הודעות/דיווחים/חדשות

מצב
הנושא נעול.

הרדוף3

New member
אני לא חושב שיש הרבה נוסעים בשעה הזאת.
הרוב נוסעים בכיוון ההפוך מחיפה לכרמיאל/צפת/ק. שמונה. 20:30 היא אכן שעה קצת מוקדמת ובהחלט אפשר להוסיף עוד נסיעה לחיפה גם בשעה יותר מאוחרת כמו 21:30 או 22:00 אך לא ב-23:30. בכיוון השני לעומת זאת יש הרבה נוסעים וכבר מזמן אני טוען שיש להוסיף נסיעות בשעות הערב והלילה. 22:30 היא שעה מוקדמת מדי לאוטובוס אחרון לכרמיאל לכל הדעות (רק מהרכבות שמגיעות אחרי השעה הזאת מתל אביב יש לא מעט נוסעים שנותרים לחסדי המוניות). אני הייתי מוסיף גם עוד נסיעה בשעה 23:00 לפחות עד כרמיאל ואת הנסיעה של 23:30 הייתי מפעיל בכל ימות השבוע. יהיו נוסעים בוודאות. כיום מוניות השירות חוגגות בשעות האלה. אך כמו שרן אמר, הנסיעה בימי חמישי היא בתור התחלה ואני שמח מאוד שכבר ביום הראשון היו נוסעים.
הו, זו תשובה כבר יותר מתקבלת על הדעת מאשר
לטעון בצורה שרירותית שאין צורך בהוספת נסיעה אחרי ה-501 האחרון של 20:30. השעה 20:30 היא מוקדמת מאוד וראוי היה להוסיף נסיעות נוספות מקרית שמונה בשעה מאוחרת יותר. ואין שום דבר פסול בלהוציא נסיעה ב-23:30 או בחצות.

הרדוף3

New member
אין שום צורך בנסיעה כזאת בכיוון ההפוך.
מה שכן, יש צורך להפעיל את הנסיעה הזאת בכל יום בשבוע ולא רק בחמישי.
ומה לגבי מי שרוצה לאכול ארוחת ערב במסעדת מוסק
מוסקט במלון מצפה הימים או בביסטרו במלון וילה גליליי בצפת, הוא חייב להגיע לארוחה במסעדה עם רכבו הפרטי ? למה אדם אחרי ארוחה במסעדה בצפון צריך לנהוג כל הדרך חזרה לביתו ?

mister K

New member
ומה לגבי מי שרוצה לאכול ארוחת ערב במסעדת מוסק
מוסקט במלון מצפה הימים או בביסטרו במלון וילה גליליי בצפת, הוא חייב להגיע לארוחה במסעדה עם רכבו הפרטי ? למה אדם אחרי ארוחה במסעדה בצפון צריך לנהוג כל הדרך חזרה לביתו ?

תעשה לי טובה...

Image of me

New member
נהדר, אבל שיהיה גם בכיוון ההפוך בשעה 23:30
צריך להפעיל קו 501 גם מקרית שמונה למרכזית המפרץ בשעה 23:30 או בחצות שניתן יהיה אפשר להגיע מקרית שמונה, ראש פינה צפת, וכרמיאל בלילה לאיזור המרכז (יש בלילה רכבבות לנתב"ג). כיום האוטובוס האחרון מקרית שמונה יוצא בשעה 20:30 וזה מאוד מוקדם למי שרוצה לבלות בצפון. יש בראש פינה ובצפת מסעדות מעולות ומי שגר באיזור המרכז ורוצה לאכול שם בערב חייב להשתמש ברכבו הפרטי.
נכון. והקווים לת"א מסיימים אפילו יותר מוקדם.

אורי404

New member
הודעות/דיווחים/חדשות
מטרודן מייעלת את השירות לתושבי באר שבע
לכתבה. בכתבה מתואר, כי "לאחר הליך בוררות ממושך בין חברת "מטרודן" למשרד התחבורה, סוכם על הסדר פשרה, לפיו הסכם ההפעלה של "מטרודן" יוארך ב-5 שנים...". האם זהו המצב גם בחברות אוטובוסים ותיקות יחסית, כמו "סופרבוס" ברמלה-לוד, "קונקס" בטבריה ובאשדוד, "נתיב אקספרס" בנתניה-חדרה ובצפת-נהריה וב"קווים" בבקעת אונו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה