Shut up and play

../images/Emo121.gif../images/Emo26.gif../images/Emo79.gifShut up and play../images/Emo79.gif../images/Emo36.gif

קודם כל, אני רוצה לציין שאני הולכת להמליץ לא על להקה, כי אם על זמר. וכן, אני יודעת שזה הולך להיות שוק תרבותי לרובכם, כיוון שעד כמה שאני שמתי לב, אתם לא שומעים להקות/זמרים כאלה. אבל בכל זאת, תנו לו צ'אנס, אל תפסלו אותו רק כי הוא יפני ואתם לא מבינים מה שהוא שר
הוא אחלה של זמר וגיטריסט!
שם:
מיאבי- Miyavi, בקיצור MYV
ז'אנר:
JRock/ Visual Kei, אבל יותר לכיוון המטאל. או במילים שגם אתם תבינו- זמר רוק/מטאל יפני לב|קצת מידע על הזמר: מיאבי נולד ביפן בשנת 81, וכבר בגיל 15 הוא התחיל לנגן בגיטרה ולכתוב שירים. כשהיה בן 18 הוא הצטרף ללהקה היפנית Dué le quartz, שהתפרקה בשנת 2002, ומיאבי החליט לפתוח קריירת סולו. חזותו של מיאבי היא כשל כוכב פופ, אם כי המוזיקה שלו היא רוק, יותר לכיוון המטאל.
שירים מומלצים:
אוקי, אני יודעת שהשמות של השירים לא מאוד קליטים [בכל זאת, יפניתXD] אבל בכל מקרהXD
Coo Quack Cluck [זה שיר מתוך הסרט שבו השתתף
שיר ממש טוב]
Ossan Ossan Ore Nanbo
Sukki Yanen MYV
Biba*Biba*Bibappu
Saisaisainara Byebyebye
Papamama
Senor senor senorita
Shindemo Boogie-Woogie
Tariraritarara
Yamete Shite Sawaraniade
שיר ראשון ששמעתי:
האמת, לא היה שיר ספציפי, כי כבר לפני שנתיים ניסיתי לשמוע את מיאבי, יחד עם עוד להקות וזמרים יפנים, ופשוט לא התחברתי לזה כי אז אהבתי יותר פופ, ואז לפני כמה חודשים[באמצע השביתה] רציתי לנסות לשמוע שוב מוזיקה יפנית, וחברה שלי הביאה לי שירים שלו. אני לא יודעת איזה שיר היה ממש הראשון ששמעתי, אבל הראשון שהתחברתי אליו היה Tariraritarara
שירים לשמיעה:
אוקי, פה קצת הסתבכתי, כיוון שהשיר היחיד שהצלחתי למצוא לו קליפ[למרות שאני בטוחה שיש עוד><] זה Senor senora senorita, שזה שיר מדהים, אבל לא כל כך הסגנון של מיאבי. אז אני אתן לכם אותו, ועוד שיר:) ~Senor senora senorita~ http://www.youtube.com/watch?v=x4Zt2-jTAXQ ~Biba*Biba*Bibappu~ http://www.youtube.com/watch?v=tKlWj68bDKc [מה שיש ברקע לא קשור, הוא סתם סקסי. פשוט תקשיבו לשירXD]
מייספייס:
http://www.myspace.com/miyavi ~אה כן, ויש לי אישור מקארין
~

../images/Emo194.gif

המ...לא ממש התחברתי
אבל עדיין...
הוא יפני!!! אז אני נותנת לו THUMBS UP יש לו קול יפה D: אבל הסגנון...קצת מוזר XP

יפנים הם כאלה פוצקים../images/Emo55.gif

אני מתה לאמץ ילד סיני\יפני קטן שאני אהיה גדולה. הם הדבר הכי חמוד שקיים! וגם כאילו.. שתהיה לילד משפחה ושלא יישאר יתום \: [כן, טוב שהוא לא יברח מהבית בגיל שלוש וחצי
]

XDDDDDDD בידיוק../images/Emo55.gif

אני אביא לו לאכול רק קרמבו עד שתהיה לו הרעלת קרמבוO: ואז אני אני אכריח אותו לשמוע שירי רוק ומטאל והוא ירצה רק שירים יפניים בעלי לחן עממי ואזזזז הוא יברח מהבית

חחחחחחחחחחח../images/Emo55.gif

מרי איך את נקרעת מהדברים הדפוקים שאני כותבת
זה הורג אותי

ועוד לי את אומרת שיהיה טוב? ../images/Emo69.gif ../images/Emo223.gif

טוב, די להציף את השרשור.

נמנמ,

הסגנון שלו ממה ששמעתי ממש לא מטאל;; אלא אם כן היפנים מגדירים מחדש מה זה מטאלXD אינוואי, נחמד++ לא הכי הטעם שלי.

../images/Emo121.gifאינלימושג מה זה מטאל,

אנלא מבדילה בין סגנונות. אבל זה מה שויקיפדיה אמר... XDDD

הוא חביב כזה... ../images/Emo122.gif ../images/Emo223.gif

אבל לא ממש התחברתי, זה לא משהו שאני ממש אשמע. ><

BellaMoerte

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד על ההשקעה! ../images/Emo12.gif../images/Emo140.gif../images/Emo126.gif

אני פחות התחברתי, אבל אין ספק שהוא מאוד מוכשר

PUMPKIN juice

New member
ראור. ../images/Emo48.gif../images/Emo209.gif

אני אוהבת אותו ממש.
הכרתי אותו כבר לפני חצי שנה בגלל שהייתי באיזה פורום על דברים יפנים שכרגע אני לא זוכרת
בקיצור, יש יותר מדי שירים שלו על המחשב.

למעלה