האם זו דילמה או מה?

איוס

New member
../images/Emo124.gif האם זו דילמה או מה?

מעשה שהיה כך היה. יום שבת אני מקבלת
מבחור שעובד עם חברה שלי. היא נתנה לו את המספר שלי וכו וכו... נשמע מוכר לא
הוא נשמע נחמד מאד ולכן החלטנו להפגש ל
. נפגשנו בבית קפה קטן והיה פשוט
השיחה זרמה, מיליון צחוקים, נגיעות קטנות עם הידיים, מחשבות על מה נעשה בפעם הבאה, לאן אני יקח אותו ולאן הוא יקח אותי. מה אני אגיד לכם היתה שם אהבה ממבט ראשון
. עכשיו אני עם ניסיוני הרב בבלינדייטים יודעת מתי זה זה, מתי זה לא ומתי הוא סתם עושה את עצמו. נפרדנו ב
סוערת (מה שקורה בדרך כלל רק אם הבחור ממש ממש אבל ממש מוצא חן בעיניי) והסכמנו שנדבר מחר. ומאז נעלמו עקבותיו הוא לא התקשר למחרת.
הוא אפילו לא ענה לשיחה שלי.
ואני שואלת: איך אתם מסבירים את זה
מה יכול היה לגרום לו להעלם ככה
היו לי הרבה דייטים אבל אף פעם לא קרה לי דבר כזה... ואני נשארתי עם האכזבה והסקרנות של "הלווו, מה לעזעזל קרה שם

shellush

New member
שאלה טובה שרק גברים יכולים לענות

עליה. לי עושה רושם שהבחור תפס רגליים קרות דווקא בגלל שמצאת חן בעיניו, יש אנשים שדווקא כשנכנס לחייהם משהו טוב, הם חייבים או לחבל בזה או להיעלם, מפחיד אותם. אולי הוא ציפה שתהיה עוד מפלה של עוד דייט שלא הולך לשום מקום ומהדף ההפתעה הוא לא ידע להתמודד עם משהו שהעביר בו רגש ראשוני חיובי.

jessy19

New member
תופעה מוזרה בהחלט...

דווקא כשמשהו הולך טוב, בורחים כי זה מפחיד אותם לגלות שאולי הפעם משהו טוב יכול לקרוא וחבל כי ככה הם מפסידים.

dudusch

New member
תשובה שלי...

לדעתי לגברים (כמו לנשים) יש שריטות אלו ואחרות. וזה שאת יצאת מסוחררת מדייט יכול להיות שלא אומר אותו דבר לגביו. עצתי לך היא לא לחכות יותר מידי לתשובה. כמו שאת חושבת שהוא מניאק ושפל, יכול להית שקרה משהו אחר שמונע ממנו להתקשר. היה לך טוב בדייט? יופי, סימן שאולי את מתקרבת למשהו... יכול להיות שהיה לו נחמד בדייט אבל כשישן על זה בלילה ראה דברים אחרים? ל(א)נשים יש תכונה להעריך דברים רק אחרי שאינם בנמצא. אולי הוא עדיין תקוע בעניין שאם הלך לו ככה בדייט ראשון אז אין מה להתאמץ והוא צד אותך כבר? לדעתי, את לא צריכה לקחת את זה אישית, ישנן סיבות אפשריות רבות אחרות ולתהות האם משהו שאת עשית או משהו שאילו היית אחרת היה משנה לא יתרום לך כלום (כאן הנסיון מדבר)...

אישון34

Well-known member
לדעתי את טועה.

את מחפשת את המחלה במקום לחפש את התרופה. התרופה היא: יאלללה הלאההההההההההה!!!!!!!!. הסיבה ? יכל להיות שיש לו קשר לא גמור בחיו וזה מבלבל אותו. יכול להיות שהוא באמת לא נהנה כל כך .... זה דייט שיגרתי אצלו. יכול להיות שזה לא נגע אליו והוא היה טכני. יכול להיות שזה נגע יותר מיד והוא ניבהל. ויכול להיות שהגיע הזמן לתרופה. אישון. רופא מומחה.

