הצעת ייעול
כנסו

SoldieRonit

New member
../images/Emo124.gifהצעת ייעול../images/Emo124.gifכנסו../images/Emo26.gif

כל פעם שאני נכנסת לפורום יש פה לפחות שרשור או שניים על HOT חרא - אני עובר ל YES
בעד ו
נגד או/ו YES חרא - אני עובר ל HOT
בעג או
נגד פעם זה היה דיון לגיטמי ואנשים לכאן או לכאן היו נותנים את דעותיהם היום זה הפך לויכוח בו כל אחד בטוח שהשני הוא איש מכירות של החברה המתחרה אולי מספיק עם זה
לפי דעתי צריך להוקיע (יעני למחוק) כאלה הודעות מהשורש (כמו "איך להרויח מיליון שקל בקלות"
) - הרי גם ככה אף אחד לא מאמין שזה באמת מישהו תמים שמתעניין .. ולמי שממש יגדיל את הכפפה (אני לא יכולה -כי אין לי את הנתונים) לעשות רשימה ענקית של הוט ויס בעד ונגד - ולעלות את זה ל"שאלות נפוצות"/"טאג".... מי שמסכים להפסיק להיגרר לשרשורים חסרי הטעם האלה שישרשר
מי שמסכים שיש למחוק את ההודעות האלה או לפחות לתת להם להיעלם לעמוד 2 שישרשר
ואם אתם שואלים את עצמכם - אני בהוט וזה לא תמיד שדה של שושנים : יש תקלות טכניות ,יש פשלות ויש דברים שלוקים בחסר- אבל אני על גיא פינס ועוד כמה תוכניות בלעדיות לא מוותרת
ואני לא מתבכיינת פה על הרע - אלא מסתכלת על הטוב ,ואני בטוחה שגם בחברה המתחרה יש חסרונות ועם זאת יש לה את היתרונות שלה ואת התוכניות השוות שלה . אז בוא נסגור אחת ולתמיד : כל אחד יבחור מה שמתאים לו - כל אחד הוא קהל יעד שונה והבחירה שלו תהיה בהתאם. ואני בטוחה שמי שצריך לקבל החלטה לאיזו חברה להתחבר -הוא מספיק בוגר בשביל לקבל החלטה מבלי ש"יחזיקו לו את היד"

למעלה