יש לי שאלה אליכם

M a x i m A

New member
../images/Emo124.gif יש לי שאלה אליכם ../images/Emo53.gif

מה דעתכם על בחור/בחורה שמתחילים לצאת ואחרי 3 פגישות מתמסרים כבר אחד לשני (כלומר שוכבים?) באופן ספונטני ועוד באוטו (עם קונדום)? האם זה יפריע להמשך הקשר? או שדווקא זה יוביל לכיוון רציני יותר? ראוי לציין ששני בני הזוג מחפשים קשר רציני. אתמול יצאתי עם בחור (שהכרתי בדיסקוטק) בפעם השלישית, והגענו למצב ששכבנו ברכב שלו. בד"כ כשאני מעוניינת במישו (ושוב-לקשר רציני) אני לא ממהרת לשכב איתו, אלא אני לוקחת את הדברים באיזי...כי כך אני מאמינה שתהיה יותר משמעות לקשר. לא יודעת מה קרה לי אתמול? צריכה עזרה בדחיפות

מה שקרה לך

הוא שרצית לשכב איתו. וזה בסדר! יש כאלה ששוכבים כבר בפגישה הראשונה, וזה לא בהכרח מוביל לקשר לא-רציני, או מבטל את האפשרות לקשר רציני. אם שניכם רוצים קשר רציני - אז לא קרה שום דבר רע. להיפך.
גם לי זה קרה בפגישה השלישית, ועכשיו אנחנו גרים יחד.
אל תדאגי

M a x i m A

New member
../images/Emo45.gifוואוו...כל הכבוד לך

תודה על התגובה! העניין הוא שיש לי תאוריה כזו, כמו שכבר כתבתי, שאסור לי לשכב בפגישות ראשונות, וזה עבד עד עכשיו. העניין הוא שאני לא כ"כ בטוחה שהוא הבחור שלי... עוד לא יצא לנו ממש לדבר על זה-על המשך הקשר. מתי זה הזמן לעשות שיחה כזו? האם כדאי לדבר על מה שקרה?

תראי תשמעי

אם את לא בטוחה שהוא הבחור שלך - את צריכה להיות מוכנה לכל האפשרויות. יכול להיות שהקשר שלכם יתחזק עכשיו, וגם יכול להיות שלא. בשביל זה את צריכה להמשיך ולראות מה קורה. האמת היא שאת לא חייבת לקחת אותו עכשיו לשיחת יחסינו-לאן; יכול להיות שזה סתם ילחיץ אותו. אני חושבת שאפשר להבין לבד מה הוא מרגיש, מהיחס שלו אלייך בימים הקרובים. תשימי לב אם הוא מתקשר יותר או פחות, אם הוא קצת נעלם לך, או להיפך - רוצה להדק את הקשר. את תראי את זה. יכול להיות שתוך יום-יומיים תרגישי שאת בכלל לא צריכה שיחה.
ואם תרגישי שאת כן - תיזמי אותה. אני מסכימה עם עידו - אם הוא לא מתנהג רציני, כנראה שהוא לא היה רציני מלכתחילה, וזה לא שהרסת את זה או משהו.

M a x i m A

New member
יכול להיות...האמת היא שגם הכרתי

אותו בדיסקוטק, מקום שתמיד מצטייר אצלי כמקום שבאים לשם להנות ו"להתחיל" ולא ממש לחפש קשר רציני. אני לא יודעת, אולי אני טועה... האמת שאני כבר די מאוכזבת מקשרים, יצאתי לאחרונה עם לא מעט בחורים ואפ'חד עוד לא עשה לי את זה. ועוד דבר שקצת מפריע לי (תאמרו לי מה דעתכם): אני אקדמאית עם תואר ראשון, עשיתי צבא והכל...אבל הוא לא-לא עשה צבא ("לא התאים לי") ולא המשיך ללמוד, בקושי בגרויות הוא עשה. זה קצת מפריע לי, כי עובדה שהוא עובד בעבודה שאין לו סיפוק בה, הוא לא יודע מה הוא רוצה והבחור בן 26 וחצי, בכלל לא ילד...מה דעתכם? זה חשוב שהבחור והבחורה יהיו בערך באותו סטטוס? או שזה שולי? נראה לי שגם זה מפריע לי אצלו...בעצם אני בטוחה.

