הטין אנג'לס יופיעו בספרד + הפתעה

mcfly6

New member
../images/Emo46.gifראיתי,חתיכת אידיוט

מה קשור אפחד לא שם עליה????מרי מדהימה ויפה ושיסתום תפה..... הוא כבר ירד על לאלי,על אמיליה על המופע בישראל ועכשיו על מרי?אידיוט

לא דעת מה איתכם אבל לי נמאס ../images/Emo79.gif

ועשיתי עם זה משו !!!!! שלחתי לנתאנל מור הודעה בפרטי על ההיתנהגות והצביעות שלו ! אני יודעת שאולי לא הייתי צריכה אבל כבר לא יכולתי לשתוק על זה ..הינה מה שכתבתי לו : "מי אתה חושב שאתה !??????? תגיד לי מה ניראלך !? שבגלל שנתנו לך מקום לכתבות בראש 1 ובערץ הילדים אתה יכול ללכלך על הכוכבים ? כמו למשל מריה דל סרו ! ? אתה חתיכת צבוע מגעיל ! כשאמיליה הייתה פה בישראל אתה ליקקת לה תתחת ושהיא עוזבת אתה ישר מתחיל להגיד עליה דברים רעים !? כמו בכתבתות הקודמות שלך בנובלה ניוז !? הקיצר תתחיל להרגיע ומהר כי אתה לא בא למעריצים של כאסי בטוב !!!"

XקוקיX

New member
אני די חושבת שצריך לעשות את זה בדרך קצת אחרת

לפי דעתי אנחנו צריכים לשלוח מכתבים לראש1 או משהו, בלי קללות וכאלה של "מי הוא חושב שהוא?" אלא יותר בגישה שיש אנשים שבאמת אוהבים אותם ובכיף היו מסקרים את הביקורים שלהם ואת ההערצה שלהם בעולם ואנחנו לא מבינים למה התפקיד ניתן למישהו שבכל רגע נתון יורד עליהם. עם כל האהבה לנובלה ניוז ולמדור של נתנאל, אני בטוחה שיש אנשים שיוכלו לעשות את זה יותר טוב ובלי "תפיסת התחת" הזאת. הפנייה צריכה להיות קודם כל לראש1 לדעתי , אין מה לפנות ישירות אליו כי הוא לא יפטר את עצמו או שזה יעניין אותו.

XקוקיX

New member
(דיברתי בעיקר על המדור בראש1)

אבל כמובן שמשם אפשר לעבור הלאה גם ל"נובלה מיוז" ומה שלא יהיה.

אני דיי מסכימה איתך ../images/Emo79.gif

אבל לא יכלתי לעצור את עצמי הייתי חייבת לשחרר את זה ! הוא ממש הגזים כבר ! ובאמת אפשר לשלוח לראש 1 מכתב ..

אני חושבת שאתן ממש צודקות בקשר להתנהגות

של נתנאל מור והוא באמת חושב את עצמו והלוואי והיה אפשר להעיף אותו איכשהו אבל אני לא בטוחה שאם נשלח מכתב לראש 1 הם יתייחסו אלינו אני מנויה לראש 1 וזה עיתון מעולה אבל אני לא חושבת שהם יעשו משהו בעניין כי הרבה אחרים מאוד כן אוהבים אותו דווקא (אני אישית ממש לא)ושולחים להם מכתבים שהמדור שלו ממש טוב וכאלה.... כי בראש 1 הוא לא כותב דברים מגעילים על השחקנים...את זה הוא כותב רק בנובלה ניוז!!!

אורXXX

New member
תקישבו גם אותי הוא ממש מעצבן../images/Emo211.gif

עם כל הירידות שלו על השחקן והכל... אבל הוא זה שעוקב אחרי הם, הוא זה שדואג לידע ולעדכן אותנו המעריצים, הוא זה שיש לא קשרים (בהפקה הארגנטינאית!), הוא זה שעונה על תשובות של מעריצים... אופן הכתיבה שלו וההתייחסות להתנהגות השחקנים מרתיחה אותי.. אבל הוא באמת משתדל לעדכן אותנו בכל הדברים.. אני לא מאמינה שאם יקחו כתב אחר, שהוא רק עושה את העבודה שלו ככתב, לא יהיה באמת אכפת לו מכל המעריצים והכל...

לולי156

New member
אני חוושבת שכמה שיותתר נישלחח

הם יראו דזה כברר ממש מוגזםם ויעשו משהו בנדון .. ואחרי זה אפשר עבוור לנובלה נוייד {אין לי מושכ איך כותבים את זה D:}

שלחתי מכתב לאתר ערוץ הילדים.

קשה לי להאמין שזה יעזור,אבל נחכה לתגובה שלהם ונראה. זה המכתב - לכבוד מערכת ראש1 ואתר ערוץ הילדים, שמי מור ביטון,בת 18 מהמרכז,מנהלת פורום ''כמעט מלאכים'' באתר ''תפוז אנשים''. אני קוראת קבועה של המדור של נתנאל מור הן בעיתון והן באתר. עוקבת מדי שבוע ולא מפספסת אף כתבה. אני כותבת בשמי אך כמובן שגם בשם חברי הפורום. נתנאל אמנם מוסר לנו,המעריצים,מידע חשוב וחיוני עבורנו,אך עם זאת הוא גם דו פרצופי,אם יורשה לי לומר. לדעתי,כשכתב כותב על נושא מסוים,הוא צריך להיות עקבי. ולא לשנות את דעתו בכל פעם שקצת קר בחוץ או שהמצב רוח לא הכי בשמיים. כדוגמא - נתנאל לא יכול לכתוב בכתבה אחת על כמה שמריאנה אספוסיטו היא "דיווה ומלכה" ובכמה כתבות לאחר מכן יכתוב על מריה דל סרו "שהיא שכחה את זה שאף אחד לא שם עליה" ועוד שלל ציטוטים מרהיבים שכביכול "יורדים" על הסדרה והכוכבים. זה נכון שנתנאל מעדכן,מיידע ובעל קשרים אבל זה לא נותן לו את הזכות לזלזל בשחקנים ובסדרה. יש המון מעריצים בוגרים ובעלי כשרון כתיבה שבאמת אוהבים את הסדרה והכוכבים,נושמים את זה וחיים את זה. אני לא מבינה למה התפקיד ניתן למישהו שבכל רגע נתון יורד על הסדרה. יש אנשים שישמחו לקבל את התפקיד שלו ולסקר משהו שבאמת קרוב ללבם. ולא לסקר רק כדי לצאת מידי חובה. אשמח לקבל את תגובתכם, מור.

noa1510

New member
כל הכבוד!!../images/Emo47.gif ../images/Emo118.gif

מישהו באמת היה צריך להגיד להם את זה כבר! כל הכבוד!! וגם המכתב אחלה!

למעלה