ברוכים הבאים

../images/Emo124.gifברוכים הבאים../images/Emo70.gif

סוף סוף נפתח בתפוז פורום לסדרת הלהיט של MTV, "דה הילס" (או גבעות הוליווד). הסדרה כרגע בעיצומה של העונה הרביעית בארה"ב, כאשר בארץ היא בעונה השלישית [בMTV] או בעונה השנייה בערוץ 3. אתם מוזמנים לדבר על פרקי הסדרה, על הדמויות האהובות או סתם רכילות על לורן, היידי, אודרינה או ויטני
. ובתור התחלה, שאלון היכרות
שם-
גיל-
מין-
תאריך לידה-
מיקום גיאוגרפי-
דרכים ליצירת קשר (מסן\אייסי\פייסבוק וכו')-
עונה אהובה של הסדרה-
לורן או היידי?-
תמונה לבחירתכם-

met3

New member
../images/Emo3.gifעונה...

שם-מיטל גיל-18 מין- נקבה תאריך לידה- מיקום גיאוגרפי-תל אביב דרכים ליצירת קשר (מסן\\אייסי\\פייסבוק וכו')-אין אין ואין.....-פשוט אין לי זמן לדברים האלה..... עונה אהובה של הסדרה- עונה 2...-הייתה מאוד מעניינת.... לורן או היידי?-לורן!!!! תמונה לבחירתכם-

הי

מרגישה קצת "זקנה" כדי לצפות בסדרה הזו, אבל מרוב שמדברים עליה בחדשות הבידור התחלתי ונתפסתי
אז נחמד שיש פורום שגם יהיה אפשר לדבר עליה. אז שמי שירלי, בת 31 גרה בדרום, העונה האהובה עלי היא העונה הראשונה, עדיין הכל היה תמים וטבעי, לעומת מה שהולך עכשיו בעונה 4. לגמריייי לורן, אני מאוד מחבבת את היידי, אבל לא סובלת את ספנסר!!! בהצלחה סנופ בוי

היי

שם-רונית אבל כולם קוראים לי רוני גיל-החודש 18 מין- תנחשו לבד.
תאריך לידה-18.12 מיקום גיאוגרפי-באר שבע. דרכים ליצירת קשר (מסן\\אייסי\\פייסבוק וכו')- עונה אהובה של הסדרה-עונה1 שכולם היו תמימים(בערך) לורן או היידי?-לןרן..היידי כל-כך תמימה..ספנסר המניאק! תמונה לבחירתכם-

Womanizer2

New member
עונה

שם- קרן גיל- 14 מין- נקבה. תאריך לידה- אוגוסט. מיקום גיאוגרפי- דרום-מרכז. דרכים ליצירת קשר (מסן\אייסי\פייסבוק וכו')- מסר :) עונה אהובה של הסדרה- אני חושבת שראשונה-שלישית-רביעית. לורן או היידי?-לורן! תמונה לבחירתכם- שמאל..

למעלה