בנות,מה קורה פה היום

אור685

New member
../images/Emo124.gif בנות,מה קורה פה היום../images/Emo35.gif

אין אף אחת כאן??? קרה משהו ולא סיפרו לי???

נצל"ש ../images/Emo23.gif

אפשר להצטרף לשרשור הדיווח היומי למרות שאני לא אמא? (בת 21)

יעל י

New member
ברוכה הבאה...

אפשר להצטרף בכלל במיוחד בגלל השם. זה היה הניק הראשון שלי בתפוז לפני המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן...שנים. ספרי על עצמך יותר (מאיפה,כמה להוריד,דיאטות ...מה שבא)

איזה קבלת פנים כייפית! (-:

קצת עליי: אני חיילת בת 21 (עשיתי שנת שירות לפני הצבא), תמיד הייתי במשקל סביר אבל גם תמיד האמצתי על זה - אף פעם זה לא בא לי בקלות ותמיד הייתי צריכה לשמור אחרת מהר מאוד עליתי. אין צורך לציין בכלל שבצבא עליתי כמעט 10 קילו, שמתיישבים להם במקומות הכי פחות מחמיאים. כרגע אין לי דיאטה מסויימת אלא פשוט אני מנסה לאכול מאוזן ובכמויות הגיוניות וזה קצת קשה לי עם הלו"ז המשוגע (מתחילה את היום בשמונה בבוקר ומסיימת בלילה בד"כ..)

לילית462

New member
אני הרגע חזרתי מיום כייף שכלל :

פתחנו באימון בוקר - 50 בריכות היה קשה כמעט הפסקתי באמצע אבל עמדתי בזאת, יצאנו מהבריכה בהכרזה - "נצחון הרוח על החומר" מהבריכה עברנו לסאונה רטובה - אדים
, זה עושה הרגשה כל כך טובה, פשוט אי אפשר לתאר... אחרי שעשינו וי על ענינים של הגוף עברנו לענינים של הנפש. הלכנו לקניות. התחדשתי לי בשתי שמלות, חצאית וחולצה - כל הרכישה בסך של כ 150 שקלים :-} החברות שלי גם יצאו מרוצות מאוד מהרכישות שלהן. משם עברנו לבית קפה לנשנש צהרים - בקיצור בוקר נפלא של בנות... עוד מעט יוצאת לעבודה. ניפגש שוב בערב

למעלה