אם איזה עכבר אתם משתמשים כרגע?

Silverfox™

New member
אוקי חח שכחתי משהוא :p

יש לי עכבר רגיל של Logitec אופטי חוטי ובנוסף מחובר גם עכבר אלחוטי של Microsoft למחשב חיבור אלחוטי רגיל לא בלוטות' מקלדת של logitec

Silverfox™

New member
לא 2 סטים

פשוט 2 עכברים :) אחד אלחוטי , המחשב שלי מחובר גם למסך וגם לטיוי ככה שכשאני נזרק על המיטה לראות סדרה כלשהיא אני פשוט על ה אלחוטי וזה הרבה יותר קל מאשר לקום כל הזמן ולשנות פרק או לעצור עם הרגל או לקום כדי ללחוץ על העכבר :p

Wolfinix

New member
למי יש זמן לסרטים...../images/Emo178.gif

אבל תכלס צודק...זה יותר טוב משלט

freak2100

New member
יש סדרה מאוד נפוצה של Logitech

העכברים הכי זולים שלהם שהם ממש גרועים!!! יש לי אחד כזה, והוא מדי פעם קופץ על המסך לנקודה אקראית קניתי פאד, ניסיתי על נייר לבן, לקחתי אותו לחנות והחלפתי - כלום לא עזר. אחרי זה נתקלתי בעכבר הזה בעוד מקומות, למשל בעבודה יש איזה מחשב עם עכבר כזה, והאמת שגם שם נתקלתי באותה תופעה, מדי פעם. אז אני ממש מאוכזב מהסדרה הזו... כי אלה אמנם העכברים הכי זולים שלהם, אבל זה עדיין logitech, והם עדיין עולים יותר מעכברים של חברות אחרות (נניח, יש עכברים ב20 ש"ח שעושים את העבודה, העכבר הזה עולה 60 ש"ח והוא פשוט לא עושה את העבודה)

Silverfox™

New member
אני עם העכבר הזה כבר איזה 5-8 שנים

אין לי מושג בדיוק והוא עושה עבודה מצוינת חח

DDN

New member
מיקרוסופט

אינטלימאוס אקספלורר 3.0 הישן. אופטי עם חוט. ה4 שלי נמצא אצל אחותי, כי היה לי אלחוטי חלק מערכה (עם מקלדת) העכבר של הערכה כבר לא שמיש, אבל על המקלדת אני לא מוותר, אז כרגע אני עם יצור כלאיים.

Wolfinix

New member
כשאני חושב על זה, כל הציוד ההקפי

שלי הוא ייצור כלאיים

jacoby308

New member
Microsoft Laser Mouse 6000

נשבע לכם שזה שם הדגם, לא יכול להיות שם יותר גנרי.

למעלה