הכה את הגולש

shira245

New member
../images/Emo122.gifהכה את הגולש../images/Emo122.gif../images/Emo88.gif

אז יש לנו פינה חדשה-ישנה. וכדאי לכם לשתף פעולה
. ואלו הם "החוקים"
- כל שבוע ייבחר אדם, שהוא יהיה המרואיין. אתם תוכלו לשאול אותו אינספור שאלות- מהשאלות המטומטמות ביותר עד השאלות האשיות ביותר. כמובן שאותו מרואיין לא יהיה חייב לענות על כל השאלות, אבל יצטרך להתייחס לכולן [שאלות שהוא לא רוצה לענות עליהן יקבלו תשובה בסגנון: "אני מעדיף לא להגיב לשאלה הנ"ל".] הבנו עד עכשיו? יופי-טופי.ואם לא אז חבל
. ומכיוון שבקרוב הוא מתגייס,גל נבחר לחנוך את פינתנו
. וכמה פרטים בסיסיים שכל מרואיין יכתוב:
שם:
מקום מגורים:
כמה זמן הוא בפורום?

E u t e r p e

New member
*מתייצבת*../images/Emo42.gif

גל
מה קורה? איך עובר השבוע? מי התגייס היום? האם אתה כותב בעוד פורומים? האם גם אתה חושב שאני לא אעבור טסט פנימי? פיצה או פסטה? אי פעם כתבת על אטריה?ואם כן, האם השחלת אותה אח''כ על חוט גומי? איזה פרק של טרי היל היה הכיהכי? איזה פרק של דו''ק הכי שנאת? מי הבנאדם הכי קרוב אלייך בעולם? אתה מאמין באהבה ממבט ראשון?(או שאני אעבור כאן שוב?
) למה אתה הכי מצפה בצבא? מה חשיבות הפורום שלנו בשבילך?:)P) אתה מאמין שהאדם הוא טוב מטבעו? איזה שיר מתנגן לך בראש ברגעים אלו? תן שם של מקום שנמצא בשפלה: אמת או חובה? מה הרגע שהכי זכור לך מפולין? אם לא באר שבע, איפה היית רוצה לגור? תחתום כאן שלא תנטוש אותנו גם כשתהיה בצבא:____ זהו בערך
יומטוב:]

G A L 17

New member
אוקי ..

מה קורה? רע :( , לא רוצה צבא ומזכירים לי את זה כל שניה .. איך עובר השבוע? הבקרים עצובים , כל בוקר עוד כמה חברים הולכים , הערבים מהנים ... בילוים אחרונים כאזרח ... מי התגייס היום? היום לשם שינוי אף חבר קרוב , היה גיוס נח"ל , אחד מהשכבה התגייס אבל אפילו לא טרחתי ללכת לבית החייל ... האם אתה כותב בעוד פורומים? כן , פורום של השכבה שלי (חחח הנוסטלגיה ) האם גם אתה חושב שאני לא אעבור טסט פנימי? חס וחלילה - אין אף בן אדם בעולם שנכשל טסט פנימי (חוץ ממני כמובן ) פיצה או פסטה? פיצה .. רצוי עם טונה אי פעם כתבת על אטריה?ואם כן, האם השחלת אותה אח''כ על חוט גומי? אהה? איזה פרק של טרי היל היה הכיהכי? מממ אני משער שהיו פרקים שאהבתי יותר ואני פשוט לא זוכר אבל ממה שזכור לי - הראשון של העונה השניה , עם הפלאשבקים של החתונה , נמסתי... במיוחד בסוף איזה פרק של דו''ק הכי שנאת? מממ בעונה האחרונה היו לא מעט פרקים שלא אהבתי בלשון המעטה , לא יודע אם יש אחד שכאילו ממש שנאתי... מי הבנאדם הכי קרוב אלייך בעולם? מממ ידידה שלי אתה מאמין באהבה ממבט ראשון?(או שאני אעבור כאן שוב?) חח תעברי למרות שגם זה לא יעזור .. חחח סתם אני צוחק ועכשיו לשאלה מממ באהבה לא , כי אהבה זה דבר חזק מדי ואני לא אתאהב בבן אדם בלי להכיר אותו , אבל כן יש את הניצוץ הראשוני הזה שאני אהיה במסיבה ופתאום תעבור מישהי ואני אגיד - אותה אני רוצה להכיר למה אתה הכי מצפה בצבא? קודם כל להוכיח לכל אותם מסתלבטים שלמרות שאני מפונק (ואין ספק שאני מפונק ) אני אצליח להחזיק מעמד בשירות קרבי .. חוץ מזה אני גם אשמח להכיר חברים חדשים ואם אפשר לא לירות על אף אחד זה בכלל אחלה... מה חשיבות הפורום שלנו בשבילך?:)P) מממ אנשים איכותים , כאלה שכיף לדבר איתם גם לא (או אפילו בעיקר ) על דברים שלא קשורים לנושא הפורום עצמו אתה מאמין שהאדם הוא טוב מטבעו - כן .. אין ספק שגם היטלר או כל רוצח\אנס נולדו כילד טהור בדיוק כמוני וכמו כולם , כנראה שמשהו בחינוך ובחיים שלהם גרם להם להיות מה שהם היו - לא מאמין שהם נולדו מלאי אכזריות כאלה.. איזה שיר מתנגן לך בראש ברגעים אלו? הללויה של ליאונרדו כהן תן שם של מקום שנמצא בשפלה: חחחחחחחח עוד פעם את ? רחובות ? אמת או חובה? מממ אני אגלה עכשיו סקופ היסטרי למרות שזה היה ברור , כששיחקנו את זה ביסודי ותמיד אמרנו חובה? זה לא בגלל שהתביישנו להגיד את האמת זה סתם כי רצינו להתנשק והתביישנו להגיד מה הרגע שהכי זכור לך מפולין? מממ 2 רגעים , הטקס שהייתי אחראי עליו באוושויץ שיצא מדהים והרגשתי כל כך שלם עם עצמי אחרי זה.. והשני , אומנם לא קשור לפולין , אבל היום הולדת שלי - חגגתי בפולין עם שכבה שלמה שרק גרמו לי להרגיש טוב עם עצמי היה כיף... אם לא באר שבע, איפה היית רוצה לגור? לפרוטוקול - רק ב"A תצחקו כמה שאתם רוצים אבל אין הרבה מקומות עם אנשים חמים כמו בב"ש , אם לא ב"ש , תל אביב בטוח לא , היא חיה מדי לטעמי , אולי הרצליה? תחתום כאן שלא תנטוש אותנו גם כשתהיה בצבא אני מקווה שיצא לי להיות פה כמה שיותר בסופי שבוע

