היום ב19:00 בערוץ 3

~orit~

New member
../images/Emo124.gif היום ב19:00 בערוץ 3

לשכוח להקליט את ה Radio Awards. ביונסה מגישה פרס למייקל על הומניטריות. ואם מישהו יודע באיזה חלק של התוכנית היא מגישה לו נא לשרשר כאן (כלומר אם זה בהתחלה באמצע או בסוף הטקס). תודה

VAMPhantom

New member
נ"ב: היה הספירה לאחור כרגע...

בTOTP ב-BBC-PRIME, ספירה לאחור במכירת אלבומים ו...במקום הראשון: michael jackson number onessss"

heartbreaker 22

New member
../images/Emo7.gif אין לי מזל, דווקא עכשיו נשרפה .

לי הטלויזיה בחדר...אני בסרט רע שאני לא הולך להקליט את זה :( כול השבוע זה היה לי בראש....חרא של חיים דווקא עכשיו היא היתה חייבת להשרף!!!

מקפיצה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo105.gif

מהר!! מייקל עוד מעט מופיע

רונני2001

New member
אני אשים את זה, אל דאגה נשמה

ברררררררררררק!!!!! אני חולללללה עליך!!!! חבר'ה, תגידו, מה עם פבל בזמן האחרון? איפה הוא נעלם? מה איתו? מתגעגע.......... פבל, אם אתה רואה את ההודעה הזו - Please come back to us!

רונני2001

New member
מייקל נראה שם טוב! ../images/Emo13.gif

אה..... הוא נראה שם טוב והוא מדבר יפה - משאיר תדמית טובה שם! לא? ו... הראו את כל הקליפ שם, אה? יפפפפה....

g a g a

New member
הוא נראה שם מעולה.

ואבא שלי (כפרה עליו) אוהב משום מה את הבגדים הייחודיים של מייקל - כל המגני ברכיים המוזהבים שלו... אמא שלי מתעוורת מזה, אבא שלי מתלהב מזה...אבא שלי טוען שמייקל נותן שואו גםכשהוא לא מופיע, ושבצדק הוא לא מגיעלטקסים עם חליפה פשוטה. רק אני ואורית יושבות וצוחקות מהצד חחח
כי אבא שלי הוא הכי בעולם...

InvincibleMJ

New member
כרגע היה הקטע של מייקל ! ../images/Emo13.gif

אין, פשוט אין עליו ! הוא עדיין עושה את זה לכולם ואי אפשר להוריד ממנו את הכינוי הצמוד לכל החיים "מלך הפופ" ! שמתם לב? הוא קיבל יותר מחיאות כפיים מכל אחד אחר, הוא היחיד שצעקו לו מהקהל "אנחנו אוהבים אותך" ! הריעו לו הכי הרבה... בקיצור, מלך !

ilovem

New member
איזה חמוד!

רואים שהוא שוכח את הטקסט אז הוא מחכה למחיאות כפיים, או אומר "גם אני אוהב אותך"...ואני אוהבת התנועה הזו שהוא עושה, כשהוא כזה ממשיך לדבר אבל מקפל ברכיים ונשען אחורה ואז הוא כאילו מדבר מלמטה ואז עולה ומדבר מלמעלה. טוב, בטח אין לכם מושג על מה אני מדברת, לא משנה. אני חייבת אבל לומר שהוא כל כך פאקינג רזה! כל כך! אמא!

g a g a

New member
חחח נכון! הקטע שהוא מתנמך לשנייה

וחוזר לגובה הרגיל
איזה חמווווווווווווד
והוא באמת רזה. עדות טרייה של שרונה שראתה אותו ומדווחת שנעלמה הכרס שלו , אבל גם הפנים רזו

למעלה