החולייה החלשה - התוצאות :

אוש7יתי

New member
יש!הכאבים באצבעות השתלמו!../images/Emo107.gif

גם מקום ראשון וגם חביב הקהל! יי! מזל טוב לשאר הזוכים
חחח ואהבתי "גבירותיי ורבותי מהפך
"

mamita35

New member
טוב מה אני יגיד לכם../images/Emo26.gif

כל כך רציתי ששירלוש תזכההההה
בכל זאת אחרי כל מה שהצבעתי לה יש לי עכשיו כאבי תופת ביד וזה מבאססססס אותייייייי
אבל גם מקום שני זה טובבבב
ואיחוליי גם ללירון וסקעת
אה ויש לי עוד שאלה סופר חשובה......איך זה יכול להיות שמויאלוש-מושלמוש לא מופיע בסקר הזה

mamita35

New member
אהה איזה פאקינגגגגגגג../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

כפרונייייי עליוווווו
אז כאילו הסקר הזה היה עד עכשיו בהמשכים ולא שמתי לב

בלנקה המקורית

Well-known member
בדיוק כמו שהגמר האמיתי לא ייצג..|בל

כן. גם הגמר האמיתי לא ייצג את כלל האוכלוסיה אלא אך ורק את החרוצים ובעלי הידיים הזריזות. זה הכל. זה כל הסיפור.

חבר שלי

New member
בדיוק...הגמר יצג את הזייפנים..!!!

ואת התוכנות שזייפו תהצבעות..!! אבל לא נורא...העם עם סקעת...!!!

diablo777

New member
תגידו לי מעריצי סקעת חשבתם פעם על

זה שעד לגמר הצביעו בעיקר הצעירים שראו את התוכנית והם השפיעו.. ובגמר שלפני התפרסם בעיתונים ויותר מחצי מדינה מכל הגילאים הייתה שותפה לו.. לא חשבתם פעם אחת שאולי כל החדשים אהבו יותר את מויאל?????. שמי שראה רק את הגמר התחבר יותר למויאל???????. אתם כל כך בטוחים בעצמכם שזה מעצבן. מויאל זכה וסקעת יצא מנצח בכל זאת. אבל להיות בטוחים שיש זיופים? יש לכם הוכחות? לא לפי דעתי הגמר ייצג את כל המדינה ואפשר לומר שהיא בחרה ב"נשמה" על פני ה"מקצועניות" זה מה שישראל רצתה אז מספיק להיות כל כך בטוחים בעצמכם ולהמציא המצאות!!!!!!!!!! נ.ב. אין לי העדפה מויאל / סקעת טענות לזיופים מעצבנות אותי!

כנס שנייה...

שאמרת שבחרו ב"נשמה" על פני ה"מקצועניות"...אז מה אתה אומר בעצם? שסקתע לא שר מהנשמה? שאין לי נשמה בקול? ועוד איך יש לו..בלי שום קשר למקצועניות! הוא פשוט מרגש!!

noaa13

New member
אותנטיות זה לא ההפך ממקצועיות

ההפך של מקצועיות זה חוסר מקצועיות . וההפך של אותנטיות זה מלאכותיות . לא ידעתי שמקצועיות ומלאכותית זה מילים נרדפות . להזכירך לא חסר זמרים שלמדו והם מקצוענים אבל הם מבאים את האמת שלהם במקצועיות כך לדוגמא את ריטה איזה אמיתית היא בהופעות והיא מקצוענית .

הסקר לא הגיוני

אני אישית יותר אוהבת את סקעת אבל זה לא הגיוני שסשה עלתה על מויאל. ושמויאל זכלל לא בסקר. זה ברור שהסקר נעסה עלידי מעריצה של סקעת שהיא ילדה קטנה

Jason2

New member
כמה מפתיע

שהמקום הראשון והשני הם גם חביבי הקהל...

tamar101

New member
אכן, מה הסיכוי לכך?!

סטטיסטיקאי העולם פוכרים באצבעותיהם ומפלבלים בעינייהם בתדהמה.

LiRoNi8

New member
יייששששש! ../images/Emo3.gif ../images/Emo8.gif

כל ההצבעות השתלמווווו חחחחח

נ ע מ ה 3

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif בדיוק מי שרציתי שייזכה

גם בגמר וגם בחביביי הקהל
מזל טוב הראלוש

tamar101

New member
../images/Emo140.gif ולך מגיעה התודה והברכה...

בלעדייך זהה רי לא היה קורה

למעלה