הודעות | שאלות |כלליות

מצב
הנושא נעול.
אתר זק"א: שימו ../images/Emo23.gif ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הודעות | שאלות |כלליות
אתר זק"א: שימו

באתר של זק"א מבחר צילומי פיגועים ותאונות קשות באוטובוסים וברכבות. מעניין מאוד אבל עצוב לאללה !!! כדאי לראות. שבת שלום, . אביה.

Adam GTI

New member
שלום אני צריך עזרה בבקשה

הודעות | שאלות |כלליות
שלום אני צריך עזרה בבקשה
אני צריך להגיע ממרכז ת"א (מת"א בקיצר כדי להקל עליכם) לקיבוץ ניר אליהו (בשרון, לא רחוק משפיים, יקום, וקלקיליה...) , ניסיתי באתר של דן אבל ללא הצלחה, ואמרו לי שבטוח יש אוטובוס לשם השאלה היא איזה ומאיפה? אה ודבר חשוב, זה יום שישי בצהריים אז אני צריך לדעת עד איזה שעה הקו פועל? והחל מאיזו שעה הוא פועל במוצ"ש ? ובבקשה תפרטו הכל:כל כמה זמן הוא עובר, מאיפה אני תופס אותו, איפה אני יורד...וכו' המון תודה מראש ובבקשה תשתדלו לענות, אדם

oren*

New member
תתקשר למודיעין אגד, בטח יש אוטובוס

שלום אני צריך עזרה בבקשה
אני צריך להגיע ממרכז ת"א (מת"א בקיצר כדי להקל עליכם) לקיבוץ ניר אליהו (בשרון, לא רחוק משפיים, יקום, וקלקיליה...) , ניסיתי באתר של דן אבל ללא הצלחה, ואמרו לי שבטוח יש אוטובוס לשם השאלה היא איזה ומאיפה? אה ודבר חשוב, זה יום שישי בצהריים אז אני צריך לדעת עד איזה שעה הקו פועל? והחל מאיזו שעה הוא פועל במוצ"ש ? ובבקשה תפרטו הכל:כל כמה זמן הוא עובר, מאיפה אני תופס אותו, איפה אני יורד...וכו' המון תודה מראש ובבקשה תשתדלו לענות, אדם
תתקשר למודיעין אגד, בטח יש אוטובוס
שיוצא מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב 03-6948888

oren*

New member
../images/Emo124.gif הודעות | שאלות |כלליות

הודעות | שאלות |כלליות

oren*

New member
חברים, בבקשה לשרשר הודעות ../images/Emo88.gif

הודעות | שאלות |כלליות
חברים, בבקשה לשרשר הודעות

רוב תודות לחברים שדואגים לשתף אותנו בתמונות ומידע, אולם אין צורך לפתוח בכל פעם הודעה חדשה. כל הודעה חדשה שנכתבת, דוחפת החוצה הודעה אחרת - חבל שנאבד מידע יקר תוך זמן קצר. כמו כן, הודעות אישיות נא להעביר דרך אימייל/מסרים אישיים ולא על גבי הפורום. תודה והמשך גלישה מהנה

oren*

New member
../images/Emo141.gif בקשר לגלריות התמונות

הודעות | שאלות |כלליות
בקשר לגלריות התמונות
עברתי בסוף שבוע ושמרתי חלק גדול מהתמונות שהועלו לפורום בתקופה האחרונה. לצערי, עקב בעיה בתפוז אין ביכולתי לעדכן את הגלריות, אולם אעשה זאת ברגע שהדברים יסתדרו. אין צורך לשלוח לי מסרים בנושא או להעלות שוב תמונות שהופיעו בעבר (בתפריט העליון של הפורום יש אופציה שנקראת "קבצים", דרכה תוכלו לחזור אחורה בזמן ולגלות את כל הקבצים הנפלאים שהופיעו אי פעם בפורום ). שבוע טוב ושקט יותר

dror1234567

New member
אני מרים לכבדך כוסית התחשובתך ../images/Emo48.gif

בקשר לגלריות התמונות
עברתי בסוף שבוע ושמרתי חלק גדול מהתמונות שהועלו לפורום בתקופה האחרונה. לצערי, עקב בעיה בתפוז אין ביכולתי לעדכן את הגלריות, אולם אעשה זאת ברגע שהדברים יסתדרו. אין צורך לשלוח לי מסרים בנושא או להעלות שוב תמונות שהופיעו בעבר (בתפריט העליון של הפורום יש אופציה שנקראת "קבצים", דרכה תוכלו לחזור אחורה בזמן ולגלות את כל הקבצים הנפלאים שהופיעו אי פעם בפורום ). שבוע טוב ושקט יותר
אני מרים לכבדך כוסית התחשובתך

dror1234567

New member
ואני מקדיש ולמנהל פורום לחברי פורום

אני מרים לכבדך כוסית התחשובתך
אלבום תמונות שהכנתי היום למעינכם כל התמונות ששמתי אתמול ,רכזתי הכל באתר אחד של יאההו והכנתי בשבילכם ואני מקווה שנהל פורום ישם את אלבום תמונות שלי לקישורים ,וכל פעם שאני אשים תמונות אביא לכם בבקשה אלבום תמונות

dror1234567

New member
אם יהיה עוד

אלבום תמונות שהכנתי היום למעינכם כל התמונות ששמתי אתמול ,רכזתי הכל באתר אחד של יאההו והכנתי בשבילכם ואני מקווה שנהל פורום ישם את אלבום תמונות שלי לקישורים ,וכל פעם שאני אשים תמונות אביא לכם בבקשה אלבום תמונות
אם יהיה עוד
אצטרף לרישמה של אלבום

dror1234567

New member
אם שמתם לב על אתר שלי

אם שמתם לב על אתר שלי
בשבילכם

מצב
הנושא נעול.
למעלה