בוקרררר טוב ילדים!!

Bubble Girl 27

New member
../images/Emo124.gif בוקרררר טוב ילדים!!

ה
בשמיים לפני סופ"ש גשום... יאללה צאו לכבוש רגעים נעימים של קרני שמש חמימות. מאחלת לכולם יום מקסים מלא הצלחה ושמחה. ל
שלי המון
ו

לילי301

New member
בוקר מלא ../images/Emo24.gif ו ../images/Emo25.gif

שבגללם (או בעם בזכותם לא הצלחתי לצאת מהמיטה) יום מושלם של
ומיליון
דביליים מרוחים על הפרצוף!

ramoni1

New member
לילושששששששש

מי.....? אוהב אותך יותר מימני אה? שרק ימשיך להיות לך בקרים וימים כאלו בובה

tintong

New member
בוקר טוב ממא

הברזנו מהעבודה. אנחנו בדרך לים עם מוזיקה יוונית באוטו.. אחח מה ש SMS אחד עושה. חחחח

tintong

New member
את..

את עוד תעבדי אצלי.. חחח כולי געגע... חיבוקי במישלוחה אלייך

לילי301

New member
אתה...

מתוק, גם אני בגעגע, מקווה שבסופ"ש הזה אוכל להוריד מהגיעגועים! ושלח אלי חוזה, אבדוק את התנאים שאתה נותן ואח"כ...

tintong

New member
קבלי חוזה/תנאי עבודה

שעת התחלת עבודה/ החתמת כרטיס 7.30-8.00 הפסקת קפה לחימום 9.00-11.30 ארוחת צוהוריים 11.30-13.30 הפסקת קפה חובה 15.00-16.00 שעת סיום העבודה 17.00 תנאי שכר- שולי....(לא אמורה להיות בעיה) האותיות הקטנות: נא להגיע בלבוש מינימלי.. אין בחברה נציגה שמטפלת בהתרדה מינית.. חחח יאלה תארזי את עצמך .. המונית למטה
בקשר לסופ"ש.. מה עד סופ"ש ? (תיזהרי שאני לא אשתמש באקדח) חחח אחחחחחח אזה פורום זה גרה 2 מטר מימני .. מרשה לי לראות אותה רק פעם בשבוע

לילי301

New member
אני עורכת מס' שינויים..

בחוזה שלך, 1. שעת התחלה : 9:00 - הצוציקית לא אוהבת שמזרזים אותה בבוקר לגן 2. שעת קפה חובה : 10:00 - נא להכין מכונת קפה (ושוקו) וכריך של בוקר (בלי עגבניה) 3. שעת צהריים : 13:00 - אני אוכלת לאט...עד 14:00 4. מנוחת היגע : 14:00-14:30 5. חוזרת לעבודה עד 15:30 תם ונשלם יום העבודה שלי.. מתאים לך? ונ.ב שים לב בהודעה אחת איימת ברצח והטרדת מינית... עד שבת אני אחשוב מה לעשות עם זה!

למעלה