הפגישה היומית...

roza10

New member
איימ סורי!! שכילו התחלתי גם...

זה בתורות או שכל אחד שרוצה פותח?<??

../images/Emo121.gif../images/Emo41.gifזה קבוע...

יום ראשון - אני יום שני - סורי אנ'לא זוכרת יום שלישי - תומר יום רביעי - נווה יום חמישי - תומר...

Aranel Nenharma

Well-known member
מה קורה כאן?

אני שבועיים לא ראיתי ואני לא מבינה כלום מי זה רוקי מי זה הבחור של נדיה מה הקטע של אלורו וסולדד מה הקטע של מלנה, לוקאס, פיה ואביה של מלנה מה הקטע של טלי מה הקטע של הבנות ומתאו מה הקטע של תובאיס ומרסדדס מה עם חולאין מה עם קרולה מה עם מריה חוליה מה עם אסייל ומה בכלל קרה חברים מידע!!!

../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif

רוקי - ילד שנשלח ע"י מישהו לקחת את הכובע היקר של נדיה שסבתא שלה הביאה לה
מקסי - הבחור של נדיה... עובד בחנות למוצרי אחזקה וכו'... עוזר לה בעבודה [היא עובדת במעון בתחזוקה וכל זה...
]
הקטע של אלוורין וסולה - מתאו הביא לבית איזה בחורה כי הוא ראה שסולה ואלוורין מסתדרים טוב ולא רצה שזה ימשך הוא הביא בחורה סולה ראתה אותם והם רבו...
הקטע של מלנה - מלנה מצאה את אבא שלה בבית חולים ואז הוא מת עכשיו טריני הדודה המרשעת שלה רוצה לברוח איתה ולוקאס אוהב אותה והיא אותו לוקאס ופיה - הם חברים , פיה נוהגת על אופנוע בגיל 11 מוגזם
טלי - ברברה וקרולה דיי ירדו עליה שהיא עדיין קטנה ומאמינה במכשפות אז היא החליטה להתנהג כמו גדולה יצאה לבאולינג ופגשה שם את רוקי
הבנות ומתאו - הבנות הקימו את מועדון האושר והשמחה ומתאו קינא והם התחילו לריב יותר מדי אם אתם שואלים אותי ואם אתם לא שואלים אותי אז לומשנה...
צ'וצ'י ומרסדס - מרסדס נפגעה מצ'וצ'י ונפרדה ממנו וכעת צ'וצ'י מגלה שהוא אוהב אותה...
מריה חוליה - נסעה לויקטוריה לחו"ל...
חוליאן וקרולה - לא יודעת מה קורה איתם..
אסיקייל - הוא עזב עם אבא שלו לבית חדש ומקום חדש

../images/Emo121.gif../images/Emo41.gifפירוט...

חביאר וטוביאס בנו לבנות את המחנה ואז מתאו הגיע והתמקם במחנה חיסל לבנות את הקוראסונים ובקיצור הרס הכל... הבנות גירשו את מתאו מהמחנה ומתאו ניג'ס לאלוורין שיקנה לו אוהל אלוורין שקל לקנות למתאו אוהל וביקש שטוביאס וחביאר יקנו יבנו וישנו יחד עם מתאו באוהל הם כמובן לא הסכימו אבל סולה וחואן הסכימו ואלוורין לא קנה למתאו אוהל ולכן מתאו לקח עכביש צעצוע ושם על הריצפה וכשהבנות ראו אוו הן נבהלו צרחו מתאו בא לקח אותו עם החולצה שלו ואמר שהוא הרג אותו מתאו היה הגיבור של הילדות הקטנות והן הסכימו שיהיה איתן... אלוורין לא אהב את העובדה שסולה וחואן ביחד אז הוא החליט לעשות כמו מתאו והיה לו התקף נוסטלגיה שבו הוא נזכר שחואן והוא יצאו למחנה והיה עכביש אז חואן התחיל לצרוח ולבכות ואז האשים את אלוורין... אלוורין החליט לנקום בו ועשה כמו מתאו רק שהוא עשה את זה עם עכביש אמיתי ואז הוא גילה שסולה לא מפחדת מעכבישים ולקחה אותו בקופסא ושיחררה אותו איפשהו באותו הזמן רוקי הזמין את טלי לצאת לבאולינג עם כניסה לבני 14 ומעלה טלי ידעה שהיא לא יכולה להפסיד את זה והיא ביקשה מקלריטה לעשות משהו כדי שהיא תוכל לצאת היא ניסתה לשכנע את סולדד לשכנע את אלוורין אבל היא נתנה לה תנאי או שקלריטה וסולה יחכו בחוץ או שהיא לא הולכת... כמובן שטלי לא הסכימה לתנאי והחליטה לצאת בכל מחיר גם מקסי החליט להזמין את נדיה לסרט.. נדיה לא יכלה לסרב למקסי והסכימה... מקסי בא אל נדיה מאוחר יותר והביא את הכרטיסים ונדיה שאלה אותו אם יש בסרט את האותיות האלה והוא אמר שהוא שונא סרטים עם דיבוב.. חחח... נדיה לא יודעת לקרוא
LOL במחנה חואן ניסה להראות את גבריותו בכריתת עץ עד שלפתע בא אלוורין והחליט להתמודד מולו הוא ניסה לכרות עץ והבול עץ עף היישר אל ראשו של טוביאס [כרגיל...
] טוביאס נכנס לדרמה ואז מרסדס מגיעה ומצילה את המצב עם משחה גם לצ'וצ'י היום יש קטע של נוסטלגיה בו הוא נזכר בכך שלאחר שטיפת הכלים עם מרסדס הם היו שותים קפה מרסדס הודיעה לצ'וצ'י רשמית שזה לא יחזור להיות ביניהם אותו דבר בעוד מרסדס דיברה בטלפון עם אדם אנונימי וקבעה איתו פרטים צ'וצ'י צוטט ועקב אחריה ואז מרסדס המשיכה לנקות וצ'וצ'י בא ומחק את כל מה שכתבה... זייהו להיות נדמה לי...
היה פרק נחמט מאוט

