בטאניה, מה קורה איתך?

../images/Emo124.gif בטאניה, מה קורה איתך?

תני קצת דיווחים לגבי שלומך ומצבך. ומה עם שאר חברי הפורום הצפוניים?

ler

New member
מצאתי לי זמן לבוא לביקור...

מהמוסיקה והקצב של ברזיל למוסיקה הבלתי פוסקת כאן... שומעים, רואים, מריחים כל הזמן. טפו טפו טפו עד כה רק מסביבנו, שום דבר ממש עלינו. רק פגז אחד, על עץ. אני מגויסת לשהות עם ילדי גן במקלט. הם ממש על הכיפאק. כל עוד ההורים לא מלחיצים אותם... מה שמעניין הוא שהגדרת ה"צפוניים" השתנתה עד מאד...כמעט כמו שתל אביבים בדרך כלל מגדירים: על מה שצפונה מחדרה זה "הצפון הרחוק"... ואיך אצלך? איך הנחיתה? עברת כבר את המשבר? ואני מצרפת ברכה ותקווה- שהכל יעבור ממול, שלא יהיה יותר גרוע, שהשקט יחזור, שמי שלא חווה את הרעש הנורא ותוצאותיו גם לא יחווה.

shellyland

New member
אולי תבואו כולכן לירושלים?

יש לי פיגה בשבילך, דיסק בשביל לר וחדר בשביל בטאניה. יש לי גם פאו ג'י קייז'ו וקאנז'יקה ובונבונים של גרוטו. מתי לחכות לכן?

החתולית

New member
היה שלה וכבר לא שלה בכלל

בשביל פיגה, פאו דה קייז'ו ולר - אני מוכנה להטריח עצמי שוב לעיר החודש ביום שישי קודש.

ler

New member
תודה תודה, כל ההצעות עושות חשק

בינתיים היות והרבה משפחות עם ילדים צעירים נסעו, מי שנשאר צריך להתגייס ולהחזיק את המקום. האיש שלי כבר חוזר ארה"בה מחר, הבן האחד נוסע לקיבוץ אחר שמזמין את כל בני הנוער שלנו, השני עוזר במאמץ המלחמתי כאן. אשמח באמת להפגש במרכז. ירושלים נראה לי לא כל כך אפשרי במסגרת התכנונים והזמן הלחוץ...נראה. מי שהכי לחוץ אצלנו בבית היא הכלבה שרועדת כל הזמן. פשוט מתה מפחד. וכך, אנחנו שכבר מזמן אין לנו תינוקות, "זוכים" לקפיצות שלה לתוך המיטה שלנו באמצע הלילה, מחפשת בטחון... היא ממש לא יכולה להרגע. ואני אשמח לפגוש, לשמוע את הדיסק, לאכול פאו ג'י קיג'ו, אפילו את הפריניה לצ'יה אשמח להציל אם שושה לא רוצה. אצלנו כל המלאי שהבאתי ותכננתי כל כך יפה למשחק הגמר, כבר נגמר. הרבה לפני הגמר. אחי שגר באוסטרליה היה בביקור ותכננו איך נשב כולנו, לבושים כמו שצריך, עם כבוד כמו שצריך ונשמח בגמר. גויבדה קשקאו עם קיז'ו מינאס, פה ג'י מולקי, רקייג'או, גוארנה אנטרטיקה וסקול למי שלא אוהב גוארנה. גם כל החולצות וההוויאנאס נחטפו... אחחחחח הגמרררררררר...

shellyland

New member
חמישי נשמע לי מצויין.

בימי ראשון בערב את לא פנוייה. יש לך תכנית רדיו להאזין לה.

החתולית

New member
תודיעי כשתסיימי את המו"מ עם צפו"ש

שנדע אם לשלוח משלחת חילוץ למדבר או לבוא לאכול.

shellyland

New member
גויאבדה זה פיכסה.

אני מוכנה להחליף איתך פאריניה לקטיאה על רקייזאו. בעצם, אני מוכנה להחליף איתך את חיי על רקייזאו.

bethania

New member
האם אני רואה שם

תערובת קנור לפיג'ואדה? האם זה למסירה? אם כן , אני מזמינה.

shellyland

New member
זה לא למסירה

אבל מכיוון שאת נורא מסכנה בימים האחרונים, אני שומרת לך חבילה אחת. את באה לפרננדו ביום שישי?

החתולית

New member
אולי נכין לנו פיז'ואדה ?

הולך טוב מאוד עם להישאר בבית ולשמוע בום בום בום וגם עם קוקים.

למעלה