G A L 17

New member
אהה והפרטים ששירה אמרה..

שם : גל מגורים : באר שבע כמה זמן בפורום : שאלה קשה.. התחלתי להיכנס לפה עד כמה שזכור לי בערך מתי שעבדתי על טקס יום השואה העירוני , ז"א אמצע יא .. מה שאומר שבערך שנה וחצי , שנתיים

G A L 17

New member
אוליאל זזכירו לי שאני מתגייס :(

אוף נו מה כל מקום שאני הולך אנשים באים אלי "אז מה? עוד שבוע?" אתמול יצאתי קצת לנקות תראש בפאב של עומר (עוד לא נשברתי!!! - לא שתיתי אלכוהול ) כשביקשתי חשבון הברמן שאל אם אני רוצה הנחת חיילים .. צבא זה רע , לא רוצה להתגייס :(

G A L 17

New member
ומרוב הבאסה אפילו עברית שכחתי...

סורי על ההודעה הקודמת , כמו טיפש הקלדתי ושלחתי בלי לראות מה הקלדתי , זה היה אמור להיות אולי לא תזכירו לי שאני מתגייס

Dawson girl

New member
גל!

מה קורה כפרע? מתרגש? נכון תהיה לך את הכומתה הכי יפה בצה''ל?
כמה פעמים היית באמת מאוהב? מה מקום המגורים החלומי שלך? זה יכול להיות בכל מקום בעולם.. קבוצת כדורגל אהובה? מגרש אהוב? (בטח אולד טראפורד XD) נכון שלא תעזוב את הפורום אחרי שתתגייס?
(יש לזה תשובה נכונה תיזהר
) אחותך מצאה דרך לצאת מהצבא? והידיד הפציפיסט שלה?
אני אתגעגע אליך
תשמור על עצמך ותיקח את זה בקלות, ותנסה ליהנות
זהו

G A L 17

New member
ממש לא אולד טראפורד

מתרגש? האמת שכן ... רצח !!! נכון תהיה לך את הכומתה הכי יפה בצה''ל? ממ מבחינת צבע כן , מבחינת כבוד , הייתי רוצה איזה כומתה אדומה כזאת של הצנחנים :) כמה פעמים היית באמת מאוהב? מממ באמת באמת ? פעמיים .... מה מקום המגורים החלומי שלך? זה יכול להיות בכל מקום בעולם.. באר שבע , ישראל. !! באמת !! קבוצת כדורגל אהובה? הפועל ב"ש מגרש אהוב? (בטח אולד טראפורד XD) אנפליד ((המגרש של ליברפול) וקאמפ נואו (ברצלונה ) נכון שלא תעזוב את הפורום אחרי שתתגייס? ברור שאני כבר לא אהיה פה 24 שעות ביממה אבל גם לא אפרוש אחותך מצאה דרך לצאת מהצבא? לא יודע , אנחנו לא ממש מדברים , במקרה כשירדתי לקחת קולה שמעתי אותה אומרת שהיא לא רוצה צבא והידיד הפציפיסט שלה? הוא לא פצפיסט הוא סתם פריק זבל שלא רוצה לתרום תחלק שלו והתירוץ הכי טוב שהוא מצא זה פצפיסטיות (כאילו שהוא יודע מה זה) אני אתגעגע אליך.. גם אני , לכולכם

למעלה