בוקררררררר לכולם :)

nice4you

New member
../images/Emo124.gifבוקררררררר לכולם :)

מקווה לבוקר שקט היי שם בצפון:) אמןןןן זה רק אני שקמתי רעב וחרמן על הבוקר ? ! ? ! למישהו בא איזה קפה וסנדויץ עם עמבה על הבוקר ! חופף ? מושון ? רונה ? טלוש ? סופגי ? מישהו ? > >נ.ב - דרוש בחורה רזה\מלאה גבוהה\נמוכה עם חזה בינוני\גדול .(מומלץ חזה כמו של שחיפי...מת עלייךךךךךך שחףףףף) ואוחחחחחחחחחחחחחח לכולם

בוקר און לכולם...../images/Emo3.gif

שחיפייייייייי???רונה???איפה אתן???התחננתם שאכנס....ירדתם על ארבע....וזה...נו אני כאן תצאו החוצה!!! איפה החמוד<משה>???

רiנה

New member
ברוכה הבאה שרלילה

והחמוד כנראה עדיין על 4 מתחנן, הוא עוד לא שם לב שאת כאן.

רונה??איפה השטיח האדום...וזה...../images/Emo3.gif

איפה שחיפי?!?!?!?! שחיפי זה לא בסדר דפקת נפקדות היום..
חמוד<מושון>גם אתה דפקת נפקדות היום מהפורום.... רונה תעירי אותםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם.... נראה לי כולם ברחו בגלל שבאתי...:\

רiנה

New member
שחיפי מטיילת היום

ואת השטיח האדום הבטיח משה, למקרים כאלה נכין לך תיבת תלונות...

שרלילי אני השליט פה..תפשטי ו...

רגע.. אני אסביר את אמורה לסגוד לי.. להעריץ אותי...לחשוק בי בטרוף!!!! להתמסר לי בכל כולך!! לספקקק אותי...ואז את תהיי מיוחדת.. אם את מסרבת אז את תהיי סתם כמו כולן ש..זה..נו..מסרבות לי וכאלה...

הינני כאןןןןןןןןןןן../images/Emo124.gif

מייייייי מי אמר אני ולא קיבל אה????.. ומייייייי מי התגעגע אליי היום במיוחד אה???????. והכי חשובבבבב מיייייייי הזכיר את הציצי שלי???????? אז הנה הגעתי! שרלילייייייי כמה טוף לראות אותך פה מוואההההההה, פורסת שטיח אדום<סורי שיש בו טיפות לבנות תפני לחמוד בקשר לזה!> רונההההההה מי אוהבת אותך יותר ממני??? ו...איפה ה"חמוד"??????? דופק עריקות היום?

אני...אוחח שחיפי געגעתי!!!

שחיפי געגעתי...וזה....חשבתי כבר לשלוח חילוץ והצלה...הציצי שלך היה חסר פות!! שו טוב לראות אותי??רק באתי לפות כולם נעלמו... ב'ואנה שחיפי...החמוד הזה נמאס עליי כבר!!! כל מקום שהוא נכנס אליו הוא מלכלך!!! שחיפי רונה...חייבים לעשות משהו בנידון!!

זה לא הציצי שליי זה בגלל שהציצי של

סופגי משתזף לו עכשיו אז שקט פה לכולם.. ובקשר לחמוד...בשביל זה יש לו מטאטא לא? שינקה! הרי תפקיד החמודים שחשים גורו הוא ניקיון! אז קדימה לראבוטה...

שרליליילילילהההההההה...........

חחחחחחח את פה בובלה שלי חחחחחחחחחחחחח רדי על 4 מהרררררררררררררררררררררררררררררר

חחחח שררליליה..

חטפו אותייייייייייייייייייייייי אל תשאלי חחחחחחחחחחחח חשבו אני מליונרית ראו לא יוצא להם כלום העיפו אותי חחחחחחחחחחחח

למעלה