אופו כולם

mellory

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אוי...נראה ששתיתי יותר מדי שוקו לפני שהלכתי לישון... 1 ליטר שוקו זה הרבה???? נ.ב פיית האורגזמות כבר לא באה לי הרבה זמן בחלום.... מי שמשתמש בה, להחזירררררררררררררררררררררררררררררררררררררר! כולן רוצות להשתמש בה. תודה!

א פרח

New member
../images/Emo20.gifבהפסקת קפה באמצע הבישולים

*מתי הייתה הפעם הראשונה שלכם?
גיל 17 וחודש. *מתי היה הסשן הראשון שלכם ואיך הגעתם לזה?
לא היה ולא יהיה. *עוד מעט פסח...מי ינקה לכם את הבית ואיך?
הילדים ואני. *ואם לחזור לנושא של אייבורי, דם...מתי הפעם האחרונה שגרמתם למישהו לדמם?
בגיל 17 וחצי בערך. *מתי גמרתם לאחרונה והאם זה היה בקול תרועה?
לפני 3 ימים בשקט. *מה הדבר הכי קיצוני שעשיתם למען האדון/מלכה שלכם?
אין לי ולא יהיה לי. *האם אתם מצטערים על כך?
לא. *לזכרים שביננו, מה מעמיד לכם אותו? לנשים שביננו, מה הכי מרטיב לכן?
זה מישתנה. *האם אתם יודעים לגמור משינה בלי לגעת בעצמכם?
כן. האם אי פעם השתתפתם בסרט כחול, אם כן, איזה שורות היו לכם....?
לא. *מה אתם חושבים על אנשים שאוהבים פומביות וקהל כשזה מגיע לסקס? ניסיתם?
כל אחד ומה שמתאים לו, פומבי ממש לו אבל במקומות ציבוריים כשיש מצב שמישהו רואה זה כייף מוסיף התרגשות מתח. זהו?

אז ככה:

*בגיל 5 אנסו אותי *לא היה *אני *אתמול דרסתי חתול *אתמול בקול יללה שדואך...כמו החתול שדרסתי. *רצחתי אותו *כן, אני בכלא עכשיו,כותבת לכם הישר מנווה תרצה *לירן הסקסי מפורום סקס,הוא לא סתם סקסי,הוא ביותר *אההה...עבור *כן,הבלונדינית שדורסת חתולים בעירום,"אופס! שוב דרסתי חתול...נו טוב,אז נאונן על ההגה"... *סבבה,לפעמים אני מבקשת מאבא שיבוא לצפות *גם פיפי אני אוהבת בסקס..

אז ככה......./images/Emo4.gif

*מתי הייתה הפעם הראשונה שלכם? אממממממ......קשה לזכור, לפני המון זמן...בסביבות גיל 17 *מתי היה הסשן הראשון שלכם ואיך הגעתם לזה? לפני שנה וחצי והגעתי ברכב... *עוד מעט פסח...מי ינקה לכם את הבית ואיך? אני כעיקרון לא מנקה בפסח. אחרי פסח מרביצה חתיכת ניקיון. *ואם לחזור לנושא של אייבורי, דם...מתי הפעם האחרונה שגרמתם למישהו לדמם? לא זכור לי שגרמתי, לעומת זאת להפך לא ממש מזמן... *מתי גמרתם לאחרונה והאם זה היה בקול תרועה? אתמול בלילה ובהחלט בקול תרועה....אוחחחחחחחחח <בחיים לא גמרתי ככה> *מה הדבר הכי קיצוני שעשיתם למען האדון/מלכה שלכם? אהבתי אותו. *האם אתם מצטערים על כך? לא. *לזכרים שביננו, מה מעמיד לכם אותו? לנשים שביננו, מה הכי מרטיב לכן? מילים שלו, האויר החופשי בעצם כמעט כל דבר... *האם אתם יודעים לגמור משינה בלי לגעת בעצמכם? וואלה לא ניסיתי....מחר אני אכתוב לך אם כן... האם אי פעם השתתפתם בסרט כחול, אם כן, איזה שורות היו לכם....? לא השתתפתי ולא נראה לי גם שאשתתף...אוהבת רק אדומים... *מה אתם חושבים על אנשים שאוהבים פומביות וקהל כשזה מגיע לסקס? ניסיתם? מי אלה האנשים האלה?....בהחלט אוהבת פומביות, זה מטריף אותי ומגרה וכן, ניסיתי ולא פעם...

