דיווווווווווווווווווון:

:)LEE

New member
אני במקומך הייתי מחפשת מישהו

שישמור עלייך מפני כי אני מפחדיה ממש כל פעם שככה את נוטשת אותי במסי בפתאומיות

אין לי מושג.. ../images/Emo187.gif

גם אני צריכה שומר ראש מפני סייפן... אני מויי מפחדת ממה. מויי מויי... היא מפחידה אותי מאד
ולא רק זה, היא תהרוג אותי כשתקבל את פינצטה שלה. חוצמזה, שהיא כבר אייימה שאם אני אעשה משהו, מישהו יקבור אותי :-O אתם רואים איזו מפחידה היא
אז כשתמצאי שומר ראש מפני סייפן [המלכע] תודיעי לי, אשמח לשלם לו משכורת נדיבה שתנאי שישמור גם עליי.

והודעית../images/Emo70.gif

אני ראיתי עכשיו את מוקה
והיא יפע יפע יפע, ואני אוהבת אותה.
[בכלל בלי קשר לזה שהיא יפה]

LittleStarAtSky

New member
אני אוהבת הודעות כאלה!

1. "דף קהילה" ברוך הבא 2. אני בעצמי מפחדת מסייפנית אז קצת קשה לשמור עלייך, מצטערת תיצתרכי שומר ראש 3. מוקה יפה יפה, ועל זה אין להיתווכח שבוע טוב ונעים, דיון לעניין חשוב חשוב

גזלו ממני את המחשב עם המסנגר ../images/Emo7.gif

עכשיו אני נטולת מסנג'ר ומשוללת חברים [פחח עאלק כאילו היו לי כאלו. ורק שתדעו שהעדכון החודשי סוף סוף גמור. ורחלי סתם מתגרה בי כי איימתי שאני לא רוצה יותר לפתוח את הדף עד שיפורסם העדכון. ואני מוי עייפית. ורעבה. ואני נמצאת בעבודה של בעלי שצמוד למקום יש אולם ארועים ועכשיו יש שם איזו חתונה .. והמון רעש של גולן ופרץ וכל זמרי המזרחית משובבי הנפש... וכואב לי המוחחחחחחחחחחחחחח ושתדעו שלא לקנות בחיים אייסקפה מ"לחם ארז". זה פוי!!! בעע ואם היה לי כוח הייתי שמה אייקונים. אבל זה לפטופ. וזה איכסי גם ככה.. ואני פורשת. שאלום ובעיי

היי את../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif ../images/Emo187.gif

את יודעת שלמרות הכל, למרות שאת מאיימת עליי ושאני מויי מפחדת ממך.. רק רציתי להגיד לך שאני אוהבת אותך המון. המון המון אוהבת אותך! ואת לא מסכנית בכלל כי את אוהבת שירי ערסים טוף?! :)
בגודל הגלקסיה... אני :)

רחלע שוב יצאה עמה???

זה מתחיל לשעמם הריטואל הזה לא?... אז עכשיו כשאת יודעת מה זה דף קהילה וטובות מיניות וכמעט כמעט מעשנת כמו שצריך לא נשאר לך כמעט מה ללמוד על החיים לא?
געגע בובע.

בוא'נה.

גמני רציתי לכתוב שרעחל עמה! אבל אחרי כזאת תגובית, אין לי מע להוסיף. (אבל מש"א, יע גנבת. עמה זאת המילה שלי בכלל. |אייקון שגנבתי ממך במסנג'ר שנראה לי שאת יודעת מה הוא|...)

את רוצה להגיד לי, לירון

שאת ידעת שקוראים לזה דף קהילה
|אותו אייקון שלקחת ממש"א וגם אני, וגם לקחתי אחד יפע יותר כזה אבל עם שתי ידיים מבטרפליי|

inner light

New member
רחלי אני איתך....

גמני לא ידעתי.....
ונראה לי אייקונים סבבה אלו שאתן מתמסרות איתן...אפשר אחד? או שאייקונים זה לא כמו טובות מיניות?

למעלה