טובים גבירותיי! טובים!

candy can do it

New member
../images/Emo124.gif טובים גבירותיי! טובים!

הגעתן לשירשור הדברים הטובים שהתרחשו בחיינו בשבוע החולף, שעצם העלתם על כתב, אמורים לעזור לנו בשבוע הקרב.. אתן מוזמנות להשאיר הודעה אחרי הביפ!

שולה78

New member
גם לי יש כמה..

השבוע האחרון היה יחסית סביר מבחינת הבלעע של תחילת ההריון (כמובן שמאז הכל חזר לקדמותו לצערי, למרות שיחסית יש שיפור. כמובן שבעל התרגל לזה שאני בסדר והפסיק להפניק אותי ולבוא הביתה מוקדם..
)
הקטנה שלנו היא פשוט גוזל מתוק. מתחילה לדבר ולשיר לעצמה "היומיומולדת..." מקסימונת!
סה"כ לא מתלוננת, החיים יפים

דנוש29

New member
מזל טוב לקטנה!

בת כמה היא? שנה, שנתיים? אני לא סגורה על כמה הזמן עובד מהר...

אהבת M

New member
לדעתי הבנתן לא נכון את שולה

הקטנה שלה כבר היתה בת שנה לא מזמן, היא פשוט מזמזמת לעצמה את שיר היומולדת האולטימטיבי שתמיד נחרת מהר
הגיל שבין שנה לשנתיים הוא יחיד ומיוחד

candy can do it

New member
אהממ... למה לא הבנתי?

פשוט דמיינתי לעצמי אותה שרה "היום יום הולדת.." את לא הבנת אותי! פויה!

רויטלי28

New member
שנתיים

אם אני מחשבת נכון, ראיתי אותה בת כמה חודשים במפגש פורום וזה היה לפני הלידה של ינון שהוא כבר בן שנה וארבעה חודשים.....

אהבת M

New member
../images/Emo46.gif

איך שנתיים? אנחנו בני שנתיים ואני לא זוכרת את שולה יולדת אתי? טוב. מסירה אחריות...

שולה78

New member
צודקת כרגיל! מה בייתי עושה בלעדך?

הקטנה בת שנה ושמונה, נראה לי שהיתה מגיפת ימי הולדת בגן אז נדבק לה.. אם זה מעניין אתכן, היא גם שרה "אלה אלה אלה אי יה, או או או" מכירות? (קוראים לה אלה אז היא נדלקה על השיר הזה)

נ ט ש ה

New member
לא ידעתי שאת בהריון!!!

שיהיה בשעה טובה!! אני מקווה שיעבור לך הבלעעע כמה שיותר מהר!! (מזדהה ותומכת..)

שולה78

New member
תודה נטשונת!

מרוב בלע אני לא נכנסת מספיק, אבל קראתי הכל על הכל וכאב לי איתך (כמעט לא בדיוק) מקווה שאת מרגישה טוב יותר. מזל טוב!

דנוש29

New member
טובים ומשימות

החצי חזר מפולין. עש לנו טוב שבוע בנפרד ובייחוד לי כי העצבים שלי נרגעו ומרוב געגועים סלחתי על הכל. (כמעט..)
היה לנו אחלה סופ"ש ביו ירושלים והמרכז בין ההורים של שני הצדדים ומסיבת יום הולדת שנה לבן של חברים.
הקטן קצת מקורר וכנראה מוציא שיניים אז אני לא ישנה משהו. מעניין, דווקא החצי ישן מצויין...
צריכה להעביר את האוטו שלי טסט וגם מוסך לא יזיק
צריכה דחוף לסדר את הבית ולעשות כביסה
מחכה כבר לעבודה החדשה, מקווה שיהיה שם טוב.

אהבת M

New member
שזה הכי חשוב כי לי יש שבוע עמוס לעייפה...

אבל כאן אסור לקטר, אז פעם אחרת...

למעלה