mellory

New member
אמממממממממ

בקשר לתשובה האחרונה שלך...פומביות וקהל.... שמעי...נראה לי שראיתי אותך איפשהו...את נראית לי מוכרת

mellory

New member
מה שמצחיק הוא...או שלא

שאם ראיתי אותך אז בטוח גם הצעתי לך הצעות מגונות... פעם אחת, בחוף אחד...אני ומישהו חיפשנו מקום להזדיין. עלינו חיפשנו מצאנו איזו נקודה שרק אם באים מלמעלה רואים אותנו....באו גם באו מלמעלה ואפילו נפנפו לו בסימן של "גבר..." תראה אותך מזיין... אחרי שסיימנו ראינו מישהי מוצצת לחבר שלה מאורי איזה שיח...חשבת שאף אחד לא רואה...נו...אני ניגשת אליהם...בשיא הטבעיות ושואלת לשלומם... אחרי 7 שניות שואלת אותם אם בא להם להצטרף אלינו. מה????????????????????????????????????? הם עושים דברים לא חינוכיים...מה כבר הצעתי?????? היא כמעט התעלפה מהפאדיחה שמישהו רואה לה את הציצי וסרבה בנימוס לפני שהאוויר שכח את הדרך למוח. הלכתי...לא רוצים לא צריך. BITCH...

הנני עניתי ../images/Emo13.gif

נסקר*מתי הייתה הפעם הראשונה שלכם?
סוף כתה ט' *מתי היה הסשן הראשון שלכם ואיך הגעתם לזה?
לפני כחודשיים היה הסשן הראשון שלי, (לא כולל וירטואלי) תמיד הייתי קרובה לנושא רק שמעולם לא ידעתי שיש לו שם וכללים ופורום עד שהגעתי לכאן. *עוד מעט פסח...מי ינקה לכם את הבית ואיך?
אני, משנה לשנה האופציה של עבד ניקיון הופכת ליותר אקטואלית
*ואם לחזור לנושא של אייבורי, דם...מתי הפעם האחרונה שגרמתם למישהו לדמם?
מממממ. לדמם? פיזית? לא זכור לי, אבל לא הייתי מתנגדת ... *מתי גמרתם לאחרונה והאם זה היה בקול תרועה?
עכשיו, בשקט מה לעשות אני במשרד? *מה הדבר הכי קיצוני שעשיתם למען האדון/מלכה שלכם?
הא כתבתי על זה סיפור שלם, תקראי.טוב נו זה רק התחלה...
*האם אתם מצטערים על כך? ממש לא *לזכרים שביננו, מה מעמיד לכם אותו? לנשים שביננו, מה הכי מרטיב לכן?
הוא!!! *האם אתם יודעים לגמור משינה בלי לגעת בעצמכם?
אני יכולה לגמור בלי לגעת בעצמי נקודה.(ראי 4 שאלות אחורה.) הכל עיניין של מחשבה ו/ או כיווץ ושחרור השרירים הנכונים. האם אי פעם השתתפתם בסרט כחול, אם כן, איזה שורות היו לכם....?
לא ולא מענין אותי *מה אתם חושבים על אנשים שאוהבים פומביות וקהל כשזה מגיע לסקס? ניסיתם?
קראת את הסיפור??? זה הכי פומבי שהעזתי...

mellory

New member
אני אוהבת סיפורים../images/Emo13.gif

אכנס לקרא אחרי העבודה ואגיבבבבבבבבבבבבבבבב

למעלה