוב ונטול דרמות לכולן.

מנצלת את הערתך לגבי ביה"ח :)

יש מישהי שמתכננת ללדת בבלינסון, או שילדה בעבר בבלינסון?

הרופא של המעקב הריון הוא מבלינסון

העניין הוא שזה קצת רחוק לי ואין מלונית :( אבל מצד שני זה טיפשי לעשות מעקב הריון אצל רופא מבלינסון ולא ללדת שם נכון ?

תלוי, מי זה הרופא שלך?

את הולכת אליו פרטי? כי אם כן יש סיכוי שהוא יבוא ללידה, ואם לא- אז בכלל לא בטוח שזה יעניין אותו בכלל. גם שלי מביילינסון, אבל לא פרטי ולכן לא נראה לי שזה משמעותי כל כך...חוץ מזה שכשיראו את השם שלו אולי יתיחסו אלי יפה יותר (ואולי לא....)

אני עושה מעקב הריון פרטי

אצל פרופסור משה הוד - מנהל המחלקה להריון בסיכון בבלינסון. את בתי ילדתי בניתוח קיסרי, כך שאני גם עכשיו אצטרך קיסרי וחשבתי על זה שהוא ינתח אותי... דרך אגב, את יודעת איך הפגיה בבלינסון? על כל מקרה, טפו, חמסה :)

35+4, ../images/Emo100.gifהתיק כבר מוכן...../images/Emo9.gif

אז צירים כבר יש, משבוע 28, אבל הצוואר עדיין סגור (יש!) אני בונה על 37-38
, ובינתיים הפיצקולים נותנים לי עוד כמה ימים (או שבועות?) של חסד וחופש וגם הם כנראה לא ממש רוצים לצאת מהמים
...(קיבלו את השכל של אבא שלהם
) הרופא ממש הלחיץ אותי ביום חמישי בביקורת: "כל דבר קטן
רוצי למיון יולדות, אל תבואי למוקד, זה יבזבז לנו שעתיים ומהנקודה הזו, אין לנו מה להרוויח, רק מה להפסיד...אז תרוצי למיון יולדות ואני כבר אדאג לך אח"כ לטופסי 17". מהלחץ הלכתי לסופר (אחרי שהייתי שם יומיים לפני וקניתי כאילו אנחנו במלחמת המפרץ
) כבר יומיים שאני במתקפת הורמונים של בכי
, מהלחץ, וקלקולי קיבה...אבל סה"כ פנאן
שיהיה שבוע מצוין, מעניין מי תהיה הראושנה ללדת השנה....

BABYBOOM10

New member
מחשבה!

זה אוטוטו! איזו התרגשות, אני כבר מתה להגיע לשבועות האלה!!!

איילת1711

New member
החלפת קידומת אחרונה ../images/Emo13.gif

שבוע 30, כל מי שרואה אותי (ולא מכיר אותי ויודע שזה הריון תאומים) מאחל לי לידה קלה כי הבטן שלי כבר ענקית - ולחשוב שיש עוד 6 שבועות לגדול... עכשיו כבר מתחיל להיות קצת לא נוח ומסורבל - קשה לי למצוא תנוחה לשבת בה על כיסא ושיהיה גם מקום לבטן וכל פעם שאני אוכלת אני מלכלכת את החולצה כי יש מרחק בין השולחן לפה... שיהיה לכולנו שבוע קל וכיף

זפרנית

New member
הצחקת אותי

יופי עם הקטע של המלכלכת (מזדהה לחלוטין).. מה הבעיה? שימי לך סינר/חיתול ותאכלי בנחת :)

sefia

New member
שבוע 22

לא בשמירה, ורק עוד חודש ביקור אצל הרופא שלי בשבוע הבא סקירה שניה ואחריה העמסת סוכר - מקווה לטוב יש לי התקשויות בבטן וזה קצת מלחיץ אני מודה הורדתי הילוך ומנסה לנוח כמה שאפשר שבוע טוב לכולן

BABYBOOM10

New member
מתחילה שבוע 27...

לא מאמינה שעוד 10 שבועות בערך הם באים!!!!! אני חולמת עליהם כמעט כל לילה חלומות כאלה יפים וכבר אין לי סבלנות. בינתיים הגב כואב, אנחנו בסידורים אחרונים לקראת מעבר דירה- מקווה לקבל אותם כבר בדירה החדשה!!!!

sefia

New member
איזה כיף../images/Emo82.gif התחלות חדשות../images/Emo221.gif

למעלה