בקרוב.. טור דה נקניק

../images/Emo124.gif בקרוב.. טור דה נקניק ../images/Emo70.gif

או במילים אחרות: טיול הנקניקים הגדול !
מסע כביש להכרת תעשיית הנקניק בישראל. המסע יצא בעוד כשלושה שבועות,ממרכז הארץ במסלול ארוך שיקיף את צפון המדינה.נפתח עם מפעלי מזרע שבעמק יזרעאל משם נמשיך אל זוגלובק בנהריה,נפקוד את "תביא ביס" ביחיעם בהמשך ננוע לאורך כביש הצפון לעבר המרכז האיסטראטגי הותיק - נקניקי האיכות של טירת צבי בעמק בית שאן. אורכו של "הטור דה נקניק" - בערך 550 ק"מ. מתעניינים פוטנציאלים בתחום הנקניקים והפסטרמות המעושנות,מוזמנים. יורם
אגב... אני רציני...

aFish

New member
ממליץ לשמור מרחקים...

על מנת לא לחוש איש את "עננת" רעהו. הכוונה בעיקר לפעילות מעים שיש לה תופעות חיצוניות הבאות לידי ביטוי בהשפעה בעיקר על חוש הריח. משמועות...הבנתי שבדיקה מקרוב של המפעלים האלו יכולה לחסל את האהבה הגדולה שאנו חשים לתוצרתם.

טיראן מ

New member
הסייפא שלך נכונה לחלוטין.

כמי שמקורב מעט למפעל נהרייני ותיק אני יכול להעיד שחוסר חיבתי למוצרי בשר למינהם קיבלה חיזוק רציני ביותר לאחר ביקור שם ... בוא נגיד שבעלי חיים נכנסים לשם בשיירות ארוכות של משאיות קירור. פסולת, לעומת זאת, אין. למעט ניירת משרדית. בתיאבון.

ody cohen

New member
נכון! אחרי ביקור בקו יצור לפסטרמה

אתה מקבל "פסטראומה"!

alonaski

New member
מקווה עבורכם... ../images/Emo3.gif

שכשתגיעו ל"תביא ביס" .. יתנו לכם ביס כמו שצריך ב@#$!!!!
ממליצה לכם אגב, אם אתם כבר שם - כנסו לראות את תהליך עיבוד הבשר!
ואם הטיול יהיה מוצלח - אשמח לארגן לכם סבב במשחטות - השלב המקדים להבאת הבשר למפעלים האלה!
- בהמשך לחוויה הקולינארית-לימודית!

שלושה בכיינים בכל משמרת...

בחיפושי אחר מקום עבודה זמני צדה את עיני מודעת מעניינת: ..למפעל לעיבוד מזון דרושים אנשים בעלי רגישות גבוהה במיוחד ועם נטייה לשיר בעיקר שירי אהבה מזרחיים. צלצלתי אליהם. אמרו, תבוא למבחן בד. באתי. מפעל לנקניקים ונקניקיות. החדר הקבלה ישבו צוות אנשים שבחנו אותי בקפידה מכף רגל ועד ראש. אחרי כמה דקות של דומיה אמרו לי השכר אצלנו גבוה,למתאימים. התרגשתי מאד נוכח ההזדמנות שנפלה בחלקי. תשיר "לילה בלי כוכב" עם כל הרגש והנשמה,ואם בא לך,תבכה. עוד לפני שהוצאתי הגה ושורה ראשונה בשיר,ישר בכיתי. בכיתי בכיתי בכיתי. למה בכיתי? כי שכחתי את המילים... אמרו לי לא צריך לשיר התקבלת לעבודה. לקחו אותי לחדר מלא נוצות מסביב על הרצפה וחבל עם לסו. 14000 שקל ביד משכורת,זה מה אתה מקבל עבור העבודה. מה העבודה ? שאלתי לבכות,זה העבודה. כמעט נפלתי מצחוק...מה זה??? איזק,זה העבודה, לבכות? 14,000 שקל ביד בשביל לבכות? ..מה אתם עושים עלי סחוק?? אחרי כמה דקות נכנסו שתי נשים,עיניים אדומות מבכי,אחת עם טרבוקה השנייה עם רעשן,רק ראו אותי,אמרו עוד מעט תלמד את העבודה. אל תדאג,לבכות אתה יודע? אמרתי כן. אמרו אל תדאג בכלל,רק תשתה הרבה שיהיו לך דמעות מספיק ליום עבודה. שאלתי,קולה זה בסדר. עוד לא עבר רגע,נכנסו שניים,עם תרנגול הודו ענק ופטיש גדול. התרנגול מסתכל לי לעיניים,לתוך המוח והנשמה וצעק..תציל אותי.. אמרתי לו,יא עיוני,אני חדש כאן,מה אתה רוצה? תציל אותי..תציל אותי צרח ההודי הם רוצים לשבור לי את הראש עם הפטיש. הבנתי את העבודה.. התחלתי לבכות לבכות..רחמים,עזבו אותו..אמא לאפרוחין קטנים בכיתי הדמעות עמדו להגמר שתיתי מים הרבה, שתי הגברות התחילו לדפוק עם התוף והרעשן ובכו. כולנו בוכים וצורחים הצילו הצילו,רחמים,יהודים טובים.. רחמים. אמרתי להם למה הבכי התוף והרעשן? אמרו לי,הבכי זה בשביל המצפון של בעל הבית הרעשן והטרבוקה זה בשביל שהתרנגול לפחות לא ישמע איך הפטיש יורד לו על הראש.. 14,000 זה כלום בשביל עבודה כזו..עכשיו אני מחפש משהו יותר מתאים. צריך להתפרנס,לא? יורם

JacobLevin

New member
יורם, למה אתה מבלבל אותנו עם

כבישים וקסדות. תכתוב, תכתוב, תכתוב

למעלה