הרבה מפה
וקצת משם

ashlaya

New member
../images/Emo32.gifמי יכול לעזור בתמונות?

שוב יש לי תמונות של עדי הפעם אחרי תספורת - ואני לא מצליחה להעביר אותם לפורמט שישמר במחשב?

איך מורידים כתמים של בוץ ???

סוודר ורוד בהיר הוכתם כולו בבוץ אחרי שאמא אחת הרשתה לבת שלה לשחק בחוץ. איך מורידים את זה ?

שאלה

מישהו מכיר אתר שאפשר למצוא בו לוחות שנה? אני רוצה לעשות משהו לגיסתי עם תמונות של הילדים,ואם לא בבית איפה עושים את זה?

להשרות במים ולשפשף בעדינות

ולא להתייסר (הכי חשוב). הערך המוסף של הכיף של הילדה במשחק בחוץ, גם בבוץ, שקול פי מאה מול כל סוודר יפה ככל שיהיה.

kby

New member
ענתש נתנה בזמנו מקום כזה והוראות

בזמנו זה מזמן מזמן... אבל תעשי חיפוש, ואולי עוד יותר טוב- בפורום הנקה. או שתשאלי אותה במסר.

טוב אחזור ב22.30 לדקסס איתכם אני ..

הולכת לעבודה עופרה חבל נימחק לי בטעות המייל שלך צרי שוב קשר אני אשב על זה שאחזור מהעבודה המשך יום טוב בננות שרי

גילור

New member
יש אצלנו בבקעת אונו מקום שעושה

עבודה יפה. אם תרצי פרטים מדוייקים צרי קשר במסר

kby

New member
אה, אם לא בבית- שני מקומות נפלאים

ענבל30 שלנו ודלית- שחר של טללים שלנו... שתי בחורות מוכשרות בצורה מפחידה שעושות עבודות מדהימות! היו פה הצעות של שתיהן לפני ראש השנה עם דוגמאות ומחירים.

אם אני זוכרת נכון אז יש בכל קניון

את הדוכן הזה שמצלמים שם את הילדים על כוסות מחזיקי מפתחות וכו' אז יש שם גם לוחות שנה בהצלחה

לוחות שנה עם תמונות../images/Emo66.gif../images/Emo122.gif|לי

שלום לך, יש חנויות מיוחדות לכך, כמו מיצמוץ באזור חיפה אגב, תשאלי בחנויות צילום יש כאלה שעושים זאת במקומות כאלו גם זה מקסים עשיתי לבעלי ליום נשואים ושמתי תמונות של כל המשפחה כולל הכלבה יפה ומצחיק בהצלחה שרי

נ ס ע

New member
ככה

זה מה שענתש נתנה (מזל שיש מועדפים
) וחוץ מזה אפשר לבקש משחר של טללים או מענבל30 שתכין לך. הן עושות עבודה מצויינת.

חברים תודה

ואני אעשה אצלמישהו מהפורום זה התרומה הקטנה , יש כמה הצעות ואני בוחנת אותם ושוב הצלתם אותי יקירי, תודה

למעלה