אשכול התמונות הגדול -המסיבה

../images/Emo124.gif אשכול התמונות הגדול -המסיבה

יש לי עשרות תמונות של כולם מהפסטייבל של YES , אני יעלה עכשיו חלק מהתמונות , חלק יעלו בהמשך וחלק יעלו בלעדית בפורום YES (יש צורך להירשם לפורום כדי לצפות בתמונות - הקישור למטה) . אני יתחיל אם תמונה מדהימה של הדיווה ככול שתירשמו ותגיבו כך אני יעלה יותר תמונות .

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

רק עכשיו אני רואה- איזה מכשפה היא יצאה!!
אווווף לא היו צריכים להעיף אותה! זה היה צריך ליהיות אוהד!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

גם היא היתה שם (ולא עשתה הרבה) .

oritf730

New member
טעות כתיב

1. מי זו הדיווה הזו? 2. אחי, כשאתה רוצה לרשום מילה בעתיד אז תרשום באות א' ולא באות י' בכל זאת כל כך הרבה אנשים קוראים את מה שרשמת , פאדיחות לעצמיך שאתה כותב בטעויות כתיב למשל: אני יעלה??????? מה זה???? תכתוב אני אעלה אני יתחיל??????????????????? אני אתחיל.

אני מבקש שתיתנצל

מה לעשות שיש אחוזים גבוהים במדינה אם בעיות דיסלקציה , אתה מעדיף שאני בכלל לא יעלה בגלל כמה טעיות כתיב ?

lablobe

New member
אורן היקר...

אני מאוד מקווה שאתה תהיה ה- bigger person ותמשיך עם מה שהתכוונת לעשות...

זה לא העניין

אנשים צריכים להבין שיש כאלה שיש להם בעיה ונמאס לי שמתקנים אותי והייתי חייב להוציא את הכעס הזה פעם אחת . חוץ מזה גם אם לא יתנצל אני יעלה אותם רק בגלל שאני אוהב את הפרוייקט , והפורום הזה גם עזר לי המון (ומי שמבין יודע על מה אני מדבר) .

oritf730

New member
יומני היקר 2

אורן אם אתה מרגיש צורך להוצי כעסים אז קדימה אני אהיה אוזן קשבת גם ככה היא מלאה בפתקים

lablobe

New member
אין לי ספק

שיותר אנשים כאן צריכים "להבין" - ולא רק אותך אלא בכלל- אחד את השני
ועם זאת, אתה גם צריך להבין שזה מתסכל לקרוא הודעות עם שגיאות- ולו רק בגלל שזה כביכול "מוריד את הרמה" של הפורום.... ואני מאוד שמחה שתמשיך להעלות תמונות כאן
שיהיה לך אחלה לילה!

oritf730

New member
יומני היקר...

אורן, תלמד לקבל ביקורת ולא להסתתר כמו חצי עם ישראל מאחורי "דיסלקציה" מקווה שתלמד. נ.ב. אני בת נ.ב. של נ.ב. ובכל זאת כדי שלא נצא מפה בהרגשה לא טובה אני שולחת לך חיוך

למעלה