הטייגר הממשלתי שלב א עבר!!!

מצב
הנושא נעול.

JayZed

New member
טוב, אתה חייב להודות שה-3643 לא פחות

חידה: מה המזגן הנייד הטוב בעולם?
מרצדס O614D כמובן, כי שום דבר אחר לא עובד בו.
טוב, אתה חייב להודות שה-3643 לא פחות
טובה כמזגן נייד... אבל בעצם אתה צודק, כי עוד מעט זה כבר יהיה מזגן נייח, ובכי לא בר השוואה

Golf Bravo

New member
כמה שאלות

הטייגר הממשלתי שלב א עבר!!!
עכשיו לאחר שהמשימה בוצעה ושלב א עבר מותר לחשוף... היום בשעת בוקר מוקדמת הועבר הטייגר הממשלתי מפ"ת למשכנו החדש בחניון אחיסמך. הטייגר הועבר בנסיעה בכוחות עצמו ללא שום בעיות וזאת למרות שהוא עמד למעשה משנת 1985 (לאחר שטסט אחרון שלו בוצע ב 1984). את הטייגר ליוו בנסיעה המיוחדת שני מכוניות פרטיות.. ואוטובוס SU של דן נהוג על ידי חבר הפורום. על הטייגר נהג חבר הפורום אייל מלווה באביו. תודה גם לאנדי (אני מודה שיש לי בעית שמות קלה) ולחבר הפורום היקר ובנו שליווו עם המזדה שלהם. (לצערי שכחתי שלא בכוונה את שמם ועל כך אני באמת מתנצל) ברגע שהגענו לאחיסמך האוטובוס עבר רחיצה חיצונית לאחר עשרים שנה... שלב הבא..שיפוץ פנימי וחיצוני... תודה רבה רבה רבה לבעלת האוטובוס שהסכימה לתרום אותו.
כמה שאלות
מה המטרה הסופית של הפרויקט הזה? איפה מתוכנן לעמוד הרכב הזה, על שם מי יירשם? באיזה נסיבות יופעל? מי יוכל להפעיל אותו? במידה והשאלות הללו כבר נענו כאן, אשמח רק לקישור לאותו שרשור. הדבר מעניין מכיוון שזו יכולה להיות דוגמא מצוינת ליוזמות מסוג זה בתחום באופן כללי ולא רק באוטובוסים.

צביקוש23

New member
נסה לענות

כמה שאלות
מה המטרה הסופית של הפרויקט הזה? איפה מתוכנן לעמוד הרכב הזה, על שם מי יירשם? באיזה נסיבות יופעל? מי יוכל להפעיל אותו? במידה והשאלות הללו כבר נענו כאן, אשמח רק לקישור לאותו שרשור. הדבר מעניין מכיוון שזו יכולה להיות דוגמא מצוינת ליוזמות מסוג זה בתחום באופן כללי ולא רק באוטובוסים.
נסה לענות
האוטובוס בגדול ואני אומר זאת בזהירות מכיוון שלא סיכמנו.. ככל הנראה יהיה של "הפורום". המטרה הסופית היא לשפץ אותו לשקם ולהעביר אותו טסט ורישוי. ולאחר מכן נוכל לעשות איתו טיולים של הפורום (וכן זה אפשרי בהחלט) אבל קודם דרושה עזרה בציוד שהזכרתי וכן אני הולך להקים קופה וכל אחד יתרום כפי יכולתו! אני יעשה את הסיפתח ואתרום ראשון.

shuky1

New member
עוד שאלה. איך האטובוס ירשם ???-->

נסה לענות
האוטובוס בגדול ואני אומר זאת בזהירות מכיוון שלא סיכמנו.. ככל הנראה יהיה של "הפורום". המטרה הסופית היא לשפץ אותו לשקם ולהעביר אותו טסט ורישוי. ולאחר מכן נוכל לעשות איתו טיולים של הפורום (וכן זה אפשרי בהחלט) אבל קודם דרושה עזרה בציוד שהזכרתי וכן אני הולך להקים קופה וכל אחד יתרום כפי יכולתו! אני יעשה את הסיפתח ואתרום ראשון.
אוטובוס צריך להרשם על שם חברה מסויימת. האם אגד?? כמו כן הוא חייב ברישיון הפעלה מטעם משרד התחבורה. כמי שעשה רישיון נהיגה לאוטובוס באגד חיפה ( אני זוכר שלמנהל הבית ספר, קרו אהרון פדות) על טייגר שכזה בשנת 1974 אני אשמח להרים תרומה צנועה.

אוטובוס אספנות יכול להרשם על שם אדם

אוטובוס צריך להרשם על שם חברה מסויימת. האם אגד?? כמו כן הוא חייב ברישיון הפעלה מטעם משרד התחבורה. כמי שעשה רישיון נהיגה לאוטובוס באגד חיפה ( אני זוכר שלמנהל הבית ספר, קרו אהרון פדות) על טייגר שכזה בשנת 1974 אני אשמח להרים תרומה צנועה.
אוטובוס אספנות יכול להרשם על שם אדם

מה?

נסה לענות
מה?
האוטובוס יהייה כנראה על שמו שאייל עובדיה, וברשותו, אכן אייל מקווה להעביר את הרכב טסט תחת הסטטוס "רכב אספנות מסוג אוטובוס" אשר יכול להסיע עד 6 נוסעים בלבד וכמובן לא ישמש את בעליו לשימושים מסחריים. לכן טיולים בסדר גודל גדול כנראה לא יהייה אפשר לעשות. המטרה, שיפוץ ושחזור של הואטוס עד לרמה משביעת רצון וכמובן טיולים עם מועדון החמש ותצוגות, ובגדול?, FUN! צביקה מה עם המצברים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה