אירוח בפורום- קישורי אמהות

טלטל11

New member
יפעת הי

האם יש לכן קבוצות בהקמה באזור השרון? (כ"ס) האם כשקמה קבוצה היא קמה רק כשחברות הקבוצה הן אימהות לתינוקות, או יש קבוצות שקמות מראש סביב גילאי ילדים גדולים יותר?

אשמח לקבל מידע על קבוצה בשרון

של אמהות לילדים בגילאי 4-5 (כ"ס או באזור הקרוב). תודה

יפעתm4m

New member
צהרים טובים לך!

באיזור כפר סבא כיום יש מעגל אימהות לילדים בגילאים מעורבים-(מעגל אימהות -קבוצה של אימהות 5-12 הניפגשות אחת לשלושה-ארבעה שבועות בשעות הערב אחרי השכבת הילדים ליששון-לערב שכל כולו האימהות ודברים שמעניינים אותנו כאימהות,כנשים וכאנשים). מי שפותחת קבוצה זו בכ"ס היא לימור- אם זה מעניין אותך את מוזמנת להעביר אלינו את פרטייך והיא תתקשר אליך במידה ואת מעוניינת להקים ולנהל קבוצה משלך- את מוזמנת לציין זאת ואריאלה האחראית על איזור השרון תהיה עימך בקשר. יפעת [email protected]

Diti10

New member
מקסים אבל קשה לקבל פרטים

נכנסתי לקישור והגעתי לאתר מדליק עם רעיונות מקסימים אך יש בעיה מפני שלא ניתן לקבל את כל הפרטים....לא כל הדפים נפתחים הייתי מאוד רוצה להצטרף ולהציע לתרום מזמני בשמירה על ילדים לאימהות אחרות וכמובן לזכות לאותה תגובה....נשמע רעיון נהדר גם חברתית וגם כלכלית כל הכבוד להן דיתי

אילהT

New member
שלום לך Diti10, ../images/Emo13.gif

כפי שרשמנו, הקישור הראשון מביא לאתר החדש - הנמצא בהרצה ועריכה סופית. הקישור השני - מביא לאתר הישן - שאינו בשימוש ולצערנו
נפרץ. כפי שהציעה יפעת לבנות אחרות כאן, את מוזמנת לפנות במייל אל: [email protected] רשמי במייל היכן את גרה, ובדיוק מה שכתבת כאן: שאת מעוניינת לתרום מזמנך ולהתרם
. אין לי ספק שתעני בהקדם.

יפעתm4m

New member
הי דיתי!

קודם כל אנחנו תמיד כאן לענות על שאלות-לרשותך! ואולי גם האתר החדש במיקומות הזמני יוכל לתת לך תמונה יותר מלאה! וחוץ מזה אנחנו כאן בדיוק בשביל זה- לענות על שאלות!

Diti10

New member
תודה לך יפעת../images/Emo24.gif

את אולי לא תביני עד כמה אני מתרגשת לקרוא זאת...אבל אני חדשה בתל אביב....ברחתי מחיפה בעקבות המלחמה ואני בין השאר גם עם תינוקת קטנטנה בת כ-7 חודשים......אני מנסה להתפרנס מפני שקהל הלקוחות שעזבתי אחרי נמצא בצפון ובתחום אחר לגמרי.....קשה לי ליצור פגישות עבודה ואני לוקחת אותה איתי הרבה פעמים למרות כל האי נוחות שבדבר גם עבורי ובראש ובראשוה עבורה......אימי שנעזרתי בה הרבה מאוד בעבר,היא אישה מבוגרת וחולה וקשה לה להגיע לתל אביב לסייע לי....אינני מכירה כאן אנשים בכלל... וכך בין שמחה לשמחה בכל פגישת עבודה אני בהחלט נתקלת גם בלחץ האיום הזה של טלטול הקטנטנה המתוקה הזאת שלו יכלה,היתה רק מבקשת להשאר בלול או במיטתה ולא לעמול כל כך קשה בנסיעות ועבודה יום שלם מחוץ לבית בתוך עגלה שלא תמיד נוחה לה. אז תודה לך על פתיחת הדלת הרחבה שאת מציגה בפני באמת תודה מכל הלב דיתי

Diti10

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gifיפעת יקרה

בוקר אור, גם היום אני זקוקה לסיוע עם הקטנה מפני שהיום אני מפעילה דוכן מזון בסנטר והיא תהיה איתי שם יום שלם....אני אשמח גם לשלם לשמישהי שתשגיח עליה במקום שתהיה יום שלם בעגלה לצידי......אז... אם כך כך סתם במקרה או שלא במפתיע יש לך להמליץ על מי שתגיע אני מבטיחה להריע שיהיה המשך יום נפלא אני אשלך לך מסר עם מספר הנייד שלי למקרה שמישהי תרצה לסייע לי (בתשלום כמובן) ותודות מכל הלב דיתי

יפעתm4m

New member
יום בפורום שלכן-ואני מוצאת פה נשים

חזקות ואמיצות עם הרבה תובנות והבנות התרגשתי היום כמו שלא התרגשתי זמן רב ותודה על האירוח!

nina L

New member
../images/Emo51.gif רבה לך על הנכונות וההשקעה!

על הנוכחות הכה נעימה ועל המילים החמות
. אשמח לראותך כאן שוב!

טלטל11

New member
יפעת ואילה תודה על הביקור ../images/Emo24.gif

אתן מוזמנות לבוא לבקר מדי פעם גם באופן עצמאי
וכמובן נשמח אם תפרסמו פה מעת לעת על קבוצות שנפתחות, אירועים שעשויים לעניין אימהות, ועוד

למעלה