הודעה חשובה !!!

נחלית

New member
../images/Emo124.gifהודעה חשובה !!!

בנות הקשיבו אם כבר התפנה לנו יום חמישי 27.7. אזי אני רוצה להזמין את כל הפורום המקסים הזה לחולדה בשעה 20.00. לפגישה חשובה ורצינית בנושא עסקים !!! אז לכל הרציניות (וזה כולנו) נא להגיע , זו הזדמנות נהדרת להכניס הרבה
ניצנץ, בואי גם את אהובתי, ופעם אחרת נכין מלנטלפים אלבומים.... חבל לפספס ... אז ניפגש על הדשא בחולדה

היוצרת

New member
מה?? מו?? מי??

פרטי, נמקי והסבירי בבקשה!!! וחוץ מזה, כייף לראות אותך כאן שוב

נחלית

New member
היי, יקירתי ,ושכחתי לציין...

נא להגיע עם בן הזוג (רצוי מאד). לא צריך להביא כלום לא עולה כסף אבל עושים
....

נחלית

New member
בודאי..קראי היטב את הרשום

לעיל. אסור לפספס. ענין של שעה וחצי. אז פשוט להיגע עם בן הזוג. לא תתחרטו

פעם השתתפתי במשחק כזה

עוד כשהייתי צעירה וטפשה תתרחקו מזה כמו מאש. זו עצה שמוגשת באהבה, ממני אליכן

ים כחול

New member
קוקי../images/Emo23.gif זה לא נראה לי משחק

חוצמיזה זיווש שלנו
עם ראש על הכתפיים היא לא נתפסת לשטויות אלא למשהו רציני. זה מסקרן רק חבל שאני רחוקה . בהצלחה

נחלית

New member
מה פתאום !

מה פתאום, זה ממש לא פרמידות למיניהן. זה גם לא קשור למכירות... זה משהו באמת באמת רציני. איני משכנעת אתכן, העלתי את זה מתוך אהבתי אליכן

ניצנץ1

New member
ברגע שאומרים להביא בן זוג- לא מריח

טוב. מזכיר לי את המכירות האגרסיביות של קלאב הוטלים.. לא משתתפת.. לא רוצה לעשות כסף.. ואם כן- ממקצוע שלי.. אני נשארת בכרטיסים.. ובן זוגי גם לא ילך לשום דבר מסוג זה, הוא לא מאמין בכסף קל.

נחלית

New member
מי אמר כסף קל? שיקום!

אני אמרתי כסף קל? אני רצינית מאד! לא ברור לי מה כל הסקפטיות הזו? חבל.

היוצרת

New member
נחלית, הסקפטיות באה בגלל המסתוריות

אולי אם היית נותנת לנו יותר פרטים והיינו יודעות במה מדובר, לא היינו סקפטיות!

ניצנץ1

New member
יתרה מזאת- אפילו בטלפון לא היית

מוכנה לנדב מידע.. וזה לא נשמע טוב, לי לפחות.. אז כסף קל, כסף קשה- אין סיכוי בכל מקרה שבעלי יגיע למפגש מסתורי..

ים כחול

New member
ניצנץ אולי קשה על רגל אחת בטלפון

או שחשוב לשמוע הרצאה על כך ואז להחליט ... יש כל מיני סיבות שלא מדברים על כך בטלפון .

ניצנץ1

New member
ימוש, לא צריך להגיד הרבה

אפשר באופו כללי: מדובר במכירות סטייל " הרבלייף", מדובר בהשקעה בנדל"ן, מדובר ביחידת נופש, מדובר בהשקעה בחברה חדשה.. לא צריך את כל הסודיות הזאת.. אולי , אם הייתי יודעת במה בכלל מדובר- היי חושבת לבוא.. אם היה מתאים לי מבחינת הסיכון העסקי. חתולים בשק הפסקתי לקנות מימי הבליינד דייטים שלי בגיל 20..

ניצנץ1

New member
כלום. רק שזמנינו יקר..

ואם מראש ברור לי שאני לא - אז למה בכלל.. כלומר: אם היו מוכרים לי דיאטה ואפילו נותנים צ'ופר- ואני ממש לא זקוקה לכזאת- אז למה לי בכלל לבזבז את זמני.. ופרט לזה הייתי במכירה אגרסיבית מאד של יחידות נופש בארה"ב (על מנת לזכות ב 4 כרטיסי כניסה לפארק של דיסניי חינם הייתי מוכנה להקריב את העקרונות שלי וללכת להרצאה יחד עם הבעל ).. לא אהבתי את היחס המתנשא על מי שלא קנה, משהו מהסוג " איזו מין אמא את, את שונאת את הילדים שלך כי את לא קונה לכם יחידת נופש ליד דיסנילאנד.. את קמצנית פתולוגית.. את מטומטמת שלא יודעת לעשות חשבון מה את מפסידה.. וכל זה באנגלית שוטפת.. אבל- שם זכיתי ב כניסות חינם בשווי 200 דולר לילדים שלי ולי על שעה וחצי של הרצאה.. פה מה יצא לי אם בכלל? ואני לא מערבבת ביזנס ותענוגות.. וכמו שאני לא קוראת לכל חברות הפורום להגיע אלי ולהשתמש בשירותיי העסקיים, ויש לי עסק- אני לא חושבת שיש פה מקום לפרסום מסוג שהיה.. אולי אני טועה ואולי לא. נחליתוש, לא להעלב.. אנחנו חברות ליצירה, לצחוקים ,לעת צרה.. לא מתאים להלביש עלינו תוכניות עסקיות שלך, גם אם הן מוצלחות..

למעלה