הפאץ' הוארך

Hasselblad

New member
../images/Emo124.gif הפאץ' הוארך

ונכון לכרגע אמור להסתיים ב 16:00.

Guid

New member
בעסה לכם~

אבל תסכימו איתי שאם זה יבטיח שלא יהיו בעיות אחר כך, אז שיימשך אפילו עד אחת עשרה... בפאצ`ים האחרונים היו להם המוווווון בעיות אחרי שהם שחררו את הגרסא... /tapuzforum/images/emo4.gif

Ramin Tarbush

New member
אוי קטעים היה עם ההיל שניתק אנשים

שנה שעברה בפאטץ' שהביא לנו את ה-MTS. קוסמים איבדו את כל הכוח שלהם, וקלריקים עם היל ניתקו כל מי שהיה איתם במפה - אני זוכר שהייתי נוכח במעמד הר סיני הזה ....

Don Nirtin

New member
שיאריכו כמה שהם רוצים../images/Emo87.gif

כמה שיותר הארכה יותר טוב

yonVata

New member
איזה באסה איתם!...

אני חוזר רק בערב הביתה - ומחר על הבוקר חוזר לבסיס... ככה שאנלא כלכך יודע עד כמה יצא לי לשחק... מה שכן אני יוצא חג שני - ככה שישלי שלשוש מטורף (!!!) - אני מניח שאני אצליח למצוא שם קצת זמן לשחק

yonVata

New member
בשעה טובה ומוצלחת חזרתי...

אני מוריד את הפאצ' - אולי יצא לי לשחק קצת לפני שאני חוזר לבסיס... אני מניח ששבוע הבא יצא לי לשחק קצת (לפני שאני אגיע לחברה שלי שהכריזה רישמית חרם על מייפל
)

Don Nirtin

New member
הפאץ' הסתיים../images/Emo87.gif

Update2: The game is now open as of 7:31 am. Thank you. כלומר- המשחק פתוח. לכו להוריד ותהנו בפסח

יווווווווו

איזה דברים מגניבים! יש לי כבר יותר מ 1000 נקודות משפחה!! ו 2-3 קלפים.. רק חבל ששינו את המפלצות במפות - שינו את האנטינג גראונד של הנסיס, יש שם עכשיו רק חלזונות, פטריות קטנטנות, וחזירים!! בלי סליימים, בלי פטריות ירוקות וכתומות גדולות!!

לבנדר א

New member
דייייי!

חזירים בHHG? בלי פטריות??? שמישהו ייתן לנקסון סתירה מצלצלת בשמי. זה כל כך... שגוי.

אפשר להרגע

גיליתי שהם הפכו את הרמות העלינות (האנטינג גראונד 2,3) לבערך מה שהיה באחד, עם פטריות ירוקות וכתומות, וחזירי סרט.. אבל, אין שם סליימים. עכשיו המפה משמאל לקרנינג מוצפת סליימים למטה ואין שם יותר עצים! (שהיו המפלצות שצריך להרוג בקווסטים של ההתחלה של העבודה של הגנב...) נדמה לי שזה שינוי שמגיעמקוריאה, כי עכשיו ם סוף סוף באופן הגיוני יש כמות נאה של חזירים ליד נאוטילוס, שאותם צריך להרוג בשביל הקווסטים של הפיראטים..

אההההההההההה עוד משהו!!

המפה ליד הנסיס - זו שיש בה חזירים וחזירים עם סרט - גם היא שונתה, יש בה חזירים ופטריות כתומות עכשיו!!
לפחות המיני דאנג'ן שם של החזירים נשאר עם חירים וחזירי סרט..

D amaged R oses

New member
../images/Emo45.gif הם הרסו את המפות

זה ממש מעצבן אותי... אני רוצה לאמן את בני דודים שלי ואני כבר לא יודעת איפה יש פטריות ירוקות!! ויש סלימים כחולים בעצים של אליניה. אהמ.

לבנדר א

New member
הם. הם.

הם תיקנו את זה אני לא יודעת מי או מה או איך או למה אבל אבל אבל אני יכולה להיכנס למייפל ואין טיפת לאגים והכול פועל ויש מלא דברים חדשים ומגניבים והמשחק זורם כמו כלום בלי לאגים בלי תקלות ואני יכולה להתחבר ואאאאאההה!!! *שואפת* *נושפת* *שואפת* *נושפת* *מתה*

למעלה