אם את בטוחה

איך את בכלל בונה על קשר רציני ?? עם כזו השקפת עולם שונה?? זה לא חשוב. ולא לכולם. ולא בהכרח. אבל משפט המפתח כאן הוא ש***לך*** זה מפריע. נקודה.

M a x i m A

New member
אני יודעת...חרגתי מהתאוריה שלי

הפעם...
אני לא יודעת מה לעשות מעכשיו עם הקשר

אבל הסקס היה טוב ../images/Emo45.gif

וברצינות - אם זה מפריע לך אז זה לא שולי. אני יכולה להגיד שזה שולי, אבל זה לא מה שאת מרגישה, אז מה זה שווה? יש דברים שחשובים לך בבן-זוג, ואם את לא מוכנה להתפשר עליהם זה בסדר. זו החלטה שלך. אולי כדאי לך לתת לו הזדמנות בינתיים - הוא עוד יכול להפתיע אותך, או אולי תגלי שנורא כיף לך לדבר איתו, למרות שאתם לא באותו סטטוס. לי למשל, חשובה יותר רמת השיחה מאשר רמת התארים. על האתגר האינטלקטואלי לא הייתי מוותרת. על צבא ו/או תואר אולי כן. אבל שוב, זה רק את יכולה להחליט. אם יש לך כוח לקרוא, הנה מה שהיה השבוע אצלי בפורום. אולי זה יעזור לך.

סתם דעתי בעניין....

תואר באמת לא מעריך את האינטיליגנציה וכו' (למרות שהוא יכול להראות על כמה תכונות, כמו התמדה, נחישות אבל גם לא בהכרח). צבא- מראה על הרבה מאוד ערכים. לא אצל כולם, נכון. אבל בהחלט לא נראה לי שהייתי מחפת בקטע הזה. כמובן בתנאי שלא היתה שם איזו סיבה רפואית\מוצדקת. זה עניין של תפיסת עולם וערכים, ומה לי ולבנאדם שערכינו ותפישת הכולם שלנו שונים בבסיסם? (חוץ מסקס ואת זה אני לא מחפשת).

M a x i m A

New member
אפשר לשאול בת כמה את?

סתם מסקרן...:) אני אחת שהתנדבה לצבא מסיבה רפואית, כלומר כ"כ היה לי חשוב לתרום מעצמי לצבא (וגם לי), ולעומת זאת הוא פשוט בחר להשתמט משום סיבה-יש לו פרופיל 97, סתם "לא התחשק" לו ללכת לצבא... מעצבן,לא?

M a x i m A

New member
נכון...את רואה?

כמובן שלא סיפרתי לו שהתנדבתי...אני עדיין לא רוצה שהוא ידע עליי הכל...

M a x i m A

New member
קראתי את זה כבר...היא כתבה את זה

גם בפורום אחר וזכתה לקטילות מרובות. אני לא ממש קיצונית בעניין הזה ועובדה שהרשיתי לעצמי לצאת איתו כבר כמה פעמים. מה שהכי מפריע לי זה שהוא עוד לא יחודע מה הוא אוהב לעשות, לאיזה תחום הוא נמשך יותר...מבינה? כיף לי להיות איתו, אני מרגישה חופשית איתו מבלי צורך להרשים אותו, אני פשוט אמיתית.

זה כל כך חשוב

זה ממש ממש ממש חשוב. אני בטוחה שלא כל יום מגיע מישהו שאת מרגישה ככה איתו. גם העובדה שחרגת ממנהגך ושכבת איתו מראה על זה (לא יכולת להתאפק
). תני לזה זמן. אם זה הדבר היחיד שיפריע לך אולי תוכלי לעודד אותו ולדחוף אותו למצוא את הכיוון שלו. בסוף הרי זה חייב לקרות. ואם בעוד כמה זמן תראי שזה עדיין מפריע לך ושום דבר לא מתקדם - תוכלי לחתוך אז. סביר להניח שעד אז יהיו כל מיני גורמים נוספים שיעזרו לך להחליט.

M a x i m A

New member
נכון...יש לי גם בעיה שקשה לי

לחתוך עם מישו...אני מפחדת לפגוע בו כל הזמן. זה פאק רציני אצלי, אני יודעת... אגב את נשמעת בוגרת, כמה זמן את והחבר שלך כבר יחד? וכמה זמן אתם גרים יחד?

../images/Emo51.gif

אנחנו ביחד חמישה וחצי חודשים, מתוכם גרים ביחד שבועיים
(אפילו הבית עוד לא לגמרי מאורגן)

למעלה