איזה שיר אתם שומעים עכשיו?

אני ותל-אביב- שיר ביטון לקראת אלבום

בכורה. מכירים את זה שבמסגרת העבודה בעל כרחך אתה שומע שיר שמפריע באזניים ברמות של טלפון ושואב אבק בדואט? /tapuzforum/images/Emo122.gif

עשינו בתורות

פעם עובדים על שיר שלה ופעם על שיר שלי. פסדר. שרדתי /tapuzforum/images/Emo3.gif

לא אני הוא האיש - אחד הגדולים

"אל תבכי תעבורנה שנים, ואחר לך יביא טבעת. ואני לא אני לא אני, האיש לבואו מצפה את" אין לי את הביצוע של ארקדי דוכין, שהוא המרגש ביותר לדעתי, אז קבלו את עמיר בניון, אחד האמנים האהובים עלי תעבורנה שנים

מאד לא אהבתי

והסיבה - קודם כל הוא פגע בי אישית, משפטים כמו - אני מפנה לך את הגב ואתה מחדד את הסכין, ממש עושם לי עוול. וזה לא הכל. שנית - אני חושב שאת מה שכל השנים עשו לעמיר בניון, הוא עושה כעת לאחרים, ובבור שבו נפלו רבים וטובים בעניין עמיר - נפל גם הוא. והבור הזה הוא בור הסטיגמות והשטחיות. מי שאמר על בניון שהוא ערס, שהוא לא מבין, שהוא עממי - לא חשב לפני כן, הוא פשוט אמר מה שכל פלצן אומר כשהוא רואה מזרחי עמוק עי"ן ומחודד רי"ש, ועוד עם כיפה. ובתקשורת כמו גם באליטת השמאל נופלים בזה הרבה - עזוב נופלים - הם שקועים בחרא הסטריאוטיפית הזו. ועמיר עשה בדיוק את אותו דבר - לאהוב את עם ישראל, את מדינת ישראל ואת ארץ ישראל - זה ממש לא אומר להסכים עם הממשלה הנוכחית ועם הנהגת הצבא. אפשר בהחלט לראות אותם כמי שפוגעים באינטרס היהודי והישראלי - מתוך אהבה לעם היהודי ולארץ ישראל, בדיוק כמו שמבקרים מימין יכולים לראות כך את הממשלה. להאשים בשנאה? ללכת למקום הטפשי הזה ש"כל שמאלני הוא אוהב ערבים שונא אלוהים ואנטישמי בארון" זה ממש לא מצופה מאדם עמקן ופיקח כעמיר בניון וזה אכזב אותי, כמעריץ מושבע, לראות אותו נופל בפח הסטיקרים של כהנא כזה או אחר. מה אהבתי בכל זאת בשיר? שסוף סוף זמר ישראלי יוצא עם אג'נדה פוליטית ברורה ומעיז לשים את דעתו, כאמן, לפני הציבור. בינתיים כל השירה הפוליטית העברית מסתכם בכמה שורות ילדותיות של אביב גפן ("כבר אמרתי שעם כובש זה עם טיפש" מהההה) או שיר מלומד ומתחכם של שלום חנוך, או במקרה הטוב חצי מסר שמתפרש לכל השיטות של יהודה פוליקר. בקיצור, תדבר פוליטיקה, תדבר אידיאולוגיה, תביע דעה - אבל אל תהיה מה שכל השונאים שלך רוצים שתהיה, בער.

עמיר

מוזיקה טובה אבל תמיד אותו דבר, קול יפה אבל קצת יותר מדי מסולסל, lyrics מדהימים בדרך כלל, אין ספק

כשהייתי בארץ

בדצמבר הדיסק שלה התנגן לי ברכב 24 שעות, ועד עכשיו כל פעם שאני שומע שיר מהדיסק אני נזכר בארץ

למעלה