המלצה חשובה לקראת הלידה

שירה332

New member
../images/Emo124.gif המלצה חשובה לקראת הלידה

שלום כולן. אולי חלק זוכרות את המקרה שלי - אני עכשיו 8 שבועות אחרי ניתוח קיסרי שבמהלכו הצליחו הרופאים - בכישרון באמת יוצא מגדר הרגיל - להותיר אחריהם שארית שיליה ברחמי. אחרי שנכשל הניסיון לטפל בזה בדרך לא פולשנית, אני נאלצת לעבור בקרוב היסטרוסקופיה בהרדמה מלאה, וזה למרות שהסיכוי לסיבוכים בפרוצדורה הזאת גדולים באופן ניכר אצל נשים בתקופה שאחרי הלידה. הייתי שמחה לדעת שאני מקרה יוצא דופן אבל הגניקולוג שלי סיפר לי אתמול שיש לו כרגע ארבע מטופלות (!) לאחר לידה עם שארית שיליה ברחם. לא סוף העולם לאף אחת מאיתנו אבל מה זה מבאס ומעצבן ומיותר. המלצתי לכן, אם כן, לא להתבייש ולהזכיר לצוות בסוף הלידה/ניתוח קיסרי לוודא טוב טוב שהשיליה כולה בחוץ. תתעקשו על זה. זאת ממש (!) לא צריכה להיות בעיה ואין שום סיבה לגלות חודש וחצי אחרי שבמקום להתאושש ולהשתקם מהלידה אתן נאלצות להתמודד עם הספיחים שלה ולחשוף את עצמכן לסיכונים חדשים. מתברר שכמו במהלך הטיפולים, גם במהלך הלידה, אין ברירה אלא לקחת אחריות על עצמנו. מאחלת לכולן לידות קלות ונפלאות, תחזיקו לי אצבעות שההיסטרוסקופיה שלי תעבור בקלות.

מתוקית12

New member
מחזיקה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ותודה על ההארה../images/Emo62.gif

danieli8

New member
מחזיקה חזק חזק../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo50.gif

מחזיקה חזק../images/Emo45.gif.. בהצלחה!!!

אני לא מבינה איך רופאם עושים טעויות כאלה?? הם לא אמורים לבדוק היטב לפני שהם סוגרים שם??? תרגישי טוב, ומקווה שהסיפור הזה יהיה מהר מאחורייך... \

למעלה