יום שישי ה13

../images/Emo121.gifיום שישי ה13

מה אתם עושים היום?
מישהו יודע אולי למה היום הזה אמור להיות מפחיד?
סליחה על ההודעה החדשה

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifהוא מיוחד כי לפני 699

מלך צרפת דאז תפס את כל הטמפלרים ועצר אותם. אח"כ הם הואשמו בכל מיני דברים שלא קרו מעולם והודו בהם בגלל עינויים. מרגש, נכון? D:

distiller

New member
יה.

מכיתה ז' אני עושה תמיד את יום שישי ה13 ומזמינה חברות ורואים סרטי אימה וזה
היום אני סתם הולכת להסתובב עם חברות.. אבל די. יום שישי ה13 זה כ"כ נסגד!! D:

noaon

New member
בעיקרון יש רק יום שישי 13 1 בשנה

ובעיקרון אני הייתי אמורה לעשות מרתון סרטים אבל בסוף לא כי אני עייפה מדי... סרטי אימה לשילטון!!!

Himeka

New member
יום שישי ה13? *מביטה בפארנויה*

ברחו על נפשותיכם! X___X; הוא יאכל לכם את הצורה!!!! X__X; @___________@ אני שונאת היום הזה כל-כך! כל הזמן יש בו סרטי אימה מפחידים.;-; אבל היום! זה לא יקרה! אף פעם! *טלוזיה סגורה* 3> אני אחכה.. ואז אראה סרט איתו.*~* וזהו~

אוהבת את היום הזה..

אבל בעיקר בגלל הסרטים
טוב, הפעם לא יודעת אם יצא לי לראות כי יש מסיבת יומולדת של חברה ואין לי מושג מה היא תכננה, כך או כך יהיה כיף וזה מה שחשוב :]

distiller

New member
הפעם בקושי יש סרטים :/

יש רק איזה 4 אם אני לא טועה וגם כן סרטים כאלוו לא מוכרים היחידי שמוכר זה הצעקה. מבאסים :/

Vivi Sparrow

New member
חייב להיות מוכר כדי להיות טוב?

דרך אגב, צפיתי קודם בסרט בשם "רצח מן העבר" או משהו כזה. התחלתי לצפות בו הרבה אחרי שהוא התחיל אבל זה לא מנע ממני להמשיך לצפות. ממש קריפי. גורל שמורל. |:

ביס הם שוב פעם משדרים את מת לצעוקים

>< זאת כבר שנה שנייה או שלישית ברציפות. חוץ מזה יש עוד 3 סרטים שהם על אנשי זאב.. סדרה לא מוכרת. לפחות לא לי.

ThePiper

New member
אין סרטים מעניינים...

בטח כי יום שלישי ה13 שהיה בינואר יותר נחשב כי הוא יוצא גם עם ליל כל הקדושים (או כמה ימים לפניו, לא זוכרת). ובאמת לא היו מי יודע מה סרטים ביס =(

NeTa MuFlEtA

New member
ם= ../images/Emo217.gif

אני בכלל שכחתי שזה היום ואתמול ראינו עם חברים איזה סרט מהחדשים בויאודי משהו הבן של סמנתה ניראלי /: וזה כ"כ שיעמם אותי שנירדמתי באמצע [לא מומלץ
]. בכלאופן, בדקתי וראיתי שאין סרטי אימה בטלויזיה היום, זבלים... אז לא יודעת ניראה לי שלא נחגוג את היום הקדוש הזה השנה O=

חצילע

New member
מממ.

בשנים קודמות הייתי רואה סרטים מפחידים עם חברים. השנה עוד אין לי תוכניות.;;

למעלה