מי אני שאתווכח עם רופא מומחה?

צודק הבחור. תנסי לראות את הצד החיובי שבדבר - * אם הוא לא באמת נהנה אלא עשה את עצמו - הוא צבוע. מה את צריכה כזה? * אם הוא כן נהנה, ופתאום התחרט. הבן אדם לא החלטי. מה את צריכה כזה? וכו, וכו, ניתן להמשיך כך לעד.... בקיצור, תחייכי ותעברי הלאה. (ובנוגע ל
-הכי טובה היא פשוט לנצל איזה גבר
אני בטוחה שיהיו כמה מתנדבים אפילו כאן
)

השארת לו הודעה?

אני לא בעד הניחושים של "מה הוא חושב". רק הוא יודע את התשובה לשאלה הזו,ויתכן בהחלט שלעולם לא תקבלי ממנו את התשובה. מה שכן,אני חושבת שזה טוב שהתקשרת ולא חיכית שהוא יצור קשר. השארת לו הודעה?אם כן,הכדור במגרש שלו.

sh53

New member
ניסית פעם, ניסית פעמיים להשיג אותו

אין משוב מצידו? יודעת שזה כואב ובהחלט מבינה שכואב, אבל אנשים שלא מתמודדים עם המציאות ולא יכולים לומר "לא" לצד השני, אלא בוחרים להתחמק "באלגנטיות" (אפילו המרכאות נראים לי פה מצחיקים משהו להגדרת אותו אחד), האם את רוצה קשר עם בחור כזה? נראה לי שמגיע לך מישהו יותר טוב ואני בטוחה שמישהו יותר טוב יגיע בסוף.

roee

New member
אני אגיד לך מה

יום חמישי פגשתי משהי באיזה מסעדה [הטבחית]. בסוף היא באה אלי. היה נורא נחמד. והטלפון שלה היה שמור אצלי בשיחות הניכנסות. כמובן שאחרי מספר שיחות מסויים הטלפון שלה נמחק. מוסר השכל: לפעמים זה רק עניין של חוסר מזל. היה לך נחמד? נראה לך שגם לא היה ? יש לכם חברה משותפת? - אז מה דעתך להתקשר אליה ולבקש את הטלפון שלו???

איוס

New member
1. התקשרתי אליו אחרי זה.

2. באותה מידה גם הוא יכל לקחת ממנה את הטלפון שלי לא?

shellush

New member
יקירתי בגלל משחקי כבוד ואגו של

'מי יתקשר ראשון למי' אפשר לפספס דברים. אני בעד שתקחי את המספר שלו ותתקשרי ותשאירי הודעה ואם אי אפשר להשאיר הודעה, אז שלחי לו SMS חמוד ואז את משאירה לו את הכדור

מה עם החברה שלך?

אמרת שחברה שלך עובדת איתו. אולי היא יכולה לפנות אליו, בצורה עקיפה. לשאול מה ואיך היה ולפי התגובה תדעי אם הוא לא רוצה, או שהוא לא חזר אליך מסיבה כלשהיא שלא חשבת עליה...

איוס

New member
גם את זה עשיתי.

אז בהתחלה הוא אמר לה שהיא לא אכזבה אותו בקטע של מראה חיצוני, אינטלגנטית וכו ואז הוא אמר לה שהוא יתקשר אליי. אני חושבת שהוא רק רצה להיות נחמד אליה את יודעת "לא נעים" וכזה.

כן, אני יודעת

תראי, אפשר לפחות להעריך אותו על המצפון שיש לו. בכל מקרה , אני לא חושבת שאף אחד יכול לדעת מה קרה שם בדיוק. יש 2 מיליון אפשרויות בערך. ואני יודעת שזה יכול לתסכל נורא, ובטח כבר ניתחת את כל הפגישה שלכם לרמת המיקרו שניה. כמו שאמרתי, התרופה הכי טובה היא לעבור הלאה. לך כבר אין מה לעשות בנושא. חברה שלך דיברה איתו, את התקשרת אליו. לדעתי עשית כל מה שאפשר. שיהיה לך יום מקסים

למעלה