lollipop girl

New member
תשובות

מי זה רוקי - רוקי זה ילד שטלי פגשה במועדון והיא התאהבה בו מי זה הבחור של נדיה - הוא עוזר לה לתקן דברים במעון וקוראים לו מקסי מה הקטע של אלורו וסולדד - הם מנסים להסתיר את האהבה שלהם... משהו כזה.... לאדעת איך להסביר... מה הקטע של מלנה, לוקאס, פיה ואביה של מלנה - פיה חברה של לוקאס לוקאס אוהב את מלנה והיא אותו ואבא של מלנה מת ועכשיו לוקאס רוצה לעזור למלנה ופיה מקנאה. מה הקטע של טלי - היא רוצה להיראות גדולה כדי שרוקי ישים עליה. מה הקטע של הבנות ומתאו - גחמות של ילדים קטנים.... אממ הם כל הזמן רבים... מה הקטע של תובאיס ומרסדדס - הם נפרדו ואם תשאלי אותי טוביאס דלוק עליה... מה עם חולאין - אין שום דבר חדש איתו... מה עם קרולה - גם עם קרולה מה עם מריה חוליה - היא נסעה לאמא שלה כדי לקבל בעלות על המעון מה עם אסייל - הוא עזב עם אבא שלו מקווה שעזרתי.....

adis90

New member
וואי תודה על הפירוט לינוש../images/Emo29.gif

ראיתי ת'פרק אבל את היחידה שמשקיעה
וטאלי-אם צריך עוד מישהו שיפתח איזהשהו פרק יומי אני יכולה
רק לא ביום שני כי יש לי חוג שאני חייבת לרוץ אליו

../images/Emo121.gif../images/Emo41.gifוקצ'ה לכולם..

היום אחותי אמא שלי ואבא שלי באו באמצע הפרק אתם צריכים לראות אני רצה להגיד שלום וחוזרת... לא מפסיקה להסתכל על הטלויזיה... והכל כדי שאני יוכל לרשום לכם פירוט
לפחות אני רואה שאני עוזרת

כל הכבוד../images/Emo20.gif../images/Emo102.gif

אבל טוביאס לא מחק את מה שמרסדס כתבה. היא לקחה את הדף שהיא כתבה עליו והוא ניסה לגלות מה היא כתבה בכן שהוא עבר על הדף התחתון בעיפרון חלש. ככה שאם היא חרטה זה עבר לדף השני והוא יגלה מה היא כתבה.

TomeRdeluz

New member
איזה פרק מדהיםםםםם ../images/Emo99.gif

לצערי עקב מספר דברים שקרו לי היום לא יכלתי להגיב מיד אחרי הפרק, אז אני מגיב עכשיו... איזה פרק מדהיםםםםםםם מתי עליו!!! (ולא, זאת לא שגיאת כתיב!)

למעלה