בדרך כלל או Boreg, אתם כאן?

S w i t c h

New member
../images/Emo124.gif בדרך כלל או Boreg, אתם כאן?

שאלת פוטושופ - לאחר שיעצבתי מסגרת שבה אני מעוניינת על תמונה מסויימת, כיצד אני יכולה לשמור אותה ולהחיל אותה על תמונות אחרות ? תודה ! בדרך כלל - תודה על הטיפ והעזרה אתמול, הכנתי מסגרות משו משו !!! (אין מאושרת ממני
)

תמחקי את התמונה בתוך המסגרת

למחוק עד שתראי משבצות... תשאר לך מסגרת ריקה-שמרי אותה.

שמופית

New member
לא שראיתי את השרשור אתמול, אבל

לא עדיף לעשות את המסגרת בתור layer ואז צריך רק להכניס תמונות ? אפשר לינק לשירשור המסגרות מאתמול ?

S w i t c h

New member
לא היה שרשור מסגרות אתמול

שאלתי את בדרך כלל במסרים. נורא רציתי ליצור מסגרות כמו "שרואים אצל הצלמים" ולא ידעתי שזה כל כך פשוט

chubeza

New member
תעבדי בשיטת השכבות... layers

ואז את שומרת את התמונה עם המסגרת כ-2 שכבות וכשתפתחי מסמך חדש עם תמונה חדשה פשוט "תגררי" מתוך טבלת ה-layers את השכבה של המסגרת על המסמך החדש ואז זה אוטומטית יצור לך את המסגרת כשכבה חדשה... הבנת?

S w i t c h

New member
אני רוצה לעבוד עם ה- Layers

אבל אני לא מצליחה להגיע למשבצות. עם איזה כלי מוחקים ? האירייזר הרגיל ?

chubeza

New member
תפתחי את טבלת ה layers

ואז תראי שהכל מסודר בשכבות ואז את לא צריכה למחוק עם כלי את פשוט מעלימה שכבה ע"י delete layer שמופיע בטבלת הlayers

חובזה-עוד אין לה שכבה...

יש לה תמונה עם מסגרת - קובץ סגור. את התמונה היא תמחק-על ידי גלי המחיקה,ואז היא תוכל לשמור את המסגרת ולעבוד עליה עם תמונות בשכבות.

כלי המחיקה.

ואת לא ברמה של מתחילים...את עוד לא הגעת לרמה הזו.... תמצאי ת'טלפון שלי איכשהו ותתקשרי אלי כשהפוטושופ שלך פתוח.

S w i t c h

New member
פפפפפפפפפפפפפ..... עוד לא

הגעתי ????
רוע, רוע לב ! התקשקשתי קצת עם כלי המחיקה, הצלחתי ! נה נה נה נה נה ! עכשיו אני ברמת מתחילים?

שמופית

New member
איך עשית את המסגרת ?

עם ה extensis ? למה לא ליצור מסגרת לגודל קבוע ב PSD ורק להחליף תמונות ?

S w i t c h

New member
את מסמנת את כל התמונה ואז בוחרת

ב- stroke, מגדירה צבע ועובי, ואח"כ עוברת לקנווס סייז כדי לקבוע את הרקע הלבן. הנה דוגמא (אני מתחילה, אז לקחת את זה בחשבון
) אגב, אין קשר לתמונה ולמסגרת, סתם מה שיה לי זמין.

S w i t c h

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בטעות מחקתי את התמונה עם המסגרת
תנו לתלמידה כמה דקות ואני אעשה חדשה

S w i t c h

New member
אהההמממ.... כן, אתה צודק...

לפעמים אני משקיעה ולפעמים לא (ומצטערת אחרי זה)... יש לי קצת בעיה עם השכבות. יש לי קובץ עם מסגרת ריקה. השארתי אותו ואת טבלת השכבות פתוחה ופתחתי תמונה אחרת כדי "להלביש" עליה את המסגרת. השכבות נפרדות ואין לי אפשרות לחבר ביניהן - דהיינו "להלביש". קס קסה ?

למעלה