הצבעים מטרידים אותי...

../images/Emo12.gifהצבעים מטרידים אותי...../images/Emo187.gif

אני הנודניקית בקשר לצבעים...מה קורה בקוטב ? הכל לבן או כמעט לבן.. איזו אנרגיה יש שם ????

אנרגיה ארקטית../images/Emo186.gif

צבע הוא לא ערוץ הביטוי היחיד של האנרגיה, למרות שהוא ערוץ חשוב. צליל הוא ערוץ לא פחות חשוב, או רגש, או כוונה. יש הרבה ביטויים לעולם הזה ולכוחות היוצרים אותו. חוץ מזה, שלבן מכיל בתוכו את כל הצבעים.

Tal_Ya_Tal

New member
לבן../images/Emo9.gifמכלול../images/Emo41.gifהצבעים../images/Emo34.gif../images/Emo34.gif

הקוטב הוא מקום עוצמה מגנטי

המקושר ישרות לאחד מהרי הקוורץ הענקיים שבליבת כוכב ארץ - מציאות הרי קוורץ אלו ה דבר שהוכח בניסויים של מדע הפיזיקה. השלג עצמו, מאחר והאור הנשבר עליו הוא לבן, הרי הוא הפוטנציאל לכל הצבעים אך בלי שאחד מהם יבוא לכלל מימוש מעשי, למעט הלבן - לכן אנשים מאבדים את עצמם יותר בקלות. אנשי לפלנד מצאו את הדרך להשתחרר חלקית מהבעיה דרך הבגדים המסורתיים הצבעוניים שלהם - החכמה הפנימית או המסר של האור שהגיע אל חכמי לפלנד בעבר. כך גם אנו בחורף, ככל שאנו מושפעים יותר מהצל של העננים שהשמש נשברת עליהם ואיננה עוברת בגלל המים שבהם, ככל שנשתמש יותר בצבעים עליזים כך נשתחרר יותר מהעניינים של חסך התדרים שנוצר. שבוע טוב וראש חודש כסלו נפלא (גם כל ימי החודש העוקבים שיהיו לברכה) אסתיה

למעלה