בננות - אתן קולטות??? בע"ה עוד חודש

../images/Emo124.gifבננות - אתן קולטות??? בע"ה עוד חודש

למסיבת יום ההולדת!!! וואי, וואי איזה כיף, ואיזו התרגשות!!!

ובאותה הזדמנות - קריאה אחרונה../images/Emo160.gif

אלה התכנים שביקשו לראות במפגש - מוקומה גאנה מיקה שיפט שיופים והברקות גימורים שונים ציפוי כלים חרוזים תפוחים מיקה שיפט עוד משהו לפני שאנחנו סוגרים את הנושא הזה? מאחר ולא יודגמו כל הטכניקות - עזרו לנו להחליט במה לבחור!!! תודה על שיתוף הפעולה!!!

הי קרן

מיקה שיפט מופיע ברשימה פעמיים, זה במקום משהו אחר שחסר? ורק תזכורת, רוצים מוקומה גאנה אבל עם "טוויסט"
המון תודה על הארגון, אני כבר מתרגשת, שרון

ענ2ת

New member
קרן- תודה .ואשמח להדגמות

של המקומה גאנה- מספר טכניקות . חשבתי שנילמד כמה טכניקות חדשות .שאני לא רואה בעצם ברשימת התכנים . ושאלה- באיזה מתכונת תהיינה ההדרכות?? מיני סדנאות? עם התנסות? או הדרכות בלבד?האם ההדרכות יועברו בו זמנית? או אחת אחרי השניה? התוכלי לשתף אותנו קצת איך ומה הולך להיות? תודה מראש

כשאת אומרת 'טכניקות חדשות' למה את מתכוונת?

אשמח לשמוע דוגמאות לכך. כעיקרון - מדובר בהדגמות, ואשר על כן, מדובר בפרק זמן קצר שנקדיש לכל טכניקה. המטרה היא שבכל הדגמה יצאו נלמדות גם ותיקות וגם חדשות. בנוסף, אנחנו משתדלות לבחור בתכנים שונים ומגוונים בעשייה עם החימר הפולימרי. ההדגמות תוצגנה אחת אחרי השניה (כנראה) ולא תהיה התנסות כלל.

../images/Emo51.gif אשמח מאד לראות

את כל הטכניקות שציינת אבל בעיקר מיקה שיפט, מוקומה גאנה ודומיהם. אפשרי גם טרנספרים שונים. תודה על כל הארגון.

פימורלי

New member
../images/Emo99.gifהדגמות

בס"ד כן כמובן הכל!!! אבל אני בעד : ציפוי כילים גימורים שיופים והברקות!!!

למעלה