כיבוש "מעלה רגש"

../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gifכיבוש "מעלה רגש"../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif

כח משימה מיוחד, בראשות מורה לפיזיקה וגב' צנועה מאוד בשמלה קטומה ושתי צמות, לקח אתמול אחה"צ את און, בעיניים קשורות
, לעבר "מעלה רגש" אשר הוגדר כאחד המעלות היותר טכניים שיש לאותו גן עדן המכונה "הפרוזדור" להציע. "מעלה רגש" הינו סינגל תלול ומפותל מאוד, רווי מדרגות סלע רצופות ואבנים חופשיות המקשים לשמור על רצף נסיעה אחיד ועל קו הנסיעה. לקראת סיום המעלה מחכה דזרט קטן (שלקח לי 3 פעמים לבלוע אותו). לא מן הנמנע שדווקא בחורות כגון קומביזי, פייזר ושות', הרגילות "לבלוע" בוכטות צמיגיות יורידו את "הדזרט" יותר טוב. הבעיה היא לשאת אותן על כפיים לקצה המעלה. לאחר מעלה רגש שוב נקשרו עיני האון והכח משך לכיוון סינגל "זנוח". ציפור קטנה לחשה לאון על מעשה בבחור בשם דוד, שחצן ופעור להחריד, אשר לפני כשבוע צרח, בכה ויילל באותו סינגל כמו חזיר בתור לשחיטה. גם ידידנו קרטיב הגיע לטעום את אותו ארטיק וניל עם פיצפוצי צ'ילי המכונה "זנוח". אבל איך שהוא הוריד את העטיפה הוא נזכר שבעצם הוא לא אוהב את הטעם הזה ומעדיף קרטיב וורוד ומוכר מהגזלן של ג'אסר. סינגל זנוח הינו סינגל מסולע קשות בזויות מתונות. הוא רווי מדרגות סלע חדות המחכות בשיניים חשופות לאגזוזי דו"פים ורדיאטורים. הקושי העיקרי בסינגל זה הוא רצף משטחי סלע בני מטר שניים כשבינהם מרווחים עמוקים בדיוק בקוטר הגלגל. כח המשימה כלל שלוש שרמוטות קטומות בגלאים שלוש עד שנה עם וגינות בנפח 200 סעמ"ק. רק ה"מורה" בחר לו וואחד שרמוטה עם וגינה 250. שלושת "הבנות" תפקדו ללא רבב, דילגו כאיילות בין שיני הסלעים כאילו אין מחר. הכח הסכים פה אחד כי למטרות הארד אינדורו הדו"פ הקטום הוא נשק יום הדין האולטימטיבי. כן יירבו רכיבות כאלה. סחטן ל"מורה", לקטומת השמלה צנועת ההליכות ולנשיא.

אוני'לה...

הדיאלקט הפובליציסטי ש'ך משתכלל עד כי אהבתי! אני נפעם למקרא הז'רגון הטכנו-אנדוריסטי הפועם במקלדתך, יומיבוא ותעלה לגבורות, במיוחד חיבבה נפשי את תיאורו של אותו פעור מייבב... מוכר מוכר משו... דש חםםםםם לצנועת השמלה

אופנוענים מאושרים בנחל רפאים../images/Emo24.gif

אולי אתה יכול להסביר לי למה אותם אופנוענים שציינת לא מגיעים לרכיבות אלו. מי שלא מרגיש את מעלה רגש לא ידע ריגוש מעולם

רגש אחשלי...

לא שאני חושד שאתה יודע מיהי המסתתרת מאחורי השמלה הפרחונית אבל אם זו אהובת ליבי היועצת החיכונית... תאמר לה שיקיר ליבה הערבי ישמח באם זו תרים לו פון, אני געגע לה אנושות...

ואתן נמושות כולכן גירלז...

לא הרפובליקה לא הפעור ולא אמייעת... אף אחד עוד לא העז כאן להתקרב למעלה חליל האגדי. אני רק זוכר עוד הטפות מוסר של אלו שאמרו שזה לא יאה לרשום בטאבו על שמי אם הגעתי רק ל-85% מ... חחחחחחחחחחחחחח... בנות...

עכשיו חופש גדול והמורה מורה

יכול מאוד להיות שעות הקיץ ייכבש מעלה חליל ב- 100%.

אתה תוזמן אישית. קח בחשבון

שזה יהיה כנראה באמצע השבוע. אם תוכל להתארגן על אופנוע יכול בכלל יהיה נחמד.

פשוט חליל הוא מנדטורי ,קשיש כזה

שחושב עדיין שאולסטאר זה ה-נעל ובירה "מכבי" בירה בת זונ#@ . אז פעם כשהיה עדיין קצת צעיר ניסה לטפס איזה עליה בשום מקום באמצע כביש החוף ולא גמר אותה אז הוא החליט שהיא ה-עליה של העליות . רובכם עשיתם וטיפסתם עליות קשות יותר רק ההילה ה"רומנטית" ( וכן חליל יודע לעטות על הודעותיו הילה זו ) נותרה . כמו שפעם הנשיא אמר " ה-רוכב אנדורו הורטואלי הכי טוב שקם " חליל אבד רבו הרגול אישית לא רואה כל צורך ואו טעם להגיע ולבזבז זמן בשביל לראות את בנימינה וכביש החוף מלמעלה

בואי בואי תרנגולת....

רבים הם הסלעים רק שהם לא מחוברים.... קשה היא הדרדרת ומוחקת הברברת.... הרגול דובון עקשן אך יצא משם קטן. מעלה חליל 2005 ? אולי נקבע ל...... ספטמבר ? עם אוני ורגש...ככה מפגש פסגה..וגם חליל יבוא לרחף לו מעל...רק שלא תשתחרר לאף אחד פה איזו שטות. מה אומר רגול !!! ?

../images/Emo2.gif לא הבנתי ? שמה לא הייתי אפל

היחידים שהגיעו לשם ( למה זה טוב בכלל? סתם עליה עם מצוק !) הם אתה הערבי נאלח והגנן . תבוא תקח אותי מירושלים לבנימינה ותחזיר אותי אבוא . ככה לסוע עד לשם בשביל לסמן V - קרא מה שכתבתי היום . בקושי יש לנו זמן לרכב אז לבזבז יום בנסיעות רק בשביל להגיד עלינו או "לא עביר " מיותר לא ?

ה ט ו ח ן

New member
כן,

גם אתה מנסה למכור את הקטום שלך מאז .... לדעתי החתימה לא נשמרת עם ההודעה, אלא מתווספת כל פעם שפותחים את ההודעה.

למעלה