../images/Emo118.gif../images/Emo79.gif../images/Emo118.gif../images/Emo79.gif../images/Emo118.gif../images/Emo79.gif

"קן לציפור בין העצים ובקן לה שלוש ביצים ובכל ביצה-הספנתעיר ישן לו אפרוח, אפרוח זעיר" מה היתה כוונת המשורר
. האם הציפור בדרך לפירוק המשותף
האם הביצים ישארו במשמרת הציפור הא או ציפורה האם
, האם הציפור ישלם מזונות להספנתעיר הצעיר עד שילמד לעוף מהקן לכל הרוחות או אחרי שילמד לנהוג ברכב המשפחתי, ומה עם אחיו הצעירים של הספנתעיר
ומה אם בכלל המשורר התכוון ל"כן" לציפור והאם זה משנה את משמעות המזמור
האם האפרוח זעיר כי האמא השרמוטה שלו לא נתנה לו לאכול
כל זאת ועוד תגלו בפרק הבא של..... ציפורה הגרושה
עדיין כאן, ממתינות לבקשות חיסול,טילטול או גרימה לשילשול (והחודש במבצע
-חבר מפיל חבר
).... דיווה-מרגריטה קפואה. מושית-המלקה האם. שלומציון-עוכרת ישראל ועמיו.

יערית

New member
רגע

לפני הקפה רגע לפני שמתעוררת רגע לפני שעושה רוורס לחלום ככה אתן מגיעות משום מקום בלי הסברים על העלמותכן? המשורר התכוון לכן של ציפורה הציירת,שם היא מעמידה את כולם עם ביציהן חשופות ושעירות בצבעים מדהימים. מחכה לכן על הברזלים השכונתיים{עלק המלאכיות,אנג'ל אחת כבר היתה לנו
}

עכשיו מתעוררים../images/Emo35.gif

או שאולי, מישהו (או מישהן...) שם לך משהו בשוקו ששתית לפני השינה. אגב, אנחנו חתומות על הסכם סודיות מול צארלי כך שנוכל להגיד לך מה עשינו אבל אחרי זה...מאמי, גם קרבוסילן לא יעזור לך:-\.

יערית

New member
אני על רטלין טיבעי עדיין

לא שותה שוקו לפני שינה!וכל ההסכמים שלכן מול צ'רלי עבר זמנם, הגיע הזמן לתת למישהו אחר לטפל בכן,אתן מוזנחות!!! {מפשעות,בית שחי ושפם עלי:)}

c h a r l i e1

New member
שעה

שעה שאני מחפש את הניק שלי. שעה נוספת שאני מחפש באיזה סיסמה השתמשתי. בושות שלא הכנתם לי הכל על השולחן עם הקפה והמסאג' על הבוקר. בושה.

יערית

New member
זהו!

אם אתן בשוונג גם אני הולכת לחפש את הספמנון של..
ואני רוצה נשיקה צורפתית ממך!

צ א ר ל י

New member
גם את הניק הזה מצאתי

כנראה שההוא נבע מהאיבוד של הנוכחי. ומותקקקקק? נשיקה צורפתית? ממני? זה רק למלאכיות. תתאפקי (בבקשה)

יערית

New member
כאב ראש לא קטן../images/Emo6.gif

לזקור סיסמית ירוקה שמתחרדנת לה על המסך שלי.לא צריך טובות ,את הבוס{ש}ות שלי אני אשמור לאחרים

בנות -בנות תירגעו

אחת אחת אלי למשרד,צ'כחו מצ'רלי הוא מעייף אתכן,אני מציע לכן גליץ' בחינם על הספמנון. מה לכן ולשירהההההההההההההההההההההההההה?אינטילגנטיות פתאום? איזה מזל שנכנסתי ,פתאום קיבלתי בירכת שנה טובה מהנהלת תפוז שנת 2004
יחי הספמנון!

ממממממממממ

השיר מדבר על פולניה בקן האהבה
את יודעת כמה צריך להזהר לא להעיר את הביצים למען לא יצאו האפרוחים
כמה רגישות צריך כדי להיות איתם באותו הקן
טגידי זו פרסומת לדורקס

למעלה