בושה וחרפה

Bavmorda

New member
../images/Emo123.gifבושה וחרפה ../images/Emo70.gif

שתי בחורות מהפורום הזה (שאני לא אנקוב בשמן) אכלו היום לצהריים... אתם לא תאמינו..... נקניקיה בלחמניה
(עם קטשופ חרדל וכרוב חמוץ).
ח ח ח ח..... איפה הבושה איפה
פשוט בזיון
. אבל לכל דבר יש סיבה. הבנות הוציאו מאות שקלים על רכישות אינטנסיביות ביריד המותגים
... וזה מה שהיה כדי לסתום את הבטן ככה באופן מהיר תוך כדי...
אז מה אתם אכלתם היום לצהריים שהיה (מינסתם) קצת יותר מעניין

mayav

New member
ממש בושה לאכול נקנקיות לארוחת צהרים

של יום שבת
ממש נורא
מעניין מי היו שתי הבנות

Bavmorda

New member
עזבי אותך מלהזדהות עכשיו ../images/Emo3.gif

השאלה היא כמה הן הוציאו על בגדים....

פל

New member
לבריאות, העיקר שנהניתן, אני נשמעת

כמו סבתא פולניה.... אין כמו מסע קניות פרוע.... לא יצא לי ללכת, בשנה שעברה היה כזה פיצוץ בשבת שלא נהניתי בכלל אז ויתרתי. שבוע נהדר

Bavmorda

New member
גם לך ../images/Emo24.gif

סבתא או לא סבתא, פולניה או לא, היו בהחלט הרבה אנשים, אבל פשוט צריך להגיע ממוקד ולא להתמרח יותר מידי. לבדוק את הסחורה טוב טוב, חלקה לפעמים גם סוג ב'... בכ"מ היה פרוע, יעיל ומהנה

החתולית

New member
ממש בושה - שיעמדו בפינה

אנחנו (זאת אומרת הבחור) הדליק בהפתעתיות יתרה את המנגל וצלינו לנו קציצות ושיפודי עוף, שליווינו בסלט קולסלאו. עכשיו אנחנו יושבים מול הטלביזיה וצופים ב- live8 עם אבטיח ומלון, העוגה הכושית של pirge ופיצוחים. דרך אגב, נקניקיות טובות בלחמניה טעימה עם relish זה אחלה :)

ToryMaster

New member
../images/Emo88.gif

שלושה בורקסים שאבא קנה בסחנין היום בבוקר, והרבה גרעינים לבניפ. אבל לזכותי יאמר שלערב אני מכינה סגים [לא ידוע איזה עדיין] ותפוחי אדמה מוקרמים.

חחחחחח יש בושה יותר גדולה

אנחנו אכלנו לצהרים חומוס ציפס פיתות ופלפל במסעדה הלבנונית באבו גוש לאפ'חד מאתנו לא היה חשק להכין משהו...... אבל התכבדנו בנוכחות של הגבינה הכי שחורה בעיר מוצרלה. אה וגם דגמנו מלבי ולצערי הרב המלצה על המקום אין

Bavmorda

New member
../images/Emo12.gif ישבת עם השחורה ../images/Emo35.gif

גמני עומדת לטעום ממנה בקרוב .....

nalathe1

New member
אכן ../images/Emo174.gif משובחת לכל הדעות

אני גם אכלתי לצהריים חומוס וקובות של אבו גוש
היום קיבלתי אפטר משתי האורחות האנגליות שלי. אז נפגשנו לפיקניק בעמק האלה עם חברים שמארחים אותם בירושלים ליומיים. אני הכנתי מאפה בצק עלים עם חצילים גבינות וזיתים, סלט ירקות, שאריות של עוף בגריל (חזה, קר, חתוך). הבאתי גם גבינות, אבטיח וזיתים. משלוחה מאבו גוש - חומוס, טחינה, טאבולה, קובות, פלאפל ופיתות. תענוג אמיתי

מוצרלה

New member
אלוהים ישמור ../images/Emo5.gif

כל אחד "טועם - דוגם - אוכל" ממוצרלה ומה עם הגבינה עצמה???
אם צובטים אותה היא לא מצטבטת?????? וכן, המלבי בכלל לא משהו

זו בושה?

זו ארוחת גורמה! פלאפל? פיתות? חומוס? כשאני מכינה את כל הנל אני שבוע פטורה ממטלות הבית

Bavmorda

New member
../images/Emo99.gif בראוניז.....

טעימייייים טעימיייייים......

ayeletvn

New member
פירגון לשכן יקר..../images/Emo24.gif

אני היום אכלתי צהריים אצל שכן יקר שיש לו מסעדה ממש מול שלי.. להבדיל מהמסעדה שלי, המסעדה שלו בשרית ולא כשרה, האוכל שלו מתובל כיאה לאיראני אמיתי, אגב הוא בהאי (אני לא בטוחה שכתבתי את זה נכון) והלוואי הלוואי יתגשם לנו חלום משותף ונפתח מסעדה ביחד בישראל יום אחד... מי יודע.. אכלנו חומוס עם בשר קצוץ שבושל בשומן כבש, חצילים עם יוגורט ורוטב עשבי תיבול, סלט פטוש מעולה, ולמנה עיקרית: קבב מבשר בקר וכבש, אורז יפני מתקתק עם ירקות ונתחי עוף, סטייק מחתיכת פילה עסיסית עם המרינדה הכל כך מצויינת של סול, ויצאנו מרוצים ושבעים... בקיצור, אם מישהו ירצה מתכון אני בטוחה שסול ישמח לשתף.. תהנו איילת

Bavmorda

New member
../images/Emo13.gif לא רק שכתבת במקום הנכון,

אני גם אשמח לקבל מתכון ל: 1. קבב מבשר בקר וכבש 2. המרינדה של הסטייק (ואופן ההשריה של הסטייק במרינדה) .... כל זאת אם סול ידידך יאפשר זאת. שיהיה לך שבוע נפלא

Bavmorda

New member
(גמני...... ../images/Emo9.gif)

אבל כמה מתכונים אפשר לבקש.... בסוף היא תקרא לנו לפנמה

ruthi226

New member
זאת בושה? חכו שתשמעו

בעלי בחו"ל ולא היה לי חשק לבשל בשבת, אז ביום שישי בצהריים אכלו בגט עם טונה, ביום שישי בערב (כן, זה היום שבד"כ הם שומעים קידוש ואוכלים ארוחה כמו שצריך, ) היתה מסיבה בבית ספר ואכלו שטויות. ביום שבת בצהריים אכלו בבריכה שניצל וצ'יפס. כך שהנקניקיה בלחמניה שלכם היתה גורמה לעומתנו. אם בעלי היה יודע הוא היה מקדים את הטיסה וחוזר.............

למעלה