סיכום שבועי!

מיוש94

New member
../images/Emo124.gifסיכום שבועי!

מה קורה? שיר השבוע: תוכנית/סרט השבוע: תמונת השבוע(אני מחייבת כל אחד ואחת מכם לשים!!!!!!!!!): מישה/משהו שעשה לך את השבוע: מישהו/משהו שהרס לך את השבוע: שבת שלום
ותענו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ללא נושא

שיר השבוע הזמן עושה את שלו-אברהם טל תוכנית השבוע היפה והחנון.מישהו שעשה את השבוע השמיכת חורף שלי מישהו שהרס את השבוע נראה לי העובדה שאין לי מחשב.צריך לקנות

עונה

שיר השבוע הזמן עושה את שלו-אברהם טל תוכנית השבוע היפה והחנון.מישהו שעשה את השבוע השמיכת חורף שלי מישהו שהרס את השבוע נראה לי העובדה שאין לי מחשב.צריך לקנות

באיחוור.. /=

מה קורה? הכל טוביק מאיתך שיר השבוע: גלי עטרי וסגיב כהן -מהמרחקים תוכנית/סרט השבוע: היפה והחנון תמונת השבוע(אני מחייבת כל אחד ואחת מכם לשים!!!!!!!!!): שימי את י'יפה D: מישה/משהו שעשה לך את השבוע: ממ.. מישהו/משהו שהרס לך את השבוע: המבחן בהיסטוריה /= שבוע טוב[ :

danieli skaat

New member
עונה (-:

מה קורה? פנאן מה איתך? :) שיר השבוע: שלומי שבן- אריק תוכנית/סרט השבוע: מישהו לרוץ איתו& סאות'פארק תמונת השבוע(אני מחייבת כל אחד ואחת מכם לשים!!!!!!!!!): חח טובנוP: מישהו/משהו שעשה לך את השבוע: וואי, באמת שלא יודעת.. היה שבוע מעפן, הא, אבל בעצם.. הפוך נוצות שלי*-*. מישהו/משהו שהרס לך את השבוע: בערך החורף.. שבוע טוב! (-:

למעלה