גברת פרלוב!

../images/Emo124.gifגברת פרלוב!../images/Emo123.gif../images/Emo8.gif

נווווווווווווווו........... מה עם התמונות?!?!?.......... אני מחכה... ומחכה.... ומחכה.... מחכה.... (שאני אמשיך?!?....) ו...אין!!!.... נראה לך תקין המצב הזה?!?!.... ובכלל... היו פה בזמן האחרון המון חתונות ואפילו לא תמונה אחת לרפואה!!!! מה פה קורה פה?!?!? עובדים עלינו!

Kula1

New member
אצלי רק אחרי הירח דבש...

אבל הוידאו של השלוש שעות יהיה אצלי כנראה כבר מחר... איזה כיף

אמיקה

New member
גם אצלי ../images/Emo4.gif

קולה ! גם את ברוטוסית? וואלק ברח לי המווח במעבר ממיס אמיקה (פיגי
)לגב´ אמיקה.. איך היה אחות?

Kula1

New member
אוחתי, היה נפלא!!! ../images/Emo9.gif

עדיין ממשיכים לקבל מחמאות מבינה שלא קראת את סיפור החתונה שלי עוד רגע מקפיצה לך...

הדר לו

New member
איפה רפי גינת שיעשה כאן סדר?../images/Emo6.gif

סתתתתתתתתתתתתתם! אני בעבודה ונטולת תמונות בכלל.... היום אני אבדוק בבית אם אפשר להעביר משהו מהדיגיטלית לפורום (אם הדיגיטלית תיהיה אצלנו בכלל) ואם לא אז אני מבטיחה לסרוק במהרה!

עזבי רפי גינת... אני אקרא ל"אדוני"

והוא יעשה לכולכן תאילנד-תאילנד, סין-סין עד שתצעקו "הצילו! כבר עדיף לשבת ולראות ערוץ הקניות!...." כולכן מלאות תירוצים כרימון.... תתביישו לכן! אני לא אשקוט ולא אנוח עד אשר אראה איזה jpg אחד... או עשרה.... ומהר!!!! שלוש ארבע ו... כולן לעמדות סריקה....

הדר לו

New member
אני בשוק ../images/Emo2.gif אני בהלם ../images/Emo12.gif אני המומה

לא הכרתי אותך כך....גלגלגלגלית....! מבטיחה לשלוח מהבית רק שיבוא כבר זה שצילם בדיגיטלית ואז תרגעו...

זה לא אני!... זה בגלל החגים!....

נכנסתי להלם חגים.... מה הקשר?... אין קשר!... זה כל היופי.... סתתםםםםםםם..... קחו את הזמן שלכן עם התמונות.... שיקח כמה זמן שצריך... העיקר שיהיה מהר.... שבוע טוףף..... (מתי שבת?...)

מה פיטום שעני עאלב?!!?!

(החגים האלו מערפלים עלי לגמרי את חושי... התחלתי לכתוב עם שגיאים....)

zoi2000

New member
בואנה בואנה בואנה....

אנחנו דורשים תמונות מיד!!! איזה מן דבר זה...אני מתכנן שביום חתונתי אני מביא מצלמה דיגיטלית רק כדי שאוכל להעלות לכן לכאן תמונות ...ואתן??? לא אכפת לכן... מיד מיד מיד תמונות!

zoi2000

New member
בואנה בואנה בואנה....

אנחנו דורשים תמונות מיד!!! איזה מן דבר זה...אני מתכנן שביום חתונתי אני מביא מצלמה דיגיטלית רק כדי שאוכל להעלות לכן לכאן תמונות ...ואתן??? לא אכפת לכן... מיד מיד מיד תמונות!